WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marcel
 

Radiozet.pl uruchomi weekendowy magazyn

Marcel Wto Lip 06, 2021 9:23 am

Uwielbiasz opłacony marketing polityczny i koronawirusową panikę o poranku? Czego chcieć więcej. Tylko Radio ZET!
Awatar użytkownika
Jarząbek
 

Re: Radiozet.pl uruchomi weekendowy magazyn

Jarząbek Wto Lip 06, 2021 10:14 am

AVE EVA!!! jak bardzo się cieszymy, że jesteś miłościwie nam panującą szefową. Chciałem wyrazić swój podziw dla Twojej wizji, strategii i chęci powrotu do starych, sprawdzonych technik prowadzenia biznesu. Muszę przyznać, że pod Twoim panowaniem, jest idealnie, wszyscy jesteśmy zadowoleni i niezarobieni. Dziękujemy, że nic nie musimy, za nic tak naprawdę nie odpowiadamy, nie jesteśmy zmuszani do myślenia i całkiem spoko zarabiamy. Dziękujemy za przywrócenie starego chaosu i dziadostwa, tak, tego nam było trzeba. W tym stanie czujemy się i funkcjonujemy idealnie, a praca zdalna pozwoliła nam na jeszcze więcej swobody. Dziękujemy, że pod Twoimi skrzydłami możemy funkcjonować kolejne dekady bez stresu o przyszłość. Jako jedyna osoba jaką znam udało Ci się cofnąć czas o jakieś 5-10 lat. O jak dobrze, że już z nami nie ma tych kompetencji para profesjonalistów co kazali patrzeć w przyszłość i nowoczesność. Tych, co próbowali coś zmieniać. No i co, wyszło na nasze, po co się było szarpać? Was, drodzy reformatorzy już z nami nie ma, a rządzisz Ty - nasza królowo! Kieruj tak dalej, bardzo nam to odpowiada. Twoi wierni przyjaciele. Nie damy Cię skrzywdzić, za dobrze mamy z Tobą ;)
Awatar użytkownika
Zbawiciel
 

Re: Radiozet.pl uruchomi weekendowy magazyn

Zbawiciel Wto Lip 06, 2021 2:15 pm

Proponuję na początek zmienić jingle, muzykę i całą ramówkę której właściwie nie ma. Potem może wrócę do słuchania Zetki. Na razie Antyradio
Awatar użytkownika
.
 

Re: Radiozet.pl uruchomi weekendowy magazyn

. Wto Lip 06, 2021 5:28 pm

Tylko jarmarczny handlarz błyszczacym szajsem
Awatar użytkownika
Krzysztof
 

Re: Radiozet.pl uruchomi weekendowy magazyn

Krzysztof Śro Lip 07, 2021 10:03 am

Radia Zet już nie ma. Niewiele zostało a jak kiedyś Agorze uda się przejąć całość to będą same długi. Właściwe decyzje. Przewidywalne rezultaty. Nowa szefowa Eurozet odbije się Wam czkawką bardziej niż możecie się spodziewać.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości