WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
łał

„Rak. To się leczy” - naga kobieta w kampanii rajstop Adrian

łał Czw Kwi 03, 2014 10:02 pm

Jaka ŻENADA. A kobiety w trumnie też?
Awatar użytkownika
ekspert

Re: „Rak. To się leczy” - naga kobieta w kampanii rajstop Adrian

ekspert Czw Kwi 03, 2014 10:43 pm

koszmarny pomysł

żenada roku
Awatar użytkownika
bytomianka

bytomianka Czw Kwi 03, 2014 11:34 pm

Po prostu odważna kampania, która NARESZCIE mówi o raku piersi w sposób w który kobiety chcą przyjmować. Kobiety nie chcą być straszone ("Rak nie wybiera! Wybierz badania!), brane na współczucie ("Kiedyś byłam tak beztroska jak Ty, nie badałam się i teraz nie mam piersi"). Wszytkie kobiety, abolutnie wszystkie (no może poza feministkami, ale umówmy się, to nie jest target seksownych pończoch): te białe, czarne, inwalidki, hipsterki, nosicielki rozmiaru L, matki, żony, kochanki i przedszkolanki łączy jedno: chcą czuć się sexy.

I ta kampania w bezpretensjonalny sposób to komunikuje - nawet jeżeli leczysz raka, albo będziesz (czego Ci nie życzymy, dlatego zachęcamy do badań) to NADAL jesteś kobietą. I wiemy, że chcesz czuć się atrakcyjna.

Prawdziwe kobiety mają w dupie równouprawnienie i parytety, bo potrafią same zadbać o swoją dupę, ale nawet bez cycka chcą być seksowne. I o tym jest ten print.
Plus jako reklama - świetnie trafia w target dzięki doskonałemu insightowi.
Awatar użytkownika
do bytomianka

do bytomianka Pią Kwi 04, 2014 5:29 pm

jestem kobietą i nie chcę takich reklam. i od razu odpowiem, feminizm też mnie jakoś nie kręci. tu raczej smakubrak wyczuwam.
Awatar użytkownika
MRadar

MRadar Sob Kwi 05, 2014 11:37 am

Podoba mi się,że podejmowane są tematy ważne w kampaniach a nie tylko usmiechniete, przeorane przez fotoshop manekiny! Adrian ma doskonała kampanię. Brawo za odwage i inkluzywny wymiar.Respect
Awatar użytkownika
Kara

Kara Sob Kwi 05, 2014 12:04 pm

Wspaniała kampania. Może jeszce Polska ie jest na to gotowa (co widać w komentarzach) ale trzeba przecierać szlaki! Gratulacje!
Awatar użytkownika
jacek cb

jacek cb Wto Kwi 08, 2014 12:01 am

szacun dla pani:)moja zona tez jest po mastektomi..
Awatar użytkownika
W.

W. Wto Kwi 08, 2014 4:33 pm

Wszystko dobrze, kampania zauważalna, świetnie. Mam tylko moralny problem z tym billboardem. Mam wątpliwość czy Adrian przypadkiem tylko nie podkleja się pod kampanię społeczną dla swoich własnych wizerunkowych benefitów. Rodzą się pytania, czy Adrian coś robi dla tych Pań. Czy pomaga (przekazując jakieś pieniądze) Stowarzyszeniu Amazonek, którego logo brak na billboardzie. Czy tylko i wyłącznie działa na emocje innych Pań, które mają popatrzeć na billboard i pomyśleć... "Ten Adrian to taka dobra firma ona pomaga kobietom w walce z rakiem".
Awatar użytkownika
ŁW

ŁW Pon Kwi 14, 2014 11:29 am

Wykorzystywanie problemów zdrowotnych/kampanii społecznych do reklamowania własnej marki uważam za niesmaczne a nawet żenujące!
Awatar użytkownika
Wit

Wit Pon Kwi 14, 2014 1:48 pm

Żenująca reklama. Wykorzystanie choroby i kalectwa do promowania marki widać nie różni się znacząco od epatowania seksem i skandalem. Ciekaw jestem ile trzeba było prochu zaciągnąć żeby coś takiego wymyślić.
Awatar użytkownika
ewa

ewa Czw Maj 08, 2014 12:14 pm

A ja popieram, wreszcie ktoś odważny, nie bojący się ryzykować. Oczywiście najłatwiej jest smutek, choroby i problemy zamiatać pod dywan, ale ludzie, to jest cześć życia. Zamykając oczy nie uciekniecie od tego co dzieje się każdego dnia. Świat to nie tylko modelki i photoshop. Brawo i oby więcej takich akcji!
Awatar użytkownika
Asia

Asia Czw Lip 24, 2014 2:21 pm

Gratulacje :) Dla mnie to jedna z najciekawszych reklam tego roku. Oby więcej takich na naszym rynku.
Awatar użytkownika
Kristin

Kristin Wto Wrz 09, 2014 8:02 am

Jestem za, jednych szokuje innych skłoni do badań , a nas Amazonki utwierdza w przekonaniu że warto żyć .I Ty tez uśmiechnij się i zbadaj swoje piersi a potem leć do sklepu i kup rajstopy .
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości