WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja o pracy wiem jedno

Radiowa Trójka regularnie nie publikuje swojej ramówki. "Niczym niewytłumaczalna sytuacja"

ja o pracy wiem jedno Wto Paź 25, 2022 6:40 am

Jak myślicie, po ewentualnej zmianie władzy, będą powroty do Trójki z 357 i NŚ ?
Awatar użytkownika
nbt

Re: Radiowa Trójka regularnie nie publikuje swojej ramówki. "Niczym niewytłumaczalna sytuacja"

nbt Wto Paź 25, 2022 7:20 am

"Trujka" od odejścia większości starej gwardii w sierpniu 2020 roku ma regularnie ten problem. Z boku to wygląda tak, jakby każdy kolejny dzień ramówki był ustalany na bieżąco, bo nie wiadomo, który autor będzie lub decyzją własną albo polityczną wyleci.

W efekcie nie ma stałej ramówki i przypomina to trochę kanały MWE i ich słynny "Film fabularny" w EPG.
Awatar użytkownika
qba

Re: Radiowa Trójka regularnie nie publikuje swojej ramówki. "Niczym niewytłumaczalna sytuacja"

qba Wto Paź 25, 2022 7:48 am

"Tomasz Miara" napisał(a): Ramówka jest na cały tydzień. Zainteresowani na pewno znajdą. To już kolejny artykuł ... mijający się z prawdą. Na Pudelku można chociaż zweryfikować kto pisze bzdury. Pozdrawiam cieplutko

Na sobotę i niedzielę 29.10 i 30.10 nie ma na stronie. Na kolejne również.
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Wto Paź 25, 2022 7:55 am

Chyba obecnie nie ma już znaczenia, czy ramówka jest, czy jej nie ma, bo i tak nie ma kogo i czego słuchać.
Awatar użytkownika
Yego

Yego Wto Paź 25, 2022 8:01 am

Ramówka jest na cały tydzień. Zainteresowani na pewno znajdą. To już kolejny artykuł ... mijający się z prawdą. Na Pudelku można chociaż zweryfikować kto pisze bzdury. Pozdrawiam cieplutko

Na sobotę i niedzielę 29.10 i 30.10 nie ma na stronie. Na kolejne również.

Fakt, sprawdziłem przed chwilą. To chyba jedyna taka stacją, która żyje z dnia na dzień. Pozdrawiam cieplutko.
Awatar użytkownika
Witek

Witek Wto Paź 25, 2022 8:11 am

Trójka ? To jest jeszcze taka stacją ??? Ale chyba tylko w archiwum PR.
Awatar użytkownika
Czapeczka ;)

Czapeczka ;) Wto Paź 25, 2022 8:27 am

"Ola" napisał(a): Czekam na komentarze tego maniaka od enerdżi i innego bełkotu. Czyżby dzisiaj zażył lekarstwa i chwilo wrocil do rzeczywistości?

Jestem, jestem. Stałem w kolejce po bułki bo nie dowieźli. Było enerdżi w piekarni. A jak u was misiaczki?
Awatar użytkownika
Co nie co

Co nie co Wto Paź 25, 2022 8:45 am

To wszystko nie prawda, ramuwka jest, tylko widzą ją wyłącznie wierni słuchacze. Temat uporządkują moi zastępcy, właśnie prowadzona jest rekrutacja.
Awatar użytkownika
Xyz

Xyz Wto Paź 25, 2022 9:09 am

Czy Trójka nagra w tym roku Pieśń Karpia? Swoją drogą na liście przebojów od kilku tygodni jest ich własna piosenka Trójka Mi.
Awatar użytkownika
Mojnick

Mojnick Wto Paź 25, 2022 9:27 am

Z ramówki od b. dawna nie można się było zbyt wiele dowiedzieć. Bo co to znaczy "Audycja muzyczna"? Słuchacz chciałby wiedzieć kto ją prowadzi.
Awatar użytkownika
Laura

Laura Wto Paź 25, 2022 9:32 am

"Xyz" napisał(a): Czy Trójka nagra w tym roku Pieśń Karpia? Swoją drogą na liście przebojów od kilku tygodni jest ich własna piosenka Trójka Mi.

Która jest tak imfaltylna jak cały nowy nabór kadry po sierpniu 2020
Awatar użytkownika
Nuta

Nuta Wto Paź 25, 2022 9:45 am

Enerdżi przeproś za brak ramówki.
Awatar użytkownika
Darek

Darek Wto Paź 25, 2022 10:05 am

Trójka nie publikuje ramówki bo pewnie nie wie kto będzie dostępny w weekend :D :D :D a szczególnie chodzi tu o Pana Kierownika Redakcji Muzycznej, ktory w sobote 5 godzin zapychał dziurę w ramówce. I tak jak ktoś napisał na FB mając dobrych dziennikarzy z Dwójki albo Czwórki sprowadzony został Pan z Rock Radia, żeby było kim wypełniać luki .................
Awatar użytkownika
Trójkofan

Trójkofan Wto Paź 25, 2022 10:07 am

Jest banalne wytłumaczenie. To są partacze, amatorzy, którzy nie mają kompletnie pomysłu na Trójkę. Takiego chaosu i degrengolady jeszcze nie było. Ale wiadomo, że ta ekipa nie potrafi niczego zbudować. A kto nie potrafi budować, potrafi tylko niszczyć.
Awatar użytkownika
True

True Wto Paź 25, 2022 10:13 am

Trójka nie publikuje ramówki bo pewnie nie wie kto będzie dostępny w weekend :D :D :D a szczególnie chodzi tu o Pana Kierownika Redakcji Muzycznej, ktory w sobote 5 godzin zapychał dziurę w ramówce. I tak jak ktoś napisał na FB mając dobrych dziennikarzy z Dwójki albo Czwórki sprowadzony został Pan z Rock Radia, żeby było kim wypełniać luki .................

Darek2022-10-25 10:05

Sobotnia i niedzielna audycja porażka. Muzyczna sieczka, samozachwyt jak pięknie gramy, kilka telefonów dziadersów (a podobno Trójka zabiega o młodego słuchacza🤣). W każdym zdaniu słuchacie Trójki, co w efekcie prowokuje do wyłączenia radia. I taka refleksja Rock Radio słuchalnoscią nie imponuje więc jaki jest cel ściągania kolejnych panów bełkotów?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości