WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tadeusz

Rada Programowa TVP: Tomasz Lis źle potraktował Jarosława Kaczyńskiego (wideo)

Tadeusz Pią Paź 07, 2011 10:09 am

Zastanawiałem się, kiedy przeczytam o tym, że Lis będzie miał kłopoty. Strasznie się czepiał prezesa. Był chamski. Szkoda, że i tak żadne konsekwencje nie spotkają Lisa. Bo w końcu to był wywiad? Podczas oglądania wydawało mi się, że była to swego rodzaju debata między Kaczyńskim, a Lisem.
Awatar użytkownika
widz

Re: Rada Programowa TVP: Tomasz Lis źle potraktował Jarosława Kaczyńskiego (wideo)

widz Pią Paź 07, 2011 10:21 am

Gugała był lepszy kiedy gościł Hoffmana, przebił wszystkich swoim chamstwem i arogancją.
Awatar użytkownika
Ktosiek

Re: Rada Programowa TVP: Tomasz Lis źle potraktował Jarosława Kaczyńskiego (wideo)

Ktosiek Pią Paź 07, 2011 10:27 am

Obiektywny to Lis na pewno nie był.
Awatar użytkownika
Horalek

Horalek Pią Paź 07, 2011 10:29 am

Szczerze popieram w/w pismo. Pan Lis zachowywał się karygodnie. Nie jestem zwolennikiem pana Kaczyńskiego, ale pewne normy przyzwoitości powinny zawsze zostać zachowane.
Awatar użytkownika
joko

joko Pią Paź 07, 2011 10:35 am

Lis był beznadziejny o dziwo Kaczyński do końca wyluzowany i pewny siebie odpierał ataki.
Awatar użytkownika
Trebor

Trebor Pią Paź 07, 2011 10:42 am

Lis wypadł zenująco słabo, jak młokos, prostak i zadufany cham. Zamiast pytac sie wazne rzeczy, odgrzebywał jakies nieistotne kwestie z rydzykiem, pytal o nazwiska kandydatek, skad startuję etc.
Mnie ten program przekonał, wreszcie widac jak Kaczynski byl i jest niszczony przez media, jak nieobiektywnie o nim mówią. Takze 9 pażdziernika mój głos idzie na PIS.

Do tej pory niezdecydowany wyborca.
Awatar użytkownika
Obiektywny

Obiektywny Pią Paź 07, 2011 10:49 am

Popieram Pana Lisa.
Jaki rozmówca taki wywiad.
Kaczyński bardzo cienko wypadł.
Kluczył i nie na temat odpowiadał
Awatar użytkownika
Księżycowy

Księżycowy Pią Paź 07, 2011 11:21 am

Wywiad oglądałem w całości. Lisek jest cieniasem i za bardzo nie jest na poziomie facet. Kaczyniak prawdę mówiąc zachował zimną krew i zmiażdżył Liska, ale to przecież prawnik z wykształcenia.
Awatar użytkownika
miki

miki Pią Paź 07, 2011 11:31 am

Kaczynski tez byl bardzo wkurzajacy i ponizal Lisa,byl ironiczny
Awatar użytkownika
Ola

Ola Pią Paź 07, 2011 11:32 am

Pan Lis bardzo dobrze potraktował tego chama. Też nie mam do niego za grosz szacunku. Co drugie słowo kłamie. Ma za nic Polskę i Polaków i tylko gra dobrego wujka przed wyborami, żeby się znowu dorwać do władzy. Znowu chce nas skłócić z całą Europą i Rosją dla swoich prywatnych zagrywek. Kto ma swój rozum i dobrą pamięć to wie czym grozi powrót PIS-u do władzy...
Awatar użytkownika
Igor

Igor Pią Paź 07, 2011 11:51 am

Ja nie widzę nic nagannego w postępowaniu Pana Lisa.
Jaki rozmówca takie i metody wywiadu.
Kaczyński odpowiadał wymijająco, i często bezsensownie.
jak jego program polityczny tylko populi styka i nic więcej.
Awatar użytkownika
Lis skisł

Lis skisł Pią Paź 07, 2011 12:35 pm

Lis od dawna był jedynie dymanym przez "górę" gostkiem o wyjątkowo słabiutkiej meryterotyce !!
Awatar użytkownika
wagis77

wagis77 Pią Paź 07, 2011 12:55 pm

duPO-Liz to mały pikus przy Gugale: http://lubczasopismo.salon24.pl/ponadpo ... la-hoffman
Awatar użytkownika
wagis77

wagis77 Pią Paź 07, 2011 12:56 pm

duPO-Liz to nic przy Gugale i jego monodialogu z Hoffmanem
Awatar użytkownika
powst.warszawski

powst.warszawski Pią Paź 07, 2011 2:43 pm

Wywiad z Kaczyńskim był adekwatny do wypowiedzi Kaczyńskiego ,oraz do jego warcholskiego zachowywania się w polityce, Kaczyński sam się niszczy, to typowy zarozumiały ,,dyktatorek"
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 42 gości