[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio ZET nowym liderem słuchalności w Warszawie, udział Trójki spadł o 71 proc.

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Merlin

Re: Radio ZET nowym liderem słuchalności w Warszawie, udział Trójki spadł o 71 proc.

Merlin Śro Kwi 21, 2021 6:18 pm

Piszę o Muzo FM, bo to radio jest totalnym rozczarowaniem choć się dobrze zapowiadało a słucham go, bo jestem analitykiem rynku radiowego i gdyby mi nie płacono za to bym tego radia w ogóle nie słuchał, bo są lepiej poukładane rozgłośnie, a słucham około 30 rozgłośni. Nie dziwi mnie słuchalnosc Muzo w granicach 1 procenta. Radia, które się totalnie stoczyły w ostatnich latach to Jedynka, Trojka, Radio Katowice, Radio Dla Ciebie, Radio Poznań dawne Merkury. Na 17 rozgłośni polskiego radia 15 zaliczyło spadek słuchalnosci w ostatnim czasie. A Muzo FM to takie radio, które po prawie upadku Trojki i rozgłośni regionalnych polskiego radia nawet paru słuchaczy w spadku po nich nie pozyskało. Uczyniło to 357,Nowy Świat, Anty radio i Tok FM.
Awatar użytkownika
gargamel

Re: Radio ZET nowym liderem słuchalności w Warszawie, udział Trójki spadł o 71 proc.

gargamel Śro Kwi 21, 2021 7:12 pm

"Merlin" napisał(a): Piszę o Muzo FM, bo to radio jest totalnym rozczarowaniem choć się dobrze zapowiadało a słucham go, bo jestem analitykiem rynku radiowego i gdyby mi nie płacono za to bym tego radia w ogóle nie słuchał, bo są lepiej poukładane rozgłośnie, a słucham około 30 rozgłośni. Nie dziwi mnie słuchalnosc Muzo w granicach 1 procenta. Radia, które się totalnie stoczyły w ostatnich latach to Jedynka, Trojka, Radio Katowice, Radio Dla Ciebie, Radio Poznań dawne Merkury. Na 17 rozgłośni polskiego radia 15 zaliczyło spadek słuchalnosci w ostatnim czasie. A Muzo FM to takie radio, które po prawie upadku Trojki i rozgłośni regionalnych polskiego radia nawet paru słuchaczy w spadku po nich nie pozyskało. Uczyniło to 357,Nowy Świat, Anty radio i Tok FM.

Nie interesuje mnie Muzo, nie słucham tej stacji, bo nawet u mnie kiepsko obiera pod miastem (słaby zasięg to już inna kwestia), ale jeśli piszesz, że nie wzrosła im słuchalność i robisz to akurat pod tabelką, z której wynika, że właśnie wzrosła, to beznadziejny z ciebie analityk. Dziwię się, że ktoś ci za to płaci. Chyba że to po pisowskiej znajomości, to wszystko wyjaśnia.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Śro Kwi 21, 2021 7:20 pm

A tymczasem RDC słuchają już chyba tylko gołębie na parapetach...
Awatar użytkownika
Kinga

Kinga Śro Kwi 21, 2021 7:39 pm

Radio Zet traci. Nie ma już startu do Rmfu,który zarabia ogromne pieniądze. We wszystkich miastach jest na dnie. Przykre. Tylko Kozyra wiedział co zrobić, by ludzie słuchali Radia Zet.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Śro Kwi 21, 2021 9:35 pm

"Kinga" napisał(a): Radio Zet traci. Nie ma już startu do Rmfu,który zarabia ogromne pieniądze. We wszystkich miastach jest na dnie. Przykre. Tylko Kozyra wiedział co zrobić, by ludzie słuchali Radia Zet.

Eurozet jest na sprzedaż, więc pewnie teraz będą tylko działania "na przetrwanie". Nikt nie będzie się szarpał, gdy zaraz może przyjść nowy właściciel i wprowadzić swoje porządki.
Awatar użytkownika
analityk

analityk Czw Kwi 22, 2021 4:48 pm

Muzo FM - potencjał ogromny. Muzyka rewelacyjna. Większość audycji super. Ale jednak nie może odbić się od dołu tabeli. Dlaczego? Kwestia leży chyba w formacie, gdzie sposób prowadzenia niektórych kluczowych audycji, np. porannej, nie jest dopasowany do odbiorcy takiej muzyki. Nie chodzi o to że te audycje są złe, ale niedopasowane do całego formatu, niestety tak się teraz robi komercyjne radio. Jednak mam wrażenie, że ekipa troszeczkę za bardzo uwierzyła w swoją nieomylność. Oczywiście wasze prawo, ale raczej nie zwiększycie w ten sposób audytorium. Życzę wszystkiego dobrego
Awatar użytkownika
Wilkołak

Wilkołak Czw Maj 06, 2021 8:23 am

Kampus i Kolor najlepsze radia w Warszawie!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości