[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Rafał Stańczyk i Piotr Chęciński gospodarzami „Info wieczoru” w TVP Info

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
eh

Rafał Stańczyk i Piotr Chęciński gospodarzami „Info wieczoru” w TVP Info

eh Śro Wrz 07, 2016 8:58 am

To zdjęcie Stańczyka to z anteny czy z jakiegoś melanżu? Trochę szacunku do widza, k*wa jego mać.
Awatar użytkownika
myJ

Re: Rafał Stańczyk i Piotr Chęciński gospodarzami „Info wieczoru” w TVP Info

myJ Śro Wrz 07, 2016 10:25 am

Rafal…jak mozna?…gardze...
Awatar użytkownika
fe...

fe... Śro Wrz 07, 2016 4:56 pm

a róbcie tam sobie co chcecie..., przestałem oglądać TVPiS Info. Za jaki czas będzie trzeba sprzedać telewizję. Wcześniej na prezesa proponuje dla równowagi równie "obiektywnego" Palikota. Ja nie mam zamiaru finansować propagandy partyjnej.
Awatar użytkownika
Skarb

Skarb Śro Wrz 07, 2016 7:25 pm

"fe..." napisał(a): a róbcie tam sobie co chcecie..., przestałem oglądać TVPiS Info. Za jaki czas będzie trzeba sprzedać telewizję. Wcześniej na prezesa proponuje dla równowagi równie "obiektywnego" Palikota. Ja nie mam zamiaru finansować propagandy partyjnej.

Finansowałeś durniu całe 8 poprzednich lat nawet nie wiedząc o tym, teraz też będziesz finansował
Awatar użytkownika
HDkowiec

HDkowiec Śro Wrz 07, 2016 8:25 pm

Kiedy TVP Info będzie nadawane w HD? Tego brzydkiego obrazu, który jest teraz, nie idzie już oglądać na TV 65" :( Zróbcie HD, bo jesteście daleko w tyle za konkurencją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
@skarb

@skarb Śro Wrz 07, 2016 11:25 pm

Nie finansowałem bo nie płace abonamentu, durniu. Teraz też nie zamierzam płacić na bolszewicką telewizję której nie oglądam.
fe....
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości