[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio 357 z 615 tys. zł miesięcznych wpłat od patronów, kolejny cel zbiórki osiągnięty

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Aleks

Radio 357 z 615 tys. zł miesięcznych wpłat od patronów, kolejny cel zbiórki osiągnięty

Aleks Pon Kwi 12, 2021 6:34 am

Bardzo dobrze, może poprawią jeszcze ramówkę, szczególnie w weekendy, bo czemu akurat w poniedziałek może być Daniel Wyszogrodzki i Marta Kula, dwie zarąbiste audycje...
Awatar użytkownika
Młoda

Re: Radio 357 z 615 tys. zł miesięcznych wpłat od patronów, kolejny cel zbiórki osiągnięty

Młoda Pon Kwi 12, 2021 6:53 am

Dla mnie to i tak jest od początku najlepsze na świecie radio, świetna muzyka, mądrzy ludzie z dobrym dowcipem, gorąco wierzyłam, że się uada i cieszę się, że im się udało, gratulacje, rozwijajcie się dalej
Awatar użytkownika
Sluchaczka

Re: Radio 357 z 615 tys. zł miesięcznych wpłat od patronów, kolejny cel zbiórki osiągnięty

Sluchaczka Pon Kwi 12, 2021 7:14 am

Wywiady z redaktorami "Jacy jesteśmy" w podcastach to wisienka na torcie 😊
Awatar użytkownika
Za a nawet przeciw

Za a nawet przeciw Pon Kwi 12, 2021 8:09 am

"Sluchaczka" napisał(a): Wywiady z redaktorami "Jacy jesteśmy" w podcastach to wisienka na torcie 😊

Bez urazy ale to jest takie brandzlowanie się sobą.
Awatar użytkownika
patron

patron Pon Kwi 12, 2021 8:12 am

Bardzo dobry ruch z podcastami. One właśnie skłoniły mnie do powrotu do patronowania.
Awatar użytkownika
aaa

aaa Pon Kwi 12, 2021 8:57 am

Ale serwisy dalej wymagają poprawy
Awatar użytkownika
Jaro

Jaro Pon Kwi 12, 2021 9:11 am

Kibicuję!
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Pon Kwi 12, 2021 9:28 am

Ja nie słucham 357.
Awatar użytkownika
Aga

Aga Pon Kwi 12, 2021 9:30 am

Świetna informacja! Do poprawy jednak serwisy informacyjne. O ile sportowe są znakomite, to główne wymagają poprawy. Dwie informacje i trzecia, dorzucona na siłę błaha ciekawostka ze świata to za mało.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pon Kwi 12, 2021 9:35 am

"Aga" napisał(a): Świetna informacja! Do poprawy jednak serwisy informacyjne. O ile sportowe są znakomite, to główne wymagają poprawy. Dwie informacje i trzecia, dorzucona na siłę błaha ciekawostka ze świata to za mało.

Tak, też uważam, ze serwisy trzeba trochę poprawić, nie jestem fachowcem, ale są takie... harcerskie. Wiem, że budżet jeszcze skromny, ale jakby tak były czytane na dwa głosy, żeński i męski, więcej newsów, nawet jeden, dwa... wiadomości ekonomiczne, jeżeli serwisy nie są co godzinę przez cały dzień, to te trzy o poranku powinny być ciut bogatsze. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pon Kwi 12, 2021 9:37 am

"Ewa" napisał(a): Ja nie słucham 357.

I masz prawo... plus jest taki, że nie musisz płacić, nawet jak nie słuchasz... ba! nie musiałabyś płacić nawet gdybyś słuchała!
Awatar użytkownika
To ja

To ja Pon Kwi 12, 2021 10:04 am

Nie ma to jak zebrac od ludzi pieniadze na wlasny biznes
Awatar użytkownika
Cała prawda

Cała prawda Pon Kwi 12, 2021 10:23 am

Co do informacji to teraz widać, jak bardzo brakuje tego korespondenta z Bangladeszu.
Awatar użytkownika
Antoni

Antoni Pon Kwi 12, 2021 10:34 am

Wy płacicie, ja słucham.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pon Kwi 12, 2021 10:36 am

"To ja" napisał(a): Nie ma to jak zebrac od ludzi pieniadze na wlasny biznes

Jakim trzeba być trepem żeby wykazywać się taką ciasnotą przysadki mózgowej... gdybyś przez chwilę pomyślał, to zrozumiałbyś, że taka forma finansowania jest najuczciwsza, utarło się, że podstawą funkcjonowania kultury jest reklama, czyli finansowanie z budżetów prywatnych firm, które w ten czy inny sposób mogą mniej lub bardziej wpływać na przekazywane treści, a koniec końców i tak przerzucają koszty na klienta wliczając koszty marketingu w cenę produktu, więc na końcu i tak płacą ludzie... oczywiście tak się przyjęło, bo to rozwiązania stosowane od 100 lat na całym świecie, stąd mówi się, że światem rządzi reklama - niestety obecnie w 90% bardziej ogłupiająca niż informująca, dlatego coraz bardziej popularny staje się na całym świecie patronat, czym jest opłata za Netflixa, albo za Spotify? Tym samym czym Patronite dla 357, więc wymiot żółci w temacie żebractwa jest wyjątkowo głupi
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości