[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radosław Sikorski pozywa „Fakt” i „Puls Biznesu” za antysemickie komentarze

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marek

Radosław Sikorski pozywa „Fakt” i „Puls Biznesu” za antysemickie komentarze

Marek Śro Maj 04, 2011 2:26 am

Czy ktoś odważy się skomentować teraz działania Pana Ministra w sieci?
Awatar użytkownika
ela

Re: Radosław Sikorski pozywa „Fakt” i „Puls Biznesu” za antysemickie komentarze

ela Śro Maj 04, 2011 5:49 am

Oczywiscie, że się odważy komentować !! każdy normalny to robić może! A ze złęm bełkotu nienawistnych, chorych ze złości małych kretynów trzeba powstrzymać
Awatar użytkownika
Topaz3

Topaz3 Śro Maj 04, 2011 6:44 am

A co powinniśmy dać się zastraszyć? To palikoty i grossy manipulują naszą historią i opluwają religię. Teraz domagają się odszkodowań za 2WŚ. Tfu. Akurat Polacy w ogromnej większości dzielili ich los. Jak ktoś ma wątpliwości niech przeczyta "5 lat kacetu" lub po prostu zapyta dziadka - jak było.
Awatar użytkownika
Do niektórych

Do niektórych Śro Maj 04, 2011 7:11 am

@Marek
Biedny Mareczku, idź się może najpierw wyśpij, potem idź do lekarza. Może po wyleczeniu będziesz umiał odróżnić krytykę od "kloaki słownej".

@Topaz3
Jeżeli Ci się wydaje, że wulgarne emocjonalne obrażanie na anonimowych forach jest dobrą taktyką walki z tym, którzy nas "w tyłek kopią", to się mylisz.

@rycho
Żydowski antypolonizm po pierwsze jest mniej powszechny anizeli polski antysemityzm, po drugie, nie jest chamski i wulgarny, a po trzecie jest skuteczny, czemuś służy. A u nas, jak to u nas, nawet bycie anty nie ma żadnego sensu i klasy...
Awatar użytkownika
rycho

rycho Śro Maj 04, 2011 7:27 am

Do niektórych napisał(a):@Marek
Biedny Mareczku, idź się może najpierw wyśpij, potem idź do lekarza. Może po wyleczeniu będziesz umiał odróżnić krytykę od "kloaki słownej".

@Topaz3
Jeżeli Ci się wydaje, że wulgarne emocjonalne obrażanie na anonimowych forach jest dobrą taktyką walki z tym, którzy nas "w tyłek kopią", to się mylisz.

@rycho
Żydowski antypolonizm po pierwsze jest mniej powszechny anizeli polski antysemityzm, po drugie, nie jest chamski i wulgarny, a po trzecie jest skuteczny, czemuś służy. A u nas, jak to u nas, nawet bycie anty nie ma żadnego sensu i klasy...

moj drogi hasbarowcu - malo wiesz na temat dzialanosci "polskiego" MSZ
w Nowym Jorku "polski" konsulat zrobil impreze Marzynskiemu, tworcy antypolskiego paszkwilu "Shtetl"
mnie sie takie rzeczy bardzo nie POdobaja
Awatar użytkownika
kłamtusek

kłamtusek Śro Maj 04, 2011 9:10 am

Nie rozumiem - nie mogę krytykować żyda w moim kraju jeśli mi się nie podoba co on robi - bo np. kłamie, manipuluje, kradnie czy wprost działa na szkodę ładu społecznego - np. Szechter - który wraz ze swoją rodziną dba aby skłócić ze sobą naród Polski.
Awatar użytkownika
Robert17

Robert17 Śro Maj 04, 2011 10:41 am

I bardzo dobrze. Krytyka to jednio, a nienawiść i wyzywanie drugie. Z pierwszym się dyskutuje z drugim walczy. Banalne.
Awatar użytkownika
M

M Śro Maj 04, 2011 11:05 am

Wreszcie mamy jakikolwiek przejaw polityki zagranicznej!
Awatar użytkownika
rosiasz

rosiasz Śro Maj 04, 2011 11:13 am

urzędnik państwowy który w czasie jaki powinien poświęcić służbie publicznej znajduje czas na czytanie kretyńskich wpisów w necie staje się całkowicie podobny kretynom te wpisy zamieszczającym
Awatar użytkownika
Apfelbaum

Apfelbaum Śro Maj 04, 2011 11:43 am

Aj waj jak oni się wszyscy martwią o nasze interesy
Awatar użytkownika
polak

polak Śro Maj 04, 2011 3:21 pm

Osobiście jestem z pochodzenia polakiem niestety. Cóż zrobić, pech i nie ma się czym chwalić. Bycie członkiem społeczności wyjątkowo pozbawionej zalet i talentów jest mocno wqrwiające i stresujące. Piszę społeczności, bo narodem trudno nazwać przypadkowe zbiorowisko istot cywilizacyjnie niedorozwiniętych. . Dzisiaj jeden polak z drugim strasznie patriotyczni są. Tylko od kiedy to oni są polakami? Od ilu pokoleń? Ich przodkowie od początku świata do XX wieku siedzieli razem z bydłem w czworakach i nie mieli żadnej świadomości narodowej, jeżeli w ogóle jakąkolwiek mieli. A dzisiaj ich wnukowie wielcy polacy, paniska wielkie z chamów jeszcze większych. Grupa 10 żydów ma więcej rozumu, aniżeli grupa 100 polaków. I zawsze mądrzejszy będzie dymał głupszego, niezależnie od szerokości geograficznej, czasów, ustroju politycznego czy gospodarczego. Ale polacy zamiast się wziąć do nauki, pracy i zorganizowanego przemyślanego wspólnego działania, to piją, robią byle jak byle co, kłócą się o wszystko ze wszystkimi i oczywiście protestują, gdy widzą że innym wychodzi lepiej to, co sami by chcieli, a nie potrafią.
Awatar użytkownika
Topaz3

Topaz3 Śro Maj 04, 2011 3:55 pm

Do niektórych napisał(a):@Topaz3
.

Nie kreuj się na wielkiego intelektualistę, bo z treści twojego wpisu wynika raczej, że ledwie zdałeś maturę. Powiem ci co jest wulgarne: to, że kiedy bandzior spoliczkował Shudricha, to oczywiście zamknięto bandziora natomiast, kiedy Żyd w Poznaniu bił pięścią po twarzach kilku Polaków... zamknięto Polaków. Nie rozróżniasz wulgaryzmu od gniewu, a ten właśnie mnie ogarnia, kiedy w Polsce przestaję się czuć u siebie. Jeżeli jesteś Polakiem to współczuję ci niezmiernie, a mianowicie dlatego, że nie masz pojęcia co się wokół ciebie dzieje. A właśnie odbywa się WROGIE PRZEJĘCIE. Inaczej nazwać tego nie można.
I jeszcze drobiazg. Znaczna część mojej rodziny spędziła upojne chwile w Majdanku. Odbierasz mi prawo do gniewu?
Awatar użytkownika
do niektórych

do niektórych Śro Maj 04, 2011 4:26 pm

Topaz3 napisał(a):
Do niektórych napisał(a):@Topaz3
.

Nie kreuj się na wielkiego intelektualistę, bo z treści twojego wpisu wynika raczej, że ledwie zdałeś maturę. Powiem ci co jest wulgarne: to, że kiedy bandzior spoliczkował Shudricha, to oczywiście zamknięto bandziora natomiast, kiedy Żyd w Poznaniu bił pięścią po twarzach kilku Polaków... zamknięto Polaków. Nie rozróżniasz wulgaryzmu od gniewu, a ten właśnie mnie ogarnia, kiedy w Polsce przestaję się czuć u siebie. Jeżeli jesteś Polakiem to współczuję ci niezmiernie, a mianowicie dlatego, że nie masz pojęcia co się wokół ciebie dzieje. A właśnie odbywa się WROGIE PRZEJĘCIE. Inaczej nazwać tego nie można.
I jeszcze drobiazg. Znaczna część mojej rodziny spędziła upojne chwile w Majdanku. Odbierasz mi prawo do gniewu?

Topaz3, nikt ci nie odbiera prawa do gniewu. Tak samo jak nikt nie odbiera prawa do gniewu parówie dymanej przez celę recydywistów. Cytat: "A gniewaj się człowieku ile chcesz i jak chcesz, tylko tyłeczek wyżej trzymaj:)" Myślisz, że jak się będziesz gniewał to to coś zmieni? A kogo obchodzi Twój gniew dopóki pupę trzymasz jak należy? "Wrogie przejęcie" może się i odbywa, ale dlatego, że Polacy na to pozwalają. Polityki nie robi się anonimowymi wypowiedziami na forum internetowym. W polityce trzeba mieć siłę i trzeba być skutecznym. A Polacy ani nie mają siły ani nie są skuteczni. Po prostu większość z nich to tacy jak ty zakompleksieni frustraci. Jak to mówią górale "z gówna perfumy nie zrobisz".
Awatar użytkownika
Topaz3

Topaz3 Śro Maj 04, 2011 4:53 pm

do niektórych napisał(a):
Topaz3 napisał(a):
Do niektórych napisał(a):Topaz3, nikt ci nie odbiera prawa do gniewu. Tak samo jak nikt nie odbiera prawa do gniewu parówie dymanej przez celę recydywistów. (...).

A zatem wyszło "szydło z wora"
Po 1. Zarzucasz mi wulgarność poprzez sugerowanie, że na innych forach spotkałeś się z tego typu moimi postami. FAŁSZ kombinatorze.
Po2. W 2 poście ujawniłeś swoją prawdziwą kulturę osobistą, wykształcenie i inteligencję.
Po3. Zarzucasz mi frustrację sam tracąc zimną krew? Żałosne

Nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji. tak samo jak pies, który szczeka codziennie za sąsiedzkim płotem ale podejść się boi, żeby kopa nie dostać.

I jeszcze uwaga dla innych podzielających twoje zdanie. Obudzicie się wtedy, kiedy do waszych drzwi zastukają grossy i palikoty i oznajmią, że już tu nie mieszkacie.
Awatar użytkownika
mieczman

mieczman Śro Maj 04, 2011 6:06 pm

Zaraz, zaraz, czy tu chodzi o kłamliwe dane, czy prawdziwe? a jeżeli są prawdziwe to jak można karać za prawdę? tak to może dzieje się w Izraelu ale chyba nie w Polsce, czy to już może Izrael?, czy jesteśmy w ukrytej kamerze?, czy w domu wariatów!
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości