WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Magnus

Radio Łódź oskarża konkurencję o kradzież tekstów. „Dziennikarz został zawieszony”

Magnus Wto Sty 16, 2018 10:18 am

Prawa autorskie to podstawa.
Awatar użytkownika
Filip

Re: Radio Łódź oskarża konkurencję o kradzież tekstów. „Dziennikarz został zawieszony”

Filip Wto Sty 16, 2018 1:28 pm

Ciekawe co jeszcze wyjdzie na wierzch.
Awatar użytkownika
Gocha

Re: Radio Łódź oskarża konkurencję o kradzież tekstów. „Dziennikarz został zawieszony”

Gocha Wto Sty 16, 2018 6:02 pm

Pierwsze sollysze żeby serwisy były z iar. Wycinają czołówkę i udają że ich własne . To chyba też jradziez
Awatar użytkownika
Chore

Chore Wto Sty 16, 2018 6:42 pm

Chore jest to że dziennikarze rozgłośni zapierniczaja a potem iar sprzedaje ich relacje za grosze rozglosniom komercyjnym i te nadają takie same serwisy jak pr a nigdy ich nie byłoby stać na taką produkcję. To co robi iar jest chore
Awatar użytkownika
Radek

Radek Wto Sty 16, 2018 7:07 pm

A miałem do tej stacji iść do pracy, ale na szczęście odmówiłem w porę..
Awatar użytkownika
Artur

Artur Śro Sty 17, 2018 8:52 am

Te serwisy tak źle że wątpię żeby je ktoś pokradal.raz słuchałem jakiegos lokalnego radia i myślałem że to studenckie takie było źle. Czytająca pani bulgotala. Miała szczękościsk do tego czytała bardzo szybko. Pamiętam że byłem w szoku co to za lipa jest
Awatar użytkownika
Katarzynka

Katarzynka Śro Sty 17, 2018 9:32 am

W Paradzie znalazłoby się znacznie więcej czynników, którym powinno się wyraźnie przyjrzeć. Przede wszystkim sytuacji pracowników, którzy są traktowani gorzej niż przedmioty.
Awatar użytkownika
radio

radio Śro Sty 17, 2018 4:31 pm

Radio Parada to organ zarządzany przez jedną osobę, ktora wie wszyto, jest autorytetem i nie uznaje innych.... Jestem pod wrażeniem jak taki twór tyle przetrwał. Myślę ze na fali powstałego kiedyś Radia Rok Parada do tej pory utrzymuje sie na rynku. Nieprawidłowości? Myślę, ze będzie łatwiej wyliczyć prawidłowości jeśli są takie...
Awatar użytkownika
Kacper

Kacper Śro Sty 17, 2018 11:12 pm

Moje miasto, moje radio; w domu, w pracy, w samochodzie-gdzieś to już słyszałem!
Awatar użytkownika
Romek

Romek Pią Sty 19, 2018 11:23 pm

To nie pierwsze kopiowanie nie swoich tekstów
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Sob Sty 20, 2018 11:29 am

a znacie jeszcze stacje w PL, która tak robi?
Awatar użytkownika
łodziak

łodziak Sob Sty 20, 2018 11:37 pm

No cóż Parada jest jedyną lokalną, miejską stacją w Łodzi. Można zadzwonić, poprosić o piosenkę, pozdrowić ciocię itd. Nie jest to stacja która udaje lokalną jak Eska, Plus, Meloradio. R Łódź to "misja" i podobne pierdy. Dlatego Parada trwa i ma sie dobrze. Ludzie oczekują lokalności i zaistnienia na antenie, a to Parada im daje. Nic więcej nie musi robić.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości