WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
fmr

Radio RMF FM z serwisem na 30-lecie działalności

fmr Wto Paź 29, 2019 11:34 pm

To wygląda na tą samą witrynę co na 20 i 25 lat, tylko logotyp zmieniają...
Awatar użytkownika
wujek

Re: Radio RMF FM z serwisem na 30-lecie działalności

wujek Wto Paź 29, 2019 11:41 pm

Serwis niestety nawigacyjnie tragiczny, a szkoda, bo okazja super. RMF nie słucham od dobrych 15 lat, jednak to radio było kiedyś potęgą, która zanikała wraz z kolejnymi konkursami Zadzwonimy i milion i reklamami Stoperanów. Pamiętacie Koniec wieku - Fronczewski+Metz. Dziś takiej audycji by nikt nie wyemitował, bo po co.
Awatar użytkownika
Ada

Ada Śro Paź 30, 2019 2:02 pm

Myślałam, ze naucza sie na własnych błędach i serwis na 30 lecie bedzie usprawniony. Niestety, nie jest. Przez RMF przewinęło sie wiele fantastycznych osobowości, dziesiątki, setki, wiele wciaz jest aktywnych gdzie indziej. Ale RMF nie chce tego zauważyć, jakby był obrażony, ze ktos odszedł z tego miejsca, w ktorym po prostu zaczal sie dusić. Jak w dusznym Krakowie.
Tak wiec kto poznał serwisy na 20 i 25 lecie w tym najnowszym nie znajdzie wiele nowego. No i ta fatalna nawigacja. UX sie kłania.
Awatar użytkownika
Neo

Neo Śro Paź 30, 2019 5:44 pm

RMF, który zna moje pokolenie, na którym się wychowałem, zakończył się w momencie odejścia Stanisława Tyczyńskiego.
Awatar użytkownika
Daniel

Daniel Śro Paź 30, 2019 6:32 pm

Nic specjalnego, a stacja jest denna.
Awatar użytkownika
K.

K. Czw Paź 31, 2019 9:39 am

Po co mają zmieniać i się wysilać i tak prowadzą w wszelakich rankingach, samo się nakręca
Awatar użytkownika
Grodek

Grodek Czw Paź 31, 2019 8:46 pm

"Ada" napisał(a): Myślałam, ze naucza sie na własnych błędach i serwis na 30 lecie bedzie usprawniony. Niestety, nie jest. Przez RMF przewinęło sie wiele fantastycznych osobowości, dziesiątki, setki, wiele wciaz jest aktywnych gdzie indziej. Ale RMF nie chce tego zauważyć, jakby był obrażony, ze ktos odszedł z tego miejsca, w ktorym po prostu zaczal sie dusić. Jak w dusznym Krakowie.
Tak wiec kto poznał serwisy na 20 i 25 lecie w tym najnowszym nie znajdzie wiele nowego. No i ta fatalna nawigacja. UX sie kłania.

Bo z RMF się nie odchodzi...
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości