WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gośc

Rafał Brzozowski poprowadzi show „Jaka to melodia?”, a Norbi - „Koło fortuny”

gośc Pią Lip 19, 2019 6:38 am

o ile wybór Rafała brzozowskiego to bardzo trafiony wybór bo on był blisko jakiej to melodii w roku 2016 i on wrzeście jest tym prowadzącym o tyle wybór norbiego jest tragiczny co prawda umie śpiewać ale ten piosenkarz nawet nie potrafi zakręcić kołem a nawet ja się boje ze z Iza nie znajdzie kontraktu i to żadnego powiem tak bardzo dobra zmiana w jakiej to melodii zdecydowanie zła w kole fortuny ale i tak będę oglądać oba teleturnieje ale sadzę ze to Bedzie ostatni sezon koła fortuny a widzów Bedzie mniej bo tylko 1.09 a jaka to melodia 1.52
Awatar użytkownika
ja

Re: Rafał Brzozowski poprowadzi show „Jaka to melodia?”, a Norbi - „Koło fortuny”

ja Pią Lip 19, 2019 6:40 am

jeden kolaborant zamienił drugiego kolaboranta.
Awatar użytkownika
Olek

Re: Rafał Brzozowski poprowadzi show „Jaka to melodia?”, a Norbi - „Koło fortuny”

Olek Pią Lip 19, 2019 7:00 am

Norbi zaora kolo fortuny. Nie nadaje sie do prowadzenia jakiegokolwiek programu. Nie pisze tego zlosliwie. Tak po prostu jest.
Awatar użytkownika
gośc

gośc Pią Lip 19, 2019 7:15 am

"Olek" napisał(a): Norbi zaora kolo fortuny. Nie nadaje sie do prowadzenia jakiegokolwiek programu. Nie pisze tego zlosliwie. Tak po prostu jest.
ja się z tobą nie zgadzam Norbi absolutnie nadaje się do prowadzenia programu ale koło fortuny? katastrofa a poza tym Norbi w ubiegłym roku gdy prowadził jaką to melodie prowadził świetnie wyśmienicie kapitalnie i przepięknie mimo słabych wyników oglądalności telewidzów ale w kole fortuny na pewno on sobie nie poradzi ale i tak nie protestuje ale Norbi do koła fortuny zdecydowanie się nie nadaje bardzo lubię norbiego ale piosenkarz powinien zostać w tvp1 w programie jaka TO MELODIA szkoda tej wymiany ale będę oglądać te dwie wymiany bo ja bardzo lubię TVP i programy koło fortuny 1 z 10 jaką to melodie i familiade nie oglądam Polsatu tv4 ani tvń czasami oglądam mecze siatkówki na Polsat sport ale lubię i kocham TVP
Awatar użytkownika
Nocny troll

Nocny troll Pią Lip 19, 2019 7:15 am

Ten koleś na zdjęciu to Skabara?
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pią Lip 19, 2019 7:17 am

Brzozowski OK, czuć mlodość, ten drugi Norbi - nie da się oglądać.
Awatar użytkownika
walter

walter Pią Lip 19, 2019 7:18 am

nic to nie pomoże.
Awatar użytkownika
gośc

gośc Pią Lip 19, 2019 7:23 am

"Tomek" napisał(a): Brzozowski OK, czuć mlodość, ten drugi Norbi - nie da się oglądać.
ale i tak ja obejrzeć 2 teleturnieje niezależnie od tego jak się zachowają Norbi i Rafał Brzozowski
Awatar użytkownika
gośc

gośc Pią Lip 19, 2019 7:26 am

"walter" napisał(a): nic to nie pomoże.
co ty odpowiadasz na pewno pomoże ale zdaje sobie sprawę z norbiego tym razem Bedzie gorzej dla piosenkarza z mazur zobaczymy ale jedno jest pewno koło fortuny to ostatni sezon 2019/20 we wrześniu 2020 zastąpi inny teleturniej
Awatar użytkownika
gośc

gośc Pią Lip 19, 2019 7:35 am

dużo oglądać jakiej to melodii mniej oglądać koła fortuny
Awatar użytkownika
gośc

gośc Pią Lip 19, 2019 7:41 am

ja bym proponował aby koło fortuny poprowadzili Izabella krzan i Michał szpak
Awatar użytkownika
gośc

gośc Pią Lip 19, 2019 7:51 am

koło fortuny spadnie mocno w dol a jaka to melodia Bedzie miała wysoka oglądalność
Awatar użytkownika
gośc

gośc Pią Lip 19, 2019 7:55 am

"gośc" napisał(a):
"Olek" napisał(a): Norbi zaora kolo fortuny. Nie nadaje sie do prowadzenia jakiegokolwiek programu. Nie pisze tego zlosliwie. Tak po prostu jest.
ja się z tobą nie zgadzam Norbi absolutnie nadaje się do prowadzenia programu ale koło fortuny? katastrofa a poza tym Norbi w ubiegłym roku gdy prowadził jaką to melodie prowadził świetnie wyśmienicie kapitalnie i przepięknie mimo słabych wyników oglądalności telewidzów ale w kole fortuny na pewno on sobie nie poradzi ale i tak nie protestuje ale Norbi do koła fortuny zdecydowanie się nie nadaje bardzo lubię norbiego ale piosenkarz powinien zostać w tvp1 w programie jaka TO MELODIA szkoda tej wymiany ale będę oglądać te dwie wymiany bo ja bardzo lubię TVP i programy koło fortuny 1 z 10 jaką to melodie i familiade nie oglądam Polsatu tv4 ani tvń czasami oglądam mecze siatkówki na Polsat sport ale lubię i kocham TVP
nie tak to miało być na pewno takiego wyniku 2 do 11 się w ogolę nie spodziewałem ale ja liczę ze z wyniku 2 do 11 Bedzie 21 do 16 odwróćmy to wyszczy razem i cała polska odrabiamy straty
Awatar użytkownika
gośc

gośc Pią Lip 19, 2019 7:57 am

ja się z tobą nie zgadzam Norbi absolutnie nadaje się do prowadzenia programu ale koło fortuny? katastrofa a poza tym Norbi w ubiegłym roku gdy prowadził jaką to melodie prowadził świetnie wyśmienicie kapitalnie i przepięknie mimo słabych wyników oglądalności telewidzów ale w kole fortuny na pewno on sobie nie poradzi ale i tak nie protestuje ale Norbi do koła fortuny zdecydowanie się nie nadaje bardzo lubię norbiego ale piosenkarz powinien zostać w tvp1 w programie jaka TO MELODIA szkoda tej wymiany ale będę oglądać te dwie wymiany bo ja bardzo lubię TVP i programy koło fortuny 1 z 10 jaką to melodie i familiade nie oglądam Polsatu tv4 ani tvń czasami oglądam mecze siatkówki na Polsat sport ale lubię i kocham TVP zrobiłem to jeszcze raz aby nie było tak wysokiego wyniku jak jest teraz
Awatar użytkownika
gośc

gośc Pią Lip 19, 2019 7:58 am

to z 2 do 12 ma być 22 do 17
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości