WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
lolek

Radio Wnet dostało 143 tys. zł od PiS. Skworoński: nie mam sobie nic do zarzucenia

lolek Śro Cze 12, 2013 11:53 pm

SKowronski odpowiada za piekna akcje ratuj rolnika, co tydzien w Warszawie.
Awatar użytkownika
masakra

Re: Radio Wnet dostało 143 tys. zł od PiS. Skowroński: nie mam sobie nic do zarzucenia

masakra Czw Cze 13, 2013 12:44 am

Gdzie ja zyje? czasem przecieram oczy z niedowierzania... boze uchron ten kraj przed psychopatami. wyzwol umysly Polakow z oblakania. unicestwij pis!
Awatar użytkownika
morlok

Re: Radio Wnet dostało 143 tys. zł od PiS. Skowroński: nie mam sobie nic do zarzucenia

morlok Czw Cze 13, 2013 1:23 am

A może Wyborcza napisze kto ją finansuje, tak jak Newsweeka? Przedstawi czytelnikom dokładnie. Ile milionów kosztują rocznie reklamy i ogłoszenia rządowe w tych pismach? Bo to są miliony, które idą do wybranych mediów.
O tym nikt nie napisze?
Awatar użytkownika
hhj

hhj Czw Cze 13, 2013 2:53 am

Bo to jest taka podwójna moralność ci co biorą od PO są be a ci co od PiS Cacy...
Awatar użytkownika
kamil

kamil Czw Cze 13, 2013 7:57 am

niezależność ? hmm... panie Skowroński ! można smród gówna nazwać pięknym zapachem ale dalej śmierdzi na odległość... wydaj pan nowe oświadczenie, że to kasa na niezależność poszła :D żałosne :(
Awatar użytkownika
manipuacja w branżowym portalu?

manipuacja w branżowym portalu? Czw Cze 13, 2013 8:18 am

To skandal.Ale jak piszecie o Skowrońskim to piszcie kto stoi za fundacjami wymienionymi wyżej, a którym PO się wypłaciła. Bereś, Burnetko.Lista "publicystów" jest długa-wymieniajcie wszystkich, nie bawcie się w Lisa czy GW.
Awatar użytkownika
m1

m1 Czw Cze 13, 2013 8:20 am

Skowroński niezależny? tylko od czego;-)
Awatar użytkownika
Guerlain

Guerlain Czw Cze 13, 2013 8:36 am

Stanowczo protestuję !!! w moim mniemaniu smrod łajna nigdy nie nazwe dobrym a juz na pewn pieknym zapachem. Smrod to smród. a gówniarz zawsze gówniarzem będzie. :-) Bierzez od PiS kase, na pasku PiSu chodzi. To proste.
Awatar użytkownika
Pola

Pola Czw Cze 13, 2013 8:51 am

Radio komercyjne, które chce być niezależne, nie może brać kasy od partii i polityków, to jasne. Krzysiu, otwórz oczy, to oczywista oczywistość. Nawet jeśli Ty będziesz chciał zachować obiektywizm, nikt CI nie uwierzy. Tak jak nikt, kto ma rozum, nie uwierzy w obiektywizm gazety sponsorowanej przez rządowe organa i spółki.
Natomiast ciekawam, dlaczego Szanowna Redakcja Wybiórczo potraktowała Skowrońskiego? Pytanie retoryczne oczywiście.
Awatar użytkownika
mms

mms Czw Cze 13, 2013 8:59 am

Budujemy media niezależne, wolne, a pieniążki od faszystów zawsze się przydadzą.
I pomyśleć, że Skowroński był kiedyś na prawdę dobrym dziennikarzem...
Awatar użytkownika
Janek

Janek Czw Cze 13, 2013 9:03 am

Gęba pełna wzniosłych frazesów, a chodzi jak zwykle o kasę. Jako dyrektor komercyjnego radia może sobie brać i od słuchaczy zależy, czy uznają je za niezależne. Ale to robi szef SDP - co to na członkowie tej organizacji, która coraz bardziej staje się PiS-owską przybudówką?
Awatar użytkownika
CHwdSDP

CHwdSDP Czw Cze 13, 2013 9:44 am

Każdej ku*wie się zdaje, że jest niezależna. To taki wolny zawód.
Awatar użytkownika
cxz

cxz Czw Cze 13, 2013 10:03 am

piotr napisał(a):pisowskakurwa

Stul pysk platformiany bękarcie
Awatar użytkownika
ala

ala Czw Cze 13, 2013 10:15 am

A co można mieć do zarzucenia jak dają pieniądze.? dajcie mi pieniądze,też nie będę miała nic do zarzucenia. FAJNIE TAK.
Awatar użytkownika
Kabareton

Kabareton Czw Cze 13, 2013 10:33 am

Jak tłumaczył to Janecki: od początku chwalił PiS, później dostał od nich kasę i dalej ich chwali. Wniosek: poglądów nie zmienił - był, jest i będzie niezależny! I zapewne też niepokorny.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości