WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nie ma o czym mówić

„Pytanie na śniadanie” bez Ewy Wanat. „Wyczerpała się formuła”

nie ma o czym mówić Nie Kwi 28, 2013 11:35 pm

tabloidowy format "pytanie na polanie", to bzdury łamane przez brednie.
Awatar użytkownika
Jakaś cenzur / ka na wybory?

Re: „Pytanie na śniadanie” bez Ewy Wanat. „Wyczerpała się formuła”

Jakaś cenzur / ka na wybory? Pon Kwi 29, 2013 1:42 am

Prezydencka TVP-OLITRUK nie wie czego się czepnąć. Prezydenccy politrucy bokami robią, aby widza zmanipulować. Nie straszna im żadna szmira wciskana przez ludzi Dworaka.
Awatar użytkownika
Monika Be

Monika Be Pon Kwi 29, 2013 10:54 am

Wanat wybrzydza jakby była co najmniej tak znana jak Torbicka.
Awatar użytkownika
1JM7L8R

1JM7L8R Pon Kwi 29, 2013 11:50 am

Wanat, Ty się nawet do tych 7 minut nie nadawałaś- głupiego pytania nie umiałaś zadać, tylko monologowałaś bez końca, nie dopuszczając goscia do głosu.
Awatar użytkownika
cynik

cynik Pon Kwi 29, 2013 6:45 pm

Wyczerpała się dla mnie ta formuła. Czułam, że już nic ciekawego nie jestem w stanie zrobić w te 7 minut. Ja lubię raczej dłuższe dystanse i nieco inna formę rozmowy - mówi Wirtualnemedia.pl Ewa Wanat.
proponuję zaorac pole traktorem w kwadrans zatem...dłużej, jakis dynamizm, wyboje, zakręty i niespodziewane przeszkody...może "PORA NA TRAKTORA"?...np. lajfy z szoferki albo standupy zza brony...to chyba i tak za wysoki poziom...jakby Hanna L dołączyła to można by wysłac dwa wozy transmisyjne np. U NAS W KURNIKU ...a RACEWICZ gratuluję...może zacznę wreszcie płacic abonament jak bedzie jej więcej :-)
Awatar użytkownika
ewa

ewa Pon Kwi 29, 2013 9:13 pm

Szkoda, że ciągle prowadzącą jest Hanna Lis ! Jej brak profesjonalizmu i mania wyższości nie pozwalają oglądać programu ! Pani Racewicz - wspaniała !
Awatar użytkownika
kropka.

kropka. Pon Kwi 29, 2013 10:27 pm

Już z powodu tych dwóch pań w typie dzidzia-piernik, w przeźroczystych lub ciasnych ciuchach, obwieszonych breloczkami, z krzywymi od botoksu uśmiechami od dawna zrezygnowałam z Panoramy. Poranki miały sens dawno temu, kiedy pojawiały się w nich nowe twarze młodych ludzi, sympatycznych, życzliwych i uśmiechniętych. Tych wyświechtanych, pełnych arogancji "gwiazd" nie mam zamiaru oglądać.
Awatar użytkownika
anna

anna Pon Lip 08, 2013 11:54 am

Wanat ma rację. "Kobiecy punkt widzenia" to częśc"Pytania na śniadanie "stworzona dla Lisowej. Inne dziennikarki zatrudniane tam są, żeby ta część programu nie poniosła sromotnej klapy (podnoszą oglądalność). Wanat nie zamierza być mułem ciągnącym ten wóz. Nareszcie zrozumiała.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości