WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jacent

Rafał Ziemkiewicz: nie mam powodu przepraszać za „parchów” i „żydowskie obozy zagłady”, Marcin Wolski dał się podejść

Jacent Sob Lut 03, 2018 10:39 pm

Ziemniak - kozak.
Awatar użytkownika
widz555

Re: Rafał Ziemkiewicz: nie mam powodu przepraszać za „parchów” i „żydowskie obozy zagłady”, Marcin Wolski dał się podejść

widz555 Sob Lut 03, 2018 10:51 pm

Dolewanie oliwy do ognia to według tego pana zwyczajna powinność dziennikarza? Bo jak tak, to faktycznie, nie ma za co przepraszać. Zapomina tylko, że w państwowej telewizji wolno mniej, niż w kablowej pozycji nr 370.
Awatar użytkownika
Eye of Beholder

Re: Rafał Ziemkiewicz: nie mam powodu przepraszać za „parchów” i „żydowskie obozy zagłady”, Marcin Wolski dał się podejść

Eye of Beholder Nie Lut 04, 2018 7:24 am

to współczesne dziennikarstwo - narobić w miejscu publicznym i zobaczyć co ludzie powiedzą, zamiast merytorycznej wymiany zdań - prowokacja, zamiast dyskusji - rzucanie obelgami, zamiast rozrywki - rzucanie łajnem. Ziemkiewicz jako guru gimbazy kapitalnie się w tych nowych realiach odnajduje.
Awatar użytkownika
stanislaw

stanislaw Nie Lut 04, 2018 2:04 pm

czego boicie się?- gojów -dlatego wygumkowywujecie zapisy.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Nie Lut 04, 2018 3:44 pm

"katon" napisał(a): Uwodzenie chama

Prawo i Sprawiedliwość zawarło wiele lat temu sojusz z polskim chamem. Nie z przedstawicielem polskiego ludu, który ma określone aspiracje i tak samo, jak za Kościuszki, jak w czasie powstania styczniowego, czy w międzywojennej Polsce, łaknie modernizacji, oświaty dla swoich dzieci-po prostu zasobniejszego bytu, ale sojusz właśnie z polskim chamem.
(...)
Cham, choć historii nie zna, czuje się jednak patriotą. (...) I Jarosław Kaczyński to wie. Dlatego tego chama dopieszcza, kokietuje, schlebia mu, stawia wyżej od niedawnych towarzyszy broni i wykreowanych w opozycji do łżeelit, służalczych wobec wodza i rewolucji, elit „patriotycznych”.

/Liberte! 02/11/2010 /

Przyszedł mi do głowy ten artykuł, gdy przeczytałem o dziennikarzu, który publicznie powiedział, co powiedział. A potem oznajmił, że wcale tak nie powiedział, więc nie przeprosi...
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Nie Lut 04, 2018 5:00 pm

"prawnik" napisał(a): Przyszedł mi do głowy ten artykuł, gdy przeczytałem o dziennikarzu, który publicznie powiedział, co powiedział. A potem oznajmił, że wcale tak nie powiedział, więc nie przeprosi...

Chyba jednak nie zrozumiałeś kontekstu.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Nie Lut 04, 2018 6:28 pm

"aZaliż" napisał(a):
"prawnik" napisał(a): Przyszedł mi do głowy ten artykuł, gdy przeczytałem o dziennikarzu, który publicznie powiedział, co powiedział. A potem oznajmił, że wcale tak nie powiedział, więc nie przeprosi...

Chyba jednak nie zrozumiałeś kontekstu.

W pewnym sensie rozumiem, czemu uważasz, że nie zrozumiałem kontekstu. W podobny sposób zareagował niedawno minister Krzysztof Szczerski. Dziwiąc się, że jego amerykańscy rozmówcy wydają się zakładać złą wolę i chęć wprowadzenia ich w błąd przez stronę polską.
Jak to - oni na pewno nie zrozumieli kontekstu...

Pamiętacie co zabiło kompanionów Kmicica? Którzy przecież tylko potańcować w karczmie z dziewczętami chcieli? Zła sława ich zabiła.
Pracujemy usilnie na zyskanie złej sławy.
I żadnych wykrętów, że inni nam przypinają łatki. Sami sobie te łatki szyjemy i sami je rozrzucamy, by je mogli nam przypinać.
Awatar użytkownika
Tak jak

Tak jak Nie Lut 04, 2018 10:47 pm

Tak jak jest Stanisław muzyki, tak Pan Zientkiewicz jest dziennikarzem mediów. Wie, gdzie włożyć, żeby było gorąco, bo inteligencji odmówić mu nie wolno. Tu chodzi o fame i trzepanie kasy, a nie jakieś tam sentymenty. Świat sobie poradzi, on myśli.

Obyś miał rację, Panie Rafale. Aniel u Lema. Pan pamięta. Terminus zresztą też. To jest właśnie ta ścieżka.
Awatar użytkownika
Jadwiga Maria

Jadwiga Maria Pon Lut 05, 2018 8:49 am

No łojciec jest pewno dumny z Rafika.
Awatar użytkownika
pirx

pirx Pon Lut 05, 2018 10:12 am

No więc jednak nie jest inteligentny, a jeśli już to w typie Korwina.
W sumie: skrajny cynizm, tchórzostwo, zawsze kasa. Zazdrościć nie ma czego. A poszukiwanie fejmu bierze się z frustracji, braku poczucia własnej wartości.
Awatar użytkownika
JAlex

JAlex Pon Lut 05, 2018 2:47 pm

Nie wiem dlaczego Ziemkiewicz pisząc o Polakach używa określenia " przez wiele lat przekonywałem "rodaków" itd. To, że mieszka w Polsce nie świadczy, że jest naszym rodakiem.
Awatar użytkownika
Kris

Kris Pon Lut 05, 2018 10:43 pm

Ano ci w "Polszce" mamy takich redaktorków jakich mamy, co to mówią co im ślina na język przyniesie, albo nie mówią obażając przy tym innych, a póżniej się stawiają że nie mają za co przepraszać bo to nie oni, bo to oni winni być przeproszeni hahahahahahah!!!!!!!!!!! koniec świata.
Awatar użytkownika
Jorgus

Jorgus Wto Lut 06, 2018 12:34 am

A ma za co przepraszać?mowa trawa nie zrozumiałeś nie zabieraj głosu
Awatar użytkownika
czyngis A dlaczego nie? Polityczna poprawność? (-----) bana poprawność?

czyngis A dlaczego nie? Polityczna poprawność? (-----) bana poprawność? Wto Lut 06, 2018 8:58 am

"widz555" napisał(a): Dolewanie oliwy do ognia to według tego pana zwyczajna powinność dziennikarza? Bo jak tak, to faktycznie, nie ma za co przepraszać. Zapomina tylko, że w państwowej telewizji wolno mniej, niż w kablowej pozycji nr 370.
Awatar użytkownika
suweren

suweren Wto Lut 06, 2018 12:49 pm

trep -przepraszam trepy ,to bardzo użyteczny przedmiot
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości