WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
obserwator

Radio RDN poszerzy zasięg o Limanową

obserwator Śro Sty 14, 2015 6:04 am

Jedyne rozsądne radio w Małopolsce, które gra dobra muzyke i jeszcze jest w nim jakiś ciekawy przekaz. Brawo dla Krajowej Rady za decyzje
Awatar użytkownika
Krzysztof M.

Re: Radio RDN poszerzy zasięg o Limanową

Krzysztof M. Śro Sty 14, 2015 12:53 pm

Troszeczkę jest mi trochę żal konkurencji (Radia Alex) gdyż pod kątem muzycznym mogliby się przyjąć a to dlatego gdyż mieszkańcy moich okolic lubią muzykę folkową.
Awatar użytkownika
KKK

KKK Śro Sty 14, 2015 12:54 pm

Dobrze że napisałeś "dobra muzyke" małymi literami, bo jeżeli uważasz muzykę Disco Polo za dobrą, graną w niektóre dni w tym Radio to zostawiam to bez komentarza.
Awatar użytkownika
Rafał

Rafał Czw Sty 15, 2015 5:06 pm

Limanowa to już nie Podhale,więc wpychanie Alexa nie ma sensu.KRRiT złą częstotliwość wybrało bo Radio Alex na 105,2 może przeszkadzać,jeśli dolatuje
Awatar użytkownika
mpg

mpg Nie Sty 18, 2015 1:31 pm

No i będą zakłócać się wzajemnie 105, 1 z 105, 2 Alexa. Alex gryzie się tam z Zetką na 105, 3 z Kielc i Trójką 105, 4 z Gorlic. W rejonach górskich UKE tak przydziela częstotliwości, że szkoda gadać...
Awatar użytkownika
gruzin

gruzin Pon Sty 19, 2015 9:00 am

KKK: ironia jest Ci obca? (bo takim kontekście jest w RDN audycja Polo Szpila). A z tego co się orientuję (popraw mnie jesli błądzę) to jedyna muzyka Disco Polo w stacji.
Awatar użytkownika
kononowicz

kononowicz Pon Sty 19, 2015 9:05 am

mnie bardziej ciekawi co by się stało gdyby Alex wygrał i zaczął nadawać na 105,1.. ktoś wie? :)
Awatar użytkownika
KKK

KKK Pon Sty 19, 2015 9:29 am

gruzin: Dla mnie to stacja, która nie potrafi się określić muzycznie. Pełno w eterze takich stacji. Jeszcze jakiś poziom trzyma radio publiczne i chwała mu za to.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości