[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio Wnet zebrało na nowe studio 89 tys. z internetowej zbiórki

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Michal

Radio Wnet zebrało na nowe studio 89 tys. z internetowej zbiórki

Michal Śro Lip 03, 2019 7:09 am

Na slupach w miescie I bilbordach tez wywiescie ogkloszenie zeby wam pieniadze dawac,darmozjady bez godnosci I kultury!mam nadzieje ze szybko wyladujecie tam gdzie wasze miejsce
Awatar użytkownika
Rafał U

Re: Radio Wnet zebrało na nowe studio 89 tys. z internetowej zbiórki

Rafał U Śro Lip 03, 2019 9:14 am

"Michal" napisał(a): Na slupach w miescie I bilbordach tez wywiescie ogkloszenie zeby wam pieniadze dawac,darmozjady bez godnosci I kultury!mam nadzieje ze szybko wyladujecie tam gdzie wasze miejsce

Głupi jesteś i nie rozumiesz idei radia. Pan Skowroński to prawdziwy radiowiec którego warto wesprzeć.
Awatar użytkownika
Taudesz

Taudesz Śro Lip 03, 2019 10:28 am

Ja terz wpłacę, bo teraz słabo słychać. Proszę głośniej mówić i wyraźnie, poniewarz niekturzy szeleszczą i ciumkają i nic nie da się zrozumieć.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Śro Lip 03, 2019 3:36 pm

"Taudesz" napisał(a): Ja terz wpłacę, bo teraz słabo słychać. Proszę głośniej mówić i wyraźnie, poniewarz niekturzy szeleszczą i ciumkają i nic nie da się zrozumieć.

Niewyraźnie mówią, to i z błędami piszę, nawet własne imię.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Śro Lip 03, 2019 3:40 pm

"Rafał U" napisał(a):
"Michal" napisał(a): Na slupach w miescie I bilbordach tez wywiescie ogkloszenie zeby wam pieniadze dawac,darmozjady bez godnosci I kultury!mam nadzieje ze szybko wyladujecie tam gdzie wasze miejsce

Głupi jesteś i nie rozumiesz idei radia. Pan Skowroński to prawdziwy radiowiec którego warto wesprzeć.

Prawdziwy radiowiec - tak. Za postawienie na nogi Trójki wiele lat temu - szacun.
Poglądy, które prezentuje jego stacja - nie.
Czy nie ma już miejsca na dobre, APOLITYCZNE radio?
Czy każdy musi się opowiadać po jakiejś stronie sporu i naginać rzeczywistość? Nie można zrobić radia o muzyce, kulturze, sprawach społecznych bez ideologii? No Skowroński nie potrafi. Dlatego nie wesprę.
Awatar użytkownika
143 000

143 000 Czw Lip 04, 2019 2:03 am

Ciekawe ile PiS dorzucił swojemu konferansjerowi? Jak obstawiacie?
Awatar użytkownika
89tysi

89tysi Czw Lip 04, 2019 2:41 am

Kszysiu, za 89 tysięcy wystarczy na niwe wygluszniki po eko-jajach, malowanie, stół i krzesła z Ikei oraz używany sprzęt z Agory ( taki z początków Pogody) albo ewentualnie konsoletę z Zetki. Jak nie sprzedali powinni Ci dac ten z Pięknej plus dorzcić jakiś komputer do mo tobą ia dźwięków. Choc wydaje mi sie, ze polskieradio bedzie dla w tej sutuacji hojniejsze.
Awatar użytkownika
K.

K. Czw Lip 04, 2019 8:08 am

skoro brakuje kasy, to po co starania na częstotliwości we Wrocławiu, Białymstoku.
Jak firma nie ma kasy to ogłasza upadłość, Choruję na Maybaha ale jak wiem, że mnie na to nie stać, jeżdżę 20 letnim Seicento
Awatar użytkownika
lolek kremówka

lolek kremówka Śro Lip 17, 2019 9:06 pm

NIech PiS znów wesprze dając jak kiedyś 140 tysięcy, których Skowron nie pamiętał na co wydał. Albo Szyszko, który jest udziałowcem Wnetu da tak jak dawał zlecając robienie audycji oPuszczy Białowieskiej...
Awatar użytkownika
Lol

Lol Czw Wrz 12, 2019 8:41 pm

Czyżby wnet miałoby być nowe srudyjo pisowskiej szczekaczki?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości