[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio PiN to już historia. “Liczymy, że słuchacze zaakceptują Muzo.fm”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
xop

Radio PiN to już historia. “Liczymy, że słuchacze zaakceptują Muzo.fm”

xop Pią Wrz 26, 2014 12:36 am

nie licz
Awatar użytkownika
zwarcie do masy

Re: Radio PiN to już historia. “Liczymy, że słuchacze zaakceptują Muzo.fm”

zwarcie do masy Pią Wrz 26, 2014 12:53 am

"muzyka rockowa i ambitny pop" i jak to ma się mieć do PINu? Gdzie funk, soul, smooth jazz etc.? Phi
Awatar użytkownika
matt

matt Pią Wrz 26, 2014 12:54 am

naiwniak z tego Grzywaczewskiego :)
Awatar użytkownika
ekspert

ekspert Pią Wrz 26, 2014 1:23 am

z Was to naiwniacy. Liczą na nowych słuchaczy, Was to mają w dupie ;)
Awatar użytkownika
marta

marta Pią Wrz 26, 2014 1:34 am

pięknie się pożegnali na antenie. Klasa i czapki z głów. Dziękuję za ostatnie 10 lat!
Awatar użytkownika
Erwu

Erwu Pią Wrz 26, 2014 7:06 am

Oj chyba jednak nie zaakceptują. Rozwalić takie dobre radio w pogoni za dziesiętnymi udziału w rynku. O większego trudno zucha niż Filantrop burczymucha...
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pią Wrz 26, 2014 7:38 am

Szkoda :(
Awatar użytkownika
Antonio

Antonio Pią Wrz 26, 2014 8:45 am

Pin i udziały w rynku? Od lat tego radia prawie nikt nie słuchał. Muzo.tv już wystartowało i zapowiada się świetnie, a myślę, że Muzo.fm powtórzy sukcesy Eski Rock z jej dobrych czasów.. cieszy mnie to , ze moja ulubiona ekipa znowu będzie grała u mnie w domu :P
Awatar użytkownika
Klata

Klata Pią Wrz 26, 2014 8:48 am

Radio Pin, ktore mialo 5 sluchaczy. Przypomnijcie sobie jakich sluchaczy miala Eska Rock i jakie akcje robila gdy Time ich wydymal. Cala ekipa przechodzi, wiec tylko czekac z niecierpliwoascia, bo juz nie ma czego sluchac, a watpie zeby Bisiorek i ekpia zrobili cos malo ambitnego. Popularna muzyka tez moze byc ambitna i dobra!
Awatar użytkownika
Alka

Alka Pią Wrz 26, 2014 8:53 am

Telewizja daje rade, a radio ma nie dac? Juz widac, ze Bisior gniotow nie robi, wiec tylko czekam, az w aucie znow poleci radio, ktorego da sie sluchac!
Awatar użytkownika
Karol

Karol Pią Wrz 26, 2014 9:05 am

Radio PiN prezentował sobą wyższy poziom kultury. Miał silny zespół prowadzących i dziennikarzy.
Uwielbiałem te wszystkie audycje i strasznie mi przykro, ale będę musiał zmienić stacje radiową...pytanie tylko na jaką? wszędzie poszczają jakiś badziew.

Wszyscy, którzy odchodzą teraz z PiN-u powinni założyć wspólnie nową stacje i kontynuować wyższy poziom radia.
Awatar użytkownika
Anulla

Anulla Pią Wrz 26, 2014 9:33 am

Na słuchanie tej mdlej sieczki? Tyle mogę powiedzieć słuchając tego kanału od 6.30....
Awatar użytkownika
Niku

Niku Pią Wrz 26, 2014 9:55 am

Czy ktoś może mi wyjaśnić aspekt biznesowy? Czy to przypadkiem nie wykształciuchy, o których wczoraj była mowa, są prezesami, managerami i zarabiają powyżej średnie, czy jednak nastolatki i podstarzali rockmani mieszkający z rodzicami są atrakcyjnym targetem? Czy kasa jest ukryta w preparatach na trądzik???
Awatar użytkownika
pepe

pepe Pią Wrz 26, 2014 10:31 am

Lipa... koniec najlepszego radia w PL. Szkoda
Awatar użytkownika
Zły

Zły Pią Wrz 26, 2014 11:08 am

I tak właśnie niszczy się ambitne projekty. Czemu Kietliński nie poszedł na całość - wystarczy zacząć nadawać DiscoPolo i od razu udział w rynku się zwiększy. Tylko czy za wszelką cenę pogoń za słupkami musi niszczyć to, co wartościowe? Wydawałoby się, że taki "filantrop" jak prezes Solorz mógłby posiadać w swoim portfelu firm jedną, która nie znosi złotych jaj, ale zadowala bardziej wymagającego odbiorcę.. Po raz kolejny wyszło, że nie liczy się jakość - liczą się tylko ci, których jest dużo. Ci o niekoniecznie wysublimowanym guście. Szara masa. Delikatnie mówiąc. Przejęcie RadiaPIN było zwykłym skokiem na częstotliwość. Szkoda projektu.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości