WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Radiota

Radio 357 ma 9 nowych podcastów, wśród autorów Magdalena Grzebałkowska i Bartosz Gil

Radiota Śro Wrz 22, 2021 8:02 am

Radio jest bardzo dobre, ale system podcastów 357 jest absolutnie genialny
Awatar użytkownika
blurppp

Re: Radio 357 ma 9 nowych podcastów, wśród autorów Magdalena Grzebałkowska i Bartosz Gil

blurppp Śro Wrz 22, 2021 8:04 am

Takiej oferty podcastowej nie ma nikt w Polsce. Patronowanie 357 można zacząć traktować jak abonament na dźwiękowy Netflix czyli bezę treści tu dźwiękowych
Awatar użytkownika
Joanna

Re: Radio 357 ma 9 nowych podcastów, wśród autorów Magdalena Grzebałkowska i Bartosz Gil

Joanna Śro Wrz 22, 2021 8:11 am

Płacę 10 zł miesięcznie i przynajmniej wiem za co - muzyka, teatr, książki, polecenia turystyczne, filmowe, do tego radio bez reklam, a abonament kosztuje mnie więcej i kompletnie nie wiem za co
Awatar użytkownika
ave

ave Śro Wrz 22, 2021 8:24 am

Wolę Rockserwis,bo bardziej mi pasuje muzyka, ale trzeba przyznać, że 357 to świetne radio
Awatar użytkownika
Luka

Luka Śro Wrz 22, 2021 9:02 am

Polecam cykl - Moje wakacje o ciekawych i mało znanych miejscach w Polsce - dwa z takich miejsc odwiedziliśmy przejazdem w sierpniu, świetna sprawa, nawet mieszkańcy się dziwili, że nagle się zainteresowanie ich wioską zrobiło, ale warto naprawdę.
Awatar użytkownika
nasze

nasze Śro Wrz 22, 2021 9:04 am

"Luka" napisał(a): Polecam cykl - Moje wakacje o ciekawych i mało znanych miejscach w Polsce - dwa z takich miejsc odwiedziliśmy przejazdem w sierpniu, świetna sprawa, nawet mieszkańcy się dziwili, że nagle się zainteresowanie ich wioską zrobiło, ale warto naprawdę.

Moje ulubione to Ciekawości z przeszłości - historyczne opowieści Tomasza Jeleńskiego z naukowcami o historii
Awatar użytkownika
Marzena

Marzena Śro Wrz 22, 2021 9:05 am

Lubię 357 za to, że przekazuje mi to co mam wiedzieć, a nie co mam myśleć
Awatar użytkownika
357

357 Śro Wrz 22, 2021 9:17 am

Moi skromnym zdaniem 357 narazie spokojnie przebija RNŚ :*
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Śro Wrz 22, 2021 9:42 am

"Luka" napisał(a): Polecam cykl - Moje wakacje o ciekawych i mało znanych miejscach w Polsce - dwa z takich miejsc odwiedziliśmy przejazdem w sierpniu, świetna sprawa, nawet mieszkańcy się dziwili, że nagle się zainteresowanie ich wioską zrobiło, ale warto naprawdę.

O tak, słuchając opowieści Tubilewicza aż nogi bolały :D
Awatar użytkownika
jacenty

jacenty Śro Wrz 22, 2021 9:47 am

"357" napisał(a): Moi skromnym zdaniem 357 narazie spokojnie przebija RNŚ :*

Moim skromnym zdaniem, obie stacje bardzo dobrze się nawzajem uzupełniają.
Awatar użytkownika
waw

waw Śro Wrz 22, 2021 9:47 am

A co mnie to obchodzi, jakieś podkasty. Jakaś garstka się tym podnieca i tyle.
Awatar użytkownika
Kolo

Kolo Śro Wrz 22, 2021 9:55 am

"357" napisał(a): Moi skromnym zdaniem 357 narazie spokojnie przebija RNŚ :*

Nie ma znaczenia, obywa radia są bardzo dobre, w jednym jest lepsze 357 w czymś innym RNŚ, a obydwa i tak są lepsze od Polskiego Radia
Awatar użytkownika
Sluchaczka

Sluchaczka Śro Wrz 22, 2021 10:13 am

Najlepsze radio ever.
A dla niezdecydowanych mogę to dodać, że wystarczy 10 zł i można słuchać podcastów... jest w czym wybierać :)))
Awatar użytkownika
Mieciu

Mieciu Śro Wrz 22, 2021 10:28 am

"waw" napisał(a): A co mnie to obchodzi, jakieś podkasty. Jakaś garstka się tym podnieca i tyle.

Widać, że jednak coś tam Cię zainteresowało, skoro poświęciłeś czas na komentarz
Awatar użytkownika
Zawiedziony janusz

Zawiedziony janusz Śro Wrz 22, 2021 11:06 am

"waw" napisał(a): A co mnie to obchodzi, jakieś podkasty. Jakaś garstka się tym podnieca i tyle.

Też tak myślę. Ja też szukałem tam czegoś z disco i nic nie było. Nuda, panie, nuda.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości