WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Depresja

Racewicz, Bober, Gugała, Kielczyk, Orłoś i Wolny w kampanii „Twarze depresji”

Depresja Wto Wrz 22, 2015 9:35 am

Potnę się. Nawet adres www ma literówkę. Nienawidzę
Awatar użytkownika
ajserpeD

Re: Racewicz, Bober, Gugała, Kielczyk, Orłoś i Wolny w kampanii „Twarze depresji”

ajserpeD Wto Wrz 22, 2015 10:30 am

Czasami jak sie ogląda programy telewizyjne z udziałem w/w osób można naprawdę popaść w depresję, dlatego polecam: jak najszybciej pozbyć się odbiornika telewizyjnego !!! Naprawdę pomaga!!
Awatar użytkownika
lepimy

Re: Racewicz, Bober, Gugała, Kielczyk, Orłoś i Wolny w kampanii „Twarze depresji”

lepimy Czw Wrz 24, 2015 11:31 am

no to lepimy nowego człowieka, co nie ocenia tylko akceptuje wszystko, brawo!
Awatar użytkownika
Patryk Gasch

Patryk Gasch Czw Wrz 24, 2015 12:56 pm

Wszyscy mają depresję - mam i ja!

Ludzie powinni przede wszystkim dowiedzieć się co to depresja. Koncerny farmaceutyczne chcą przekonać nas o tym, że niemal każdy z nas ją ma.

Jak dostałeś zła ocenę w szkole, mama nakrzyczała i dała karę na kompa, a Ty masz załamkę teraz przez 2 dni - to nie jest k^#$ depresja.
To samo tyczy się innych sytuacji. Każdy z nas ma gorsze dni.

Jednak zamiast rozwiązywać problemy realnie, lepiej strzelić sobie serię tabletek...
Awatar użytkownika
do cepa

do cepa Wto Paź 06, 2015 3:28 am

"Patryk Gasch" napisał(a): Wszyscy mają depresję - mam i ja!

Ludzie powinni przede wszystkim dowiedzieć się co to depresja. Koncerny farmaceutyczne chcą przekonać nas o tym, że niemal każdy z nas ją ma.

Jak dostałeś zła ocenę w szkole, mama nakrzyczała i dała karę na kompa, a Ty masz załamkę teraz przez 2 dni - to nie jest k^#$ depresja.
To samo tyczy się innych sytuacji. Każdy z nas ma gorsze dni.

Jednak zamiast rozwiązywać problemy realnie, lepiej strzelić sobie serię tabletek...

idioto - przy następnej wizycie u dentysty rwij bez znieczulenia - skretyniały gówniarzu
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości