WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
:)

„Pytanie na śniadanie” liderem programów śniadaniowych. „Dzień dobry TVN” straciło widzów

:) Czw Paź 03, 2019 8:16 am

Liderem w grupie komercyjnej jest nadal DD TVN
Awatar użytkownika
kiedy

Re: „Pytanie na śniadanie” liderem programów śniadaniowych. „Dzień dobry TVN” straciło widzów

kiedy Czw Paź 03, 2019 8:16 am

Kiedy podsumowanie TTBZ? Polsat Wam płaci żebyście nie dawali?
Awatar użytkownika
Weryfikator

Re: „Pytanie na śniadanie” liderem programów śniadaniowych. „Dzień dobry TVN” straciło widzów

Weryfikator Czw Paź 03, 2019 8:18 am

prowizoryczne zmiany w DD przyniosły odwrotny efekt. Kula snieżna się rozpędza. Lawina dopiero nadchodzi.
Awatar użytkownika
gośc

gośc Czw Paź 03, 2019 8:27 am

":)" napisał(a): Liderem w grupie komercyjnej jest nadal DD TVN
nieprawda liderem jest tvp2 pnś bo sie teraz zmieniło
Awatar użytkownika
gośc

gośc Czw Paź 03, 2019 8:33 am

"gośc" napisał(a):
fatany głos widza ma by łapka w góre a nie łapka w dól
Awatar użytkownika
ij

ij Czw Paź 03, 2019 8:37 am

swiat po Hipnozie juz nigdy nie bedzie taki sam Pozaru w budrelu ciag dalszy w TVn Wlasciciele z USA juz dawoi powinni przewietrzyc Zarzad
Awatar użytkownika
Arszlo

Arszlo Czw Paź 03, 2019 8:38 am

Klątwa Filipa
Awatar użytkownika
gośc

gośc Czw Paź 03, 2019 8:48 am

"gośc" napisał(a):
to nie jest łapka w gore nie dobrze głosujecie ja chce aby ludzie z wyniku 1 do 2 odwrócili na 9 do 7 mówie wyraznie łapka w góre a nie łapka w doł zakaz głosowania łapka w dó naprawde tvp2 pnś jest liderem od dd tvp i to nie jest kłaMSTWO ani ZARTY ANI OSZUSTWO TYLKO PRAWDA PRAWDA I JESZCZE RAZ PRAWDA DRODZY widzowie
Awatar użytkownika
anna

anna Czw Paź 03, 2019 8:51 am

W DDTVN większość czasu antenowego to reklamowanie swoich gwiazdek i celebrytów, swoich programów, ciągłe wtrącanie polityki w rozmowy z gośćmi, wtręty polityczne prowadzących program,.
Awatar użytkownika
Pod prąd

Pod prąd Czw Paź 03, 2019 9:04 am

Pycha kroczy przed upadkiem i DDTVN sie w końcu potknęło o własne nogi. PNS jest dzis nie do złapania przez nich, bo w TVN odjechali, oderwali sie i plyna na swojej coraz cieńszej płycie lodowej na gorące wody.
Awatar użytkownika
Darek K

Darek K Czw Paź 03, 2019 9:10 am

A może już czas pogonić te Raspberry , EwaK itp. Tam trzeba świeżej krwi a nie te wiecznie naburmuszone i wszystkowiedzące OldPrincessy z prowincji.
Awatar użytkownika
Olo

Olo Czw Paź 03, 2019 9:13 am

Tytułem wstępu: nie jestem kompletnie elektoratem PIS-u, więc teoretycznie bliżej mi do TVN-u niż TVPis. Powinienem oglądać DD niż PNŚ. Ale, niestety, DD przestałem oglądać (jak ktoś zmarszczy brwi zdziwiony, że facet to COŚ ogląda, to dodam, że lubimy śniadaniówki oglądać w weekendy kiedy dzieciaki krzątają się po domu). Wcale mnie nie dziwi spadek śniadaniówki TVN-u. Prowadzący PNŚ mają do siebie dystans, są spontaniczni, tacy "kumpelscy", poruszane są tematy praktyczne, bieżące. Są po prostu swojscy. W przeciwieństwie do TVN-u, które stało się jednym wielkim kubłem reklamowym, w którym ciągle przewijają się te same twarze, nachalnie promowana jest ramówka, prowadzący siedzący jak w kijem w pupie. Nie ma tam szaleństwa, a jest takie nieznośne "Ą Ę". Szale goryczy przelał odcinek w którym była mowa o jakich nieślubnych dzieciach Materny... no Panie Jezusie na deskorolce, naprawdę ludzi to interesuje?
Awatar użytkownika
Jordi

Jordi Czw Paź 03, 2019 9:17 am

Tak, te 0,6% to rzeczywiście ogromna różnica. Przy tych 2500 badanych odbiorców nie można stwierdzić kto jest prawdziwym liderem w tej sztucznej grupie.
Awatar użytkownika
Mania

Mania Czw Paź 03, 2019 10:12 am

Świetne tematy, fantastyczni prowadzący- to co się dziwić?
Brawo!
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Czw Paź 03, 2019 10:14 am

Trochę ta analiza jest karkołomna bo wiadomo że w pasmie 7.00-8.00 widownia przed telewizorami ogółem jest zdecydowanie mniejsza niż pomiędzy 8.00 a 11.00. To przekłada się zarówno na porównanie DDTVN do PnŚ które startują o różnej porze jak i tych samych śniadaniówek rok do roku bo tu tez pasma się przesunęły. Oczywiście inaczej to będzie przekładać się na udziały a inaczej na liczby bezwzględne. Komplikacje dodaje fakt, że wydłużenie DDTVN w telemetrii występuje pod tym samym brandem a PnŚ w paśmie 7.15-8.00 ma odrębna nazwę "PnŚ - na dobry poczatek".

Aby miarodajnie porównać jabłko z jabłkiem a gruszkę z gruszką trzeba byłoby zawezić pomiar do pasma 8.00-11.00 w których obie śniadaniówki emitują swój program i emitowały go rok wcześniej.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości