[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio Nowy Świat zaczyna projekt "Między nami patronami"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Dariusz

Radio Nowy Świat zaczyna projekt "Między nami patronami"

Dariusz Śro Mar 03, 2021 7:54 am

"to cykl spotkań z osobami, bez których nie byłoby Radia Nowy Świat."
Będzie spotkanie z Macjon i Jedlińskim? :)
Awatar użytkownika
Michał

Re: Radio Nowy Świat zaczyna projekt "Między nami patronami"

Michał Śro Mar 03, 2021 9:46 am

Programowo, od strony treści muzycznych i częściowo publicystycznych (Sosnowski, Nogaś, Raczek - nawet jeżeli można ich podejrzewać o jakieś poglądy-bo każdy przecież jakieś ma- to są zbyt profesjonalni, żeby je demonstrować na antenie) to jest to obecnie najlepsze radio w Polsce, mnie osobiście trochę przeszkadza lewostronne skrzywienie, zbyt wyraźne, szczególnie w porankach, pod tym względem wolę 357, ale radio się przebudowuje, są bardzo dobre audycje młodych, na razie dalej patronuję i myślę, że byłaby wielka szkoda gdyby to radio nie przetrwało. Naprawdę warto posłuchać i Wagli i Badacha i Andrusa, Kołaczkowskiej, Chojnackiego, Winczewskiego, a jest przecież jeszcze Zamachowski z bardzo fajną audycją, ... bardzo dobry poziom muzyczny, nie wiem czy pomysł z odwiedzaniem patronów jest dobry, zobaczymy, na razie pół na pół
Awatar użytkownika
maktostaki

maktostaki Śro Mar 03, 2021 10:01 am

"Michał" napisał(a): Programowo, od strony treści muzycznych i częściowo publicystycznych (Sosnowski, Nogaś, Raczek - nawet jeżeli można ich podejrzewać o jakieś poglądy-bo każdy przecież jakieś ma- to są zbyt profesjonalni, żeby je demonstrować na antenie) to jest to obecnie najlepsze radio w Polsce, mnie osobiście trochę przeszkadza lewostronne skrzywienie, zbyt wyraźne, szczególnie w porankach, pod tym względem wolę 357, ale radio się przebudowuje, są bardzo dobre audycje młodych, na razie dalej patronuję i myślę, że byłaby wielka szkoda gdyby to radio nie przetrwało. Naprawdę warto posłuchać i Wagli i Badacha i Andrusa, Kołaczkowskiej, Chojnackiego, Winczewskiego, a jest przecież jeszcze Zamachowski z bardzo fajną audycją, ... bardzo dobry poziom muzyczny, nie wiem czy pomysł z odwiedzaniem patronów jest dobry, zobaczymy, na razie pół na pół

a jakbyś tak przestał doszukiwać się jakichś poglądów u redaktorów tego radia ? kogo obchodzi twoje skrzywienie ... Twój komentarz może nawet byłby wartościowy, gdybyś nie zaczął opowiadać o sobie i swoich skrzywieniach
Awatar użytkownika
Michał

Michał Śro Mar 03, 2021 10:19 am

"maktostaki" napisał(a):
"Michał" napisał(a): Programowo, od strony treści muzycznych i częściowo publicystycznych (Sosnowski, Nogaś, Raczek - nawet jeżeli można ich podejrzewać o jakieś poglądy-bo każdy przecież jakieś ma- to są zbyt profesjonalni, żeby je demonstrować na antenie) to jest to obecnie najlepsze radio w Polsce, mnie osobiście trochę przeszkadza lewostronne skrzywienie, zbyt wyraźne, szczególnie w porankach, pod tym względem wolę 357, ale radio się przebudowuje, są bardzo dobre audycje młodych, na razie dalej patronuję i myślę, że byłaby wielka szkoda gdyby to radio nie przetrwało. Naprawdę warto posłuchać i Wagli i Badacha i Andrusa, Kołaczkowskiej, Chojnackiego, Winczewskiego, a jest przecież jeszcze Zamachowski z bardzo fajną audycją, ... bardzo dobry poziom muzyczny, nie wiem czy pomysł z odwiedzaniem patronów jest dobry, zobaczymy, na razie pół na pół

a jakbyś tak przestał doszukiwać się jakichś poglądów u redaktorów tego radia ? kogo obchodzi twoje skrzywienie ... Twój komentarz może nawet byłby wartościowy, gdybyś nie zaczął opowiadać o sobie i swoich skrzywieniach

Na tym chyba polega komentarz, że wyraża się swoją opinię, poza tym proszę czytać ze zrozumieniem, nie mówiłem o swoich skrzywieniach, tylko o wyraźnych skrzywieniach u niektórych redaktorów, takich skrzywieniach, których nie trzeba się doszukiwać, bo zbyt mocno je demonstrują, a to że każdy ma jakieś poglądy to przecież normalne i o tym też napisałem, ale dziękuję za uwagę, dla jasności powtórzę - uważam, ze to świetne radio, nawet coraz lepsze i polecam każdemu posłuchać chociaż przez jeden dzień, a najlepiej kilka dni ... chociaż tak na próbę, może warto zobaczyć czym różnią się skrzywienia w RNŚ od skrzywień w polskim radiu, bo są nieporównywalne
Awatar użytkownika
Reider

Reider Śro Mar 03, 2021 11:07 am

Dzisiejszy poranek w RNŚ zupełnie bez polityki za to z zarąbistą muzą - P. Orlikowski, młodziak zasunął taką playlistę, że ho ho... 100% rocka w najlepszym wydaniu
Awatar użytkownika
kukunamuniu

kukunamuniu Śro Mar 03, 2021 12:07 pm

Na tym chyba polega komentarz, że wyraża się swoją opinię, poza tym proszę czytać ze zrozumieniem, nie mówiłem o swoich skrzywieniach, tylko o wyraźnych skrzywieniach u niektórych redaktorów, takich skrzywieniach, których nie trzeba się doszukiwać, bo zbyt mocno je demonstrują, a to że każdy ma jakieś poglądy to przecież normalne i o tym też napisałem, ale dziękuję za uwagę, dla jasności powtórzę - uważam, ze to świetne radio, nawet coraz lepsze i polecam każdemu posłuchać chociaż przez jeden dzień, a najlepiej kilka dni ... chociaż tak na próbę, może warto zobaczyć czym różnią się skrzywienia w RNŚ od skrzywień w polskim radiu, bo są nieporównywalne

To jest artykuł o nowej audycji a nie o Twoich zamiłowaniach politycznych, więc Twój komentarz jest co najmniej nie na temat
Awatar użytkownika
piekarz

piekarz Śro Mar 03, 2021 12:29 pm

W punkt. Dodam jedynie: profesjonalizm i podstawowa cecha lidera: zawsze krok przed resztą, a co do lewoskrętności: w całej zachodniej cywilizacji (niespotykanego dotąd w takiej skali dobrobytu) media, i kultura w ogóle, lokują się, w mniejszym lub większym stopniu, na lewo od centrum.
Awatar użytkownika
Jez

Jez Śro Mar 03, 2021 1:42 pm

Bardzo ciekawa audycja o zwykłych ...nas , a nie o plastikowych celebrytach,
gwiazdeczkach , nadmuchanych politykach. Muzyka, szczególnie w ,,ostre środy,, niebanalna i zaskakująco świeżą. Ramowka zróżnicowana i ciekawa. Jednym słowem, radio dla tych, którym nie jest wszystko jedno, czego słuchają. I nie traktuje słuchaczy jak idlotów.
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Śro Mar 03, 2021 2:06 pm

Bardzo mi się podoba fakt, że coraz lepiej wygląda współpraca radia z patronami. Dłuższy czas to kulało, a teraz wszystko zmierza w dobrym kierunku. W pracy i podróżując autem słucham przeważnie RNŚ. Bardzo mi się podobają audycje młodych, a szczególnie Andruszkiewicza, Orlikowskiego (mógłby na stałe zastąpić Orłosia) i Bergera. Połączenie młodych z doświadczonymi radiowcami jest znakomite i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Swoją drogą przydałby się ktoś jeszcze do prowadzenia popołudniówki, bo ile Porycki ma sam ten wózek ciągnąć. Przydałaby się jeszcze jakaś znana i lubiana osoba w tym paśmie.
Awatar użytkownika
Afryka

Afryka Śro Mar 03, 2021 2:09 pm

Daleko w tyle za 357 pod względem audycji, komunikacji ze słuchaczami itd. Trzymam kciuki żeby dogonili i były 2 ciekawe rozgłośnie.
Awatar użytkownika
Witek

Witek Śro Mar 03, 2021 2:21 pm

to cykl spotkań z osobami, bez których nie byłoby Radia Nowy Świat."
Będzie spotkanie z Macjon i Jedlińskim? :)

Czy tak trudno zrozumieć, że w tym projekcie chodzi o zwykłych słuchaczy, którzy patronują radiu ? Zbyt skomplikowany tekst czy co ?
Awatar użytkownika
reproduktor

reproduktor Śro Mar 03, 2021 2:26 pm

Wszyscy to rozumiemy. Ukłon w stronę tych, co dają kasę i tyle mają do powiedzenia. Macjon i Jedliński już zostali uhonorowani za swoje poświęcenie.
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Śro Mar 03, 2021 2:27 pm

"XYZ" napisał(a): Bardzo mi się podoba fakt, że coraz lepiej wygląda współpraca radia z patronami. Dłuższy czas to kulało, a teraz wszystko zmierza w dobrym kierunku. W pracy i podróżując autem słucham przeważnie RNŚ. Bardzo mi się podobają audycje młodych, a szczególnie Andruszkiewicza, Orlikowskiego (mógłby na stałe zastąpić Orłosia) i Bergera. Połączenie młodych z doświadczonymi radiowcami jest znakomite i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Swoją drogą przydałby się ktoś jeszcze do prowadzenia popołudniówki, bo ile Porycki ma sam ten wózek ciągnąć. Przydałaby się jeszcze jakaś znana i lubiana osoba w tym paśmie.

Patronuję od początku, ale akurat ludzie, których wymieniłeś to te słabsze elementy Radia Nowy Świat. Byliby dobrzy w dobrym radiu komercyjnym, ale tu wymagam więcej.
Awatar użytkownika
Krycha

Krycha Śro Mar 03, 2021 2:28 pm

Daleko w tyle za 357 pod względem audycji, komunikacji ze słuchaczami itd. Trzymam kciuki żeby dogonili i były 2 ciekawe rozgłośnie.

Afryka2021-03-03 13:0911

Też tak sądzę, świadczy o tym m.in. większa ilość patronów i wpłat na....RNS. Tylko kogo oni mają gonić, skoro są w czołówce? 🤔
Awatar użytkownika
Michał 2

Michał 2 Śro Mar 03, 2021 2:38 pm

Fajna inicjatywa. Niesamowite jest to co ludzie po cichutku potrafią wydłubać w piwnicach, napisać tylko do szuflady czy tworząc dzieła sztuki tylko dla swojej rodziny nie dążąc w ogóle do sławy. Bardzo często swoimi talentami i wiedzą mogliby przyćmić celebrytów i uznane autorytety. O takich ludziach trzeba mówić jak najczęściej, choćby tylko dla inspiracji.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości