WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mike

Rafał Brzoska powiedział o niższym wzroście polskiego e-commerce, kursy akcji InPostu i Allegro zdołowane

mike Wto Kwi 26, 2022 10:55 pm

Jakoś mnie kurs Alledrogo nie dziwi bo odkąd zaczęli podnosić prowizję do kosmicznych procentów wielu sprzedawców się zorientowało, że warto mieć własny sklep za góra kilkaset złotych na miesiąc niż bulić Alledrogo kilkanaście tysięcy złotych prowizji.
Awatar użytkownika
elon

Re: Rafał Brzoska powiedział o niższym wzroście polskiego e-commerce, kursy akcji InPostu i Allegro zdołowane

elon Śro Kwi 27, 2022 9:45 am

brzoska chce być polskim elonem muskiem. nabrał szortów i chce w ten sposob zarabiac, oj brzoska brzoska.
Awatar użytkownika
szarak

Re: Rafał Brzoska powiedział o niższym wzroście polskiego e-commerce, kursy akcji InPostu i Allegro zdołowane

szarak Śro Kwi 27, 2022 2:34 pm

W 4 literach mam Wasze prognozy i tabelki w excelu. Nas interesuje to, ile zarabia ten szarak na samym dole, czyli kurier (a więc ktoś bez kogo Brzoska mógby tylko pomarzyć o tych milionach, no chyba,że sam by na swoim garbie nosił paczki) No włąśnie, czy to jest pensja godna pracy w firmie, nazywającej się liderem rynkowym, a której włascicielem jest ten niby multimiliarder?
Awatar użytkownika
hhh

hhh Śro Kwi 27, 2022 5:17 pm

ja tam mam podfirmę pod inpostem i wcale nie narzekam na zarobki chociaż roboty jest sporo
Awatar użytkownika
Piotrek

Piotrek Śro Kwi 27, 2022 5:18 pm

wszystko kumam no ale skoro byli na to przygotowani no to chyba też nie jest to dla nich jakiś ogromny problem
Awatar użytkownika
Mona

Mona Śro Kwi 27, 2022 5:19 pm

To jeszcze nie jest aż taki duży spadek procentowy :)
Awatar użytkownika
Iwan

Iwan Śro Kwi 27, 2022 5:20 pm

Czyli inpost w porównaniu do allegro i tak nie wypada tak źle
Awatar użytkownika
Trop

Trop Śro Kwi 27, 2022 5:21 pm

Jestem w stanie uwierzyć w to że Brzoska ma racje z tym spadkiem e-commerce niestety
Awatar użytkownika
Koro

Koro Śro Kwi 27, 2022 5:23 pm

no obserwuję sytuację i jestem ciekaw jak to się dalej rozwinie albo czy faktycznie może się zatrzymać
Awatar użytkownika
Norbert

Norbert Śro Kwi 27, 2022 5:24 pm

Miałem okazję być na tym kongresie. Bardzo ciekawe wydarzenie, dużo ciekawych osób które wiedzą o czym mówią
Awatar użytkownika
Filip

Filip Śro Kwi 27, 2022 5:25 pm

a no tak ludziom mniej teraz w głowie zakupy internetowe.. chociaż myśle że niektórzy wciąż starają się zyc normalnie
Awatar użytkownika
Sid

Sid Śro Kwi 27, 2022 5:25 pm

Wszystko jeszcze na pewno powróci do normy, to kwestia czasu
Awatar użytkownika
Charlie

Charlie Czw Kwi 28, 2022 11:27 am

Jak to na giełdzie bywa, już kilka razy czytałem o wzrostach, spadkach, na zmianę
Awatar użytkownika
Kaja

Kaja Czw Kwi 28, 2022 11:27 am

Jakby nie było ja klientką inpostu pozostaje bo już wiele razy zawiodłam się na innych firmach kurierskich
Awatar użytkownika
Nick

Nick Czw Kwi 28, 2022 11:29 am

On na pewno wie co mówi.. niektórych rzeczy nie da się po prostu przeskoczyć
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości