[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio ZET liderem w Warszawie, RMF FM wyprzedziło Jedynkę

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Juan

Radio ZET liderem w Warszawie, RMF FM wyprzedziło Jedynkę

Juan Pią Kwi 12, 2013 8:31 am

Dobrowolski widzę Kolor doprowadził już do katastrofy...........
Awatar użytkownika
rdc

Re: Radio ZET liderem w Warszawie, RMF FM wyprzedziło Jedynkę

rdc Pią Kwi 12, 2013 8:50 am

RDC jak zwykle za czasów Kaczmarek (z rekomendacji Czarzastego) na samym końcu.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Pią Kwi 12, 2013 9:57 am

PR1 pokazuje jak wkurzac wiernych słuchaczy i w tym czasie nie nadrabiac nowymi (młodszymi) słuchaczami (którzy i tak nie przyjda bo wola albo rmf/zet albo pr3)
Awatar użytkownika
asdw kocham RMF FM a Radio ZET trzeba zamknac

asdw kocham RMF FM a Radio ZET trzeba zamknac Pią Kwi 12, 2013 11:25 am

I tak powinno być, RMF FM najlepsze i kultowe jest.
Awatar użytkownika
Wiesław

Wiesław Pią Kwi 12, 2013 1:14 pm

No RDC nadal broni zaszczytnej pozycji. Nic nie pomogła zmiana obrandowania. Program dalej lepią pseudowydawcy. Nowa naczelna też pewnie nic nie zdziała.
Awatar użytkownika
KUBA

KUBA Pon Kwi 15, 2013 10:22 am

RDC na pierwszym miejscu!! Od końca... Ale na wyniki pewnych decyzji trzeba będzie trochę jeszcze poczekać - plus za zmianę formatu muzycznego!
Awatar użytkownika
wawa

wawa Czw Kwi 25, 2013 10:11 pm

po przeczytaniu statystyk postanowiłam wrócić do Radia Zet które kiedyś było podstawowym radiem słuchanym przeze mnie. Kilka lat temu ze względu na jakość zmieniłam stację. Czytając że ZET jest liderem postanowiłam cały dzisiejszy dzień przekonać się, że może warto wrócić skoro jest liderem.
Poranek z piszczącym głosem Chełminiak i infantylnym śmiechem i porannymi dyskusjami ani śmiesznymi ani mądrymi już mnie zniechęcił ale konsekwentnie trwałam.
Kolejne żenujące dyskusje 2 Panów po godz 18 cytat z dzisiejszego programu:
Pan A: Chris Rea
Pan B: W ryja to ja Ci mogę dać
Bez komentarza..........
Nie wspomnę o pustym, próżnym humorze Nosela
Jedynie Monika Olejnik i jej umiejętność połączenia sportu z polityką, Janusz Weiss głos którego zawsze można słuchać oraz miły dla ucha zarówno pod względem tembru głosu, umiejętności wysławiania się i budowania całych zdań Marcin Wojciechowski w Zet na punkcie muzyki.
Daleka jestem do powrotu do ZET`ki, a nazwanie jej liderem - żenada.
Nie jestem związana z branżą medialną, ale zadam pytanie które wielokrotnie tu pada....Quo vadis Monika??? Chyba czas na emeryturę.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości