WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość54321

Rafał Masny: nowe kanały z Grupy Abstra jeszcze w tym roku, myślimy o produkcji komedii

Gość54321 Wto Lis 21, 2017 8:38 am

Fajnie by było jakby tą ostatnią wypowiedź zobaczył Naruciak, ale komentowanie paradokumentów przynosi mu wyświetlenia...
Awatar użytkownika
Hm

Re: Rafał Masny: nowe kanały z Grupy Abstra jeszcze w tym roku, myślimy o produkcji komedii

Hm Wto Lis 21, 2017 9:03 am

Ostatnia wypowiedź. A jaką wartość mają te filmiki, które są tak śmieszne, że przebrnięcie 1 minuty dla osoby powyżej gimnazjum stanowi nie lada wyczyn?
Awatar użytkownika
Wit

Re: Rafał Masny: nowe kanały z Grupy Abstra jeszcze w tym roku, myślimy o produkcji komedii

Wit Wto Lis 21, 2017 9:15 am

D35 nie dało rady na minskiej to oni dają? Doprowadzą hale do ruiny raczej ale gratki dla Marcina że spieniezyl hale
Awatar użytkownika
Wiu

Wiu Wto Lis 21, 2017 9:53 am

Ciekawe kiedy hajs inwestorow die przemieli..
Awatar użytkownika
zdzih

zdzih Wto Lis 21, 2017 1:36 pm

U Panie gadasz jak rasowy korposzczur. Jak będziecie launchować i prowadzić dalszą ekspansje to możecie bardzo zatracić naturalność jaką mieliście na początku kariery, a to może być początek waszego końca. Jak dobrze zrozumiałem to kiedyś robiliście filmiki bo mieliście fajne pomysły i przekonanie, że się będą podobać. Teraz robicie takie filmiki, żeby były skrojone pod konkretnego odbiorcę.
Awatar użytkownika
Jacenty

Jacenty Wto Lis 21, 2017 5:30 pm

"...ale wiemy, kto ogląda nasze kanały – z podziałem na wiek, miejsce zamieszkania, zainteresowania." - bez danych można śmiało strzelać, że gimnazjum ;)
Awatar użytkownika
sdsd

sdsd Wto Lis 21, 2017 6:42 pm

"Gość54321" napisał(a): Fajnie by było jakby tą ostatnią wypowiedź zobaczył Naruciak, ale komentowanie paradokumentów przynosi mu wyświetlenia...
Z całym szacunkiem, ale to co robi Abstra, nie porównuje się z tym co robi Naruciak. Jest różnica między tworzeniem filmów już praktycznie profesjonalnie (duże koszty), a stanięciem do kamery i dopowiedzenie 1-2 zdań to fragmentu danego programu/serialu. Ale oczywiście nie mnie oceniać te oba kontenty.
Awatar użytkownika
Gość54321

Gość54321 Wto Lis 21, 2017 8:44 pm

@sdsd Ja niczego nie porównywałem. Naruciak ma tą treścią przesycony kanał. Zastanowił by się jaką ma to wartość merytoryczną.
Awatar użytkownika
5 element

5 element Wto Lis 21, 2017 8:57 pm

"Nieprzygotowani" to co najwyzej paradokument. Jesli tak ma wygladac dobra polska komedia wedlug Masnego to chyba cos jest nie tak.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości