WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Karol21

Radio Gorzów w górę, RMF FM w dół

Karol21 Pią Gru 28, 2012 4:44 pm

Ciekawe zestawienie? W badaniach wzięto pod uwagę RMF Classic który w Gorzowie nie nadaje a RMF Maxxx który ma tu nadajnik nie ma!
Awatar użytkownika
ftwk

Re: Radio Gorzów w górę, RMF FM w dół

ftwk Pią Gru 28, 2012 10:22 pm

Karol, to chyba pomyłka - bywa, że korekta zasypia...
Swoją drogą - dołożyłem się do tych 0,5% słuchaczy TOK FM - oby było ich więcej :)
Awatar użytkownika
ftwk

ftwk Pią Gru 28, 2012 10:22 pm

Przepraszam, miało być - Panie Karolu.
Awatar użytkownika
Piotrek

Piotrek Pią Gru 28, 2012 11:34 pm

To samo jest w przypadku Rzeszowa, w którym RMF MAXXX nadaje już prawie pół roku, a ani razu nie pojawił się w sondażach. Sam zaczynam być już tym wszystkim wkurzony, Kto niby robi te badania???!!!
Awatar użytkownika
Ewelina

Ewelina Śro Sty 02, 2013 12:26 am

Karol21, brak nadajnika w mieście nie wyklucza możliwości odbioru / słuchania - albo z pobliskiego nadajnika albo z internetu.
Awatar użytkownika
Kryptonit

Kryptonit Pią Lip 07, 2017 9:18 am

RADIO GORZÓW - byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej w 2016 roku. OSTRZEGAM! jeden z redaktorów na rozmowie bez żenady w warunkach pracy proponował ETAT na umowę o dzieło. Na moje wyrażne zapytanie czy dobrze usłyszałem, facet obruszył się. Jakbym nasrał mu na wycieraczkę. Generalnie to się nadaje do PIP i tak też zrobię. Reasumując zanotowałem tego typu zachowania też w innych firmach- dziwne miasto dziwni ludzie. A wydawać by się mogło że tak blisko Berlina a wywierają że zeszli dopiero z pola uprawnego.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości