[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Przez ostatni miesiąc kampanii Hołownia wydał na reklamy na Facebooku więcej niż Duda i Trzaskowski

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
elo

Przez ostatni miesiąc kampanii Hołownia wydał na reklamy na Facebooku więcej niż Duda i Trzaskowski

elo Pon Cze 29, 2020 8:26 am

Sprawdzaliście kto finansuje Szymona Hołownię?
Awatar użytkownika
ja

Re: Przez ostatni miesiąc kampanii Hołownia wydał na reklamy na Facebooku więcej niż Duda i Trzaskowski

ja Pon Cze 29, 2020 8:40 am

kurcze myslałem żeby moze na Hołownie zagłosowac - ale zobaczyłem Giertycha w jego sztabie i WSZYSTKO stało sie jasne
Awatar użytkownika
antek

Re: Przez ostatni miesiąc kampanii Hołownia wydał na reklamy na Facebooku więcej niż Duda i Trzaskowski

antek Pon Cze 29, 2020 10:15 am

"ja" napisał(a): kurcze myslałem żeby moze na Hołownie zagłosowac - ale zobaczyłem Giertycha w jego sztabie i WSZYSTKO stało sie jasne

Dokładnie - mecenas he he. Ludzie mają krótką pamięć, już nikt nie kojarzy, co ten pan chciał robić kiedy rządził z PiS. Mundurki i biała rasa.
Awatar użytkownika
grzegorz

grzegorz Pon Cze 29, 2020 12:51 pm

Może w końcu ktoś pokaże sponsorów Pana Szymka.
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Pon Cze 29, 2020 3:07 pm

Giertych na ogłoszeniu wyników p.Hołowni- no nowość na całego. :D
Awatar użytkownika
eloszka

eloszka Pon Cze 29, 2020 10:31 pm

"elo" napisał(a): Sprawdzaliście kto finansuje Szymona Hołownię?

No kto???
Awatar użytkownika
Olek

Olek Wto Cze 30, 2020 7:48 am

Nie zagłosuję na byłego rajdowca.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość