[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Pytanie na śniadanie” liderem programów śniadaniowych we wrześniu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nilop

Re: „Pytanie na śniadanie” liderem programów śniadaniowych we wrześniu

Nilop Sob Paź 10, 2020 11:32 am

Pytanie na Śniadanie ma najbardziej pozytywny przekaz z wszystkich programów z paroma wyjątkami.
Awatar użytkownika
Mirek

Mirek Sob Paź 10, 2020 11:42 am

BRAWOO Dzień Dobry TVN :-) Jupiiiiiii
Awatar użytkownika
Wyłącze TVP

Wyłącze TVP Sob Paź 10, 2020 11:44 am

nie lubię TVP i nie oglądam TVP
Awatar użytkownika
anonim

anonim Sob Paź 10, 2020 1:41 pm

Konkurencja traci, a "Nowy dzień" zyskuje widzów w komercyjnej. Trudno się dziwić, bo można się doinformować i dowiedzieć czegoś przed pracą, tam nie ma kombinowanie. Po co mi jakieś porady, czy jakieś nie na miejscu żarty, np. ze strony Chajzera. I tak z takich programów człowiek nie wyciągnie nic mądrego, tylko dowie się, że np. Rogalska spadła z wieszaka, celowo, by pokazać jacy to oni śmieszni są i nie wiadomo co. Bez urazy do fanów "DDTVN" i "PNŚ", ale bardzo ciężko się to ogląda, przynajmniej mi. Być może gdybym był kobietą czy po prostu lubił takie klimaty, to oglądałbym to. Moja opinia.
Awatar użytkownika
cvy

cvy Sob Paź 10, 2020 2:15 pm

Dobrze, że jest taki wybór tych programów w paśmie porannym. Ci co chcą informacji mają swój program. Ci co chcą naładować się pozytywnymi emocjami mają swój program. Ci którzy chcą dowiedzieć się więcej co u gwiazd i w rozrywce mają też swój program.
Awatar użytkownika
Rick

Rick Sob Paź 10, 2020 3:13 pm

W PnŚ przaśne i nudne. Dla kogo to jest? Dla kola gospodyń wiejskich? Dla akademii trzeciego wieku? Program jest chyba przygotowywany przez osoby starsze - 50+.
Awatar użytkownika
Kajak

Kajak Sob Paź 10, 2020 10:18 pm

żenada TVP to jest dnoooo
Awatar użytkownika
Tina

Tina Nie Paź 11, 2020 3:03 pm

Świetny jest Tomek Kammel. Ale ten jazgot i sztuczny entuzjazm Rogalskiej jest nie do zniesienia!!! Szkoda, ze nie ma obok siebie prowadzącej na poziomie.
Awatar użytkownika
Kamila34

Kamila34 Pon Paź 12, 2020 11:52 am

Kiedyś oglądałem "Dzień dobry TVN" ale od kilku lat wybieram "Pytanie na śniadanie" Bardzo pozytywny przekaz i sporo pozytywnych informacji. Sami prowadzący nie angażują się w politykę i to mi się podoba. W TVN-ie zbyt wiele jadu zwłaszcza podczas przeglądu prasy. Od razu widać tą tendencyjność przekazu. Gdyby ten przegląd prasy oddzielili jakoś od prowadzących to przekaz byłby lepszy a prowadzący program byliby bardziej wiarygodny.
Awatar użytkownika
minionka

minionka Wto Paź 13, 2020 2:48 pm

do mnie tez jakos PNS lepiej trafia :) przyjemnie sie oglada, sympatyczni prowadzacy :) oby tak dalej!
Awatar użytkownika
Rikkota

Rikkota Wto Paź 13, 2020 7:36 pm

Osobiście bardziej wolę właśnie PnŚ niz inne tego typu programy. Fajnie prowadzący, są poruszane ciekawe tematy i wszystko jest tak na luzie. Bez spiny.
Awatar użytkownika
Limonka

Limonka Nie Paź 18, 2020 11:10 am

Zdecydowanie od pewnego czasu są lepsi. Forma prowadzenia programu mi sie podoba i prowadzący tez sa bardzo sympatyczni.
Awatar użytkownika
Renata

Renata Nie Paź 18, 2020 11:21 am

Mnie szczerze zadziwia zachowanie ludzi. Zawsze muszą wpierw skrytykować ,no po prostu nie byliby sobą. Mnie szczerze się podobało. Akurat patrzyłam na pierwszy program z jej udziałem i nie mogłam się niczego doczepić. Ma doświadczenie w pracy przed kamerą ,ma prezencję,więc nie rozumiem o co chodzi...
Awatar użytkownika
Widz świadomy..

Widz świadomy.. Pon Lis 23, 2020 12:30 am

TVP to wiadomo dno bez nadziei świadczące o tych co na to patrzą ale co zrobił TVN z parami prowadzących? To strzał w kolano bo poza parą Wellman - Prokop to lepiej włączyć TVN24. Nic dziwnego, że spada oglądalność jak audycje prowadzą ludzie z lekka nie na tym miejscu
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości