WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
San Martin

Rafał Porzeziński nowym dyrektorem radiowej Jedynki

San Martin Pią Sty 15, 2016 9:45 pm

Właśnie S&P obniżył nam rating. Jak zaczną w tych rządowych mediach zarabiać 5 dolarów, jak my kiedyś, to może im miny zrzedną i zastanowią się, czy było warto.
I może kiedyś znów co godzinę będziemy słuchać Mazurka Dąbrowskiego, bo stanie się jasne dokąd zaprowadził nas nieomylny PiSudski.
Awatar użytkownika
Festung Breslau

Re: Rafał Porzeziński nowym dyrektorem radiowej Jedynki

Festung Breslau Pią Sty 15, 2016 10:02 pm

To nie jest kwestia warto czy nie warto. To jest na razie euforia, amok, szaleństwo. karnawał w Rio. Oni sa pijani zwycięstwem i w majestacie prawa dokonują zmian personalnych. Ten czas upojenia alkoholowego zwycięstwem minie za parę miesięcy. Bo zmieniać człowieka na stanowisku to każdy potrafi. W historii senatorem został nawet koń, za sprawą Kaliguli. Naczelnikowi PiSudski (copyright San Marin, ale ja to kupuję) wyczerpią się pomysły a naród powie: Misiu sprawdzam, wyskakuj z kasy i wtedy zaczną się także problemy w mediach. Wróżę, że to będą problemy natury programowej. Nie będzie czego słuchac ani czego oglądać.
Awatar użytkownika
Jagoda

Jagoda Pią Sty 15, 2016 10:20 pm

Panie redaktorze Porzeziński jakie to uczucie dostać kierownicze stanowisko w zawodzie tylko dlatego, że jakiś polityk pana popiera a nie dlatego, że ma pan doświadczenie na które pracował pan niepotrzebnie całe życie? Pewnie trochę niesmak co?
Awatar użytkownika
2016

2016 Pią Sty 15, 2016 11:04 pm

Zapamiętajcie te nazwiska: Czabański, Bubula, Lichocka, Gliński, Sellin, Kruk, Kurski, Stanisławczyk, Lisicki, Pyza, Karnowscy, Feusette, Zaremba, Hejke, Sakiewicz, Gmyz, Wróblewski, "Rycerz", Pilis, Skowroński, Wolski, Ziemkiewicz, Paczuska, Rachoń, Jachowicz, Wikło, Lichota,Holecka, Porzeziński.
Awatar użytkownika
orion2

orion2 Pią Sty 15, 2016 11:29 pm

Każdemu na początku należy się kredyt-przynajmniej ode mnie-i takiego udzielam nowemu Dyrektorowi. Kilka spraw wymaga wg mnie naprawy, m.in. Hejnał z Krakowa-okrojony do jednej części przez poprzedniego Dyrektora.
Jedynka szczyciła się kiedyś pięknymi jinglami i sygnałami audycji-swego czasu wywalono je, bo uznano, że są przestarzałe i nienowoczesne i źle brzmią we współczesnych odbiornikach radiowych. Widzę potrzebę solidnego powrotu do tych dóbr polskiej radiofonii. Mam nadzieję, że nie powstanie nowa oprawa dźwiękowa Jedynki-dotychczas każdy nowy Dyrektor zaczynał od nowej oprawy jinglowej-a może tym razem sięgnąć do tego co stare i dobre, sprawdzone i jak sądzę lubiane przez słuchaczy? Sądzę, że dotychczasowe jingle (wprowadzone nie wiem dlaczego przez K. Dąbrowę) nie są najlepsze-jakoś nie współgrają mi z tym radiem, z tym klimatem jaki znam z Jedynki-dlatego widzę potrzebę zmiany-ale poszukałbym w tym co mamy w przepastnych archiwach. To będzie nie tyle cofanie się, co ukłon w stronę tego co tradycyjne, cenne i dobre. Czyż jeden z jingli przed programami ekonomicznymi Jedynki nie jest dziwnie podobny do niepolskiego przecież Skrzypka Na Dachu? Proszę mnie poprawić-jeśli się mylę.
Sygnały Dnia-niech znowu będą poważną audycją dla poważnych ludzi-bo teraz to jest kabaret-od dawna nie słucham i nie chodzi tutaj o wysokiej klasy radiowca-profesjonalistę- K. Grzesiowskiego.
Tzw. Dopołudniówka-to ogromne wyzwanie dla nowego Dyrektora. Nie trawię już tego poradnikowego pasma prowadzonego przez R. Czejarka- w ogóle to pasmo jest trudno strawne od wielu lat. A może sięgnąć do starych dobrych rozwiązań sprzed wielu lat? Tak jak kiedyś mój dziadek i pradziadek słuchali wyłącznie Jedynki, tak przypuszczam, że dziś w ogóle nie włączaliby radia. Kiedyś nie było wesołkowato, konkursowo i różowo-ale było coś magicznego w tym radiu, co nakazywało kręcić skalą w odpowiednie miejsce i pozostać. Gdzie się podziało to mądre i wyważone radio?
Awatar użytkownika
Anna

Anna Sob Sty 16, 2016 12:11 am

Niech wreszcie docenią Wiesława Molak,który jest świetnym radiowej z klasą. Nie wdzięczny się do słuchacza jak ci z Sygnałów. Piękny głos i kultura.robił najlepsze transmisje papieskie i narodowe.
Awatar użytkownika
Golo

Golo Sob Sty 16, 2016 12:41 am

Gdyby Dąbrowa i reszta PO-komuchów nie przegrali wyborów to pewnie Władek Bogdanowski byłby nowym prezesem.
Awatar użytkownika
MAX

MAX Sob Sty 16, 2016 12:58 am

Polskiego Radia już nie ma
Awatar użytkownika
tutka

tutka Sob Sty 16, 2016 1:09 am

"orion2" napisał(a): Każdemu na początku należy się kredyt-przynajmniej ode mnie-i takiego udzielam nowemu Dyrektorowi. Kilka spraw wymaga wg mnie naprawy, m.in. Hejnał z Krakowa-okrojony do jednej części przez poprzedniego Dyrektora.
Jedynka szczyciła się kiedyś pięknymi jinglami i sygnałami audycji-swego czasu wywalono je, bo uznano, że są przestarzałe i nienowoczesne i źle brzmią we współczesnych odbiornikach radiowych. Widzę potrzebę solidnego powrotu do tych dóbr polskiej radiofonii. Mam nadzieję, że nie powstanie nowa oprawa dźwiękowa Jedynki-dotychczas każdy nowy Dyrektor zaczynał od nowej oprawy jinglowej-a może tym razem sięgnąć do tego co stare i dobre, sprawdzone i jak sądzę lubiane przez słuchaczy? Sądzę, że dotychczasowe jingle (wprowadzone nie wiem dlaczego przez K. Dąbrowę) nie są najlepsze-jakoś nie współgrają mi z tym radiem, z tym klimatem jaki znam z Jedynki-dlatego widzę potrzebę zmiany-ale poszukałbym w tym co mamy w przepastnych archiwach. To będzie nie tyle cofanie się, co ukłon w stronę tego co tradycyjne, cenne i dobre. Czyż jeden z jingli przed programami ekonomicznymi Jedynki nie jest dziwnie podobny do niepolskiego przecież Skrzypka Na Dachu? Proszę mnie poprawić-jeśli się mylę.
Sygnały Dnia-niech znowu będą poważną audycją dla poważnych ludzi-bo teraz to jest kabaret-od dawna nie słucham i nie chodzi tutaj o wysokiej klasy radiowca-profesjonalistę- K. Grzesiowskiego.
Tzw. Dopołudniówka-to ogromne wyzwanie dla nowego Dyrektora. Nie trawię już tego poradnikowego pasma prowadzonego przez R. Czejarka- w ogóle to pasmo jest trudno strawne od wielu lat. A może sięgnąć do starych dobrych rozwiązań sprzed wielu lat? Tak jak kiedyś mój dziadek i pradziadek słuchali wyłącznie Jedynki, tak przypuszczam, że dziś w ogóle nie włączaliby radia. Kiedyś nie było wesołkowato, konkursowo i różowo-ale było coś magicznego w tym radiu, co nakazywało kręcić skalą w odpowiednie miejsce i pozostać. Gdzie się podziało to mądre i wyważone radio?
ZBYSZEK, ZAMONIAŁEŚ SIĘ PRZEDSTAWIĆ!!!!
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Sob Sty 16, 2016 1:25 am

"orion2" napisał(a): Każdemu na początku należy się kredyt-przynajmniej ode mnie-i takiego udzielam nowemu Dyrektorowi. Kilka spraw wymaga wg mnie naprawy, m.in. Hejnał z Krakowa-okrojony do jednej części przez poprzedniego Dyrektora.

Jingle skomponowane i wykonane m in, przez Leszka Możdżera są słabe...a te poprzednie, które brzmiały jak średnie midi są ok. Żal komentować. Zbyszek, nie p..ol. Będzie niezła wiocha na antenie..W Drodze z Różańcem. Kredyt to w banku..choć i z tym będzie słabo
Awatar użytkownika
Ind.

Ind. Sob Sty 16, 2016 2:40 am

Jeżeli pogoni duże wytwórnie fonograficzne korzystające z Polskiego Radia jak ze szwedzkiego stołu, to jestem za tą kandydaturą. Czas postawić na muzykę, a nie na dobre układy z gigantami przemysłu fonograficznego, które jak bluszcz oplatają media. Polskie Radio, na tle nadawców z innych krajów, nadal jest jednym z bardziej otwartych mediów na tzw. muzykę niezależną, ale trend jest zły, szczególnie zły po zwolnieniu Romualda Jakubowskiego (za rządów Kamila D.), który dbał o różnorodność na playliście.
Awatar użytkownika
do gola

do gola Sob Sty 16, 2016 12:10 pm

Komuchy to wybory wygrały. Pomoce dydaktyczne: prokurator Piotrowicz na temat zadań prokuratury. Podoba się?!
Awatar użytkownika
Zdziwiona

Zdziwiona Sob Sty 16, 2016 12:23 pm

A to nie czołowa "Radiotka" nie została dyrektorką? Jaka jestem zdziwiona. Po takim liście i takiej lojalności dla anteny ;)? Zbyszek jeszcze poczynia takie wpisy? Nie ma czasu, on zawsze chodzi z herbatką i obrabia dupska wszystkim, do których się zaraz uśmiecha. Umówmy się, czy ktoś tego w ogóle słucha? Może gdzieś na wioskach, z przwyczajenia.
Awatar użytkownika
do Bogdana

do Bogdana Sob Sty 16, 2016 1:03 pm

Bankrutujący sprzedawca dywanów, Maksiu Kolonko, który jak widać desperacko łasi się o zatrudnienie w TVPis, to zwykły putinowski pożyteczny idiota i paputczik.
Awatar użytkownika
Roch

Roch Sob Sty 16, 2016 1:36 pm

Gorzej być już nie może po tym co z radiem zrobili pseudo-liberałowie spod znaku Dąbrowy, Siezieniewskiego i reszty towarzyszów. Amen
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości