WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zygi

„Raport o stanie świata” ma już 100 tys. zł miesięcznie od patronów. „To pozwala na bogatą realizację”

Zygi Pią Maj 27, 2022 10:27 am

Brawo. Bardzo dobry program, ja akurat słucham choć dotąd nie wspierałem. Wkrótce się to zmieni, warto wspierać dobrych radiowców, naprawdę jest ich niewielu. Dzięki za świetne audycje
Awatar użytkownika
zwiadowca

Re: „Raport o stanie świata” ma już 100 tys. zł miesięcznie od patronów. „To pozwala na bogatą realizację”

zwiadowca Pią Maj 27, 2022 10:31 am

Dołączyłem do grona słuchaczy i patronów dość późno - rozmach i jakość "Raportu" całkowicie mnie zaskoczyły.
Awatar użytkownika
taka prawda

Re: „Raport o stanie świata” ma już 100 tys. zł miesięcznie od patronów. „To pozwala na bogatą realizację”

taka prawda Pią Maj 27, 2022 10:31 am

Ciekawa jestem ilu obecnych gwiazdorów Polskiego Radia byłoby w stanie przyciągnąć słuchaczy… pragnę zauważyć że reklamowany na siłę w PR3, wszędzie gdzie się da - kanał trzech asów prezes Agnieszki - Miary, Ciechana i Migały ma na YT mniej niż 100 darmowych odtworzeń… kompromitacja totalna. Oni po prostu nie rozumieją, że nie mają nic interesującego do powiedzenia i nikt nie ma ochoty tego słuchać
Awatar użytkownika
yego

yego Pią Maj 27, 2022 11:25 am

Perełka wśród audycji publicystycznych. Kiedyś i z tego znane było radio, którego już nie ma. Teraz jego byli pracownicy błyszczą poza PR.
Awatar użytkownika
ŚW

ŚW Pią Maj 27, 2022 12:42 pm

Fajnie, ale wolałbym skondensowane w postaci jednej stacji radiowej lub np. dwóch konkurujących. Muzyki prawie już nie szukam w radiu, ale publicystki, wywiadów, ciekawych audycji tak. Ja bym wybrał perełki z R.N.Ś., Trzy/5/7 i zrobił z tego jedno radio z połową muzyki, która jest tam teraz.
Awatar użytkownika
Abc

Abc Pią Maj 27, 2022 1:18 pm

"ŚW" napisał(a): Fajnie, ale wolałbym skondensowane w postaci jednej stacji radiowej lub np. dwóch konkurujących. Muzyki prawie już nie szukam w radiu, ale publicystki, wywiadów, ciekawych audycji tak. Ja bym wybrał perełki z R.N.Ś., Trzy/5/7 i zrobił z tego jedno radio z połową muzyki, która jest tam teraz.

W samo sedno. Muzyka z RNS, publicystyka i doświadczenie z R357 plus gościnnie Raport.... i PR może się zwijać.
Awatar użytkownika
Zxz

Zxz Pią Maj 27, 2022 1:25 pm

"Abc" napisał(a):
"ŚW" napisał(a): Fajnie, ale wolałbym skondensowane w postaci jednej stacji radiowej lub np. dwóch konkurujących. Muzyki prawie już nie szukam w radiu, ale publicystki, wywiadów, ciekawych audycji tak. Ja bym wybrał perełki z R.N.Ś., Trzy/5/7 i zrobił z tego jedno radio z połową muzyki, która jest tam teraz.

W samo sedno. Muzyka z RNS, publicystyka i doświadczenie z R357 plus gościnnie Raport.... i PR może się zwijać.

O rany, aż mnie ciarki przeszły na myśl usłyszenia paru audycji z tych stacji w jednym radiu. A p. Rosiakowi gratuluję ...i słucham dalej.
Awatar użytkownika
dob

dob Sob Maj 28, 2022 8:00 am

"Abc" napisał(a):

Rób, kto ci broni mądralo.
Awatar użytkownika
Aural

Aural Nie Maj 29, 2022 9:21 pm

Pszaśna spuścizna na twarze fajnopolaków. Ten marny podcast nie umywa się do Trojkowego.
Awatar użytkownika
td2003

td2003 Nie Maj 29, 2022 10:09 pm

"Aural" napisał(a): Pszaśna spuścizna na twarze fajnopolaków. Ten marny podcast nie umywa się do Trojkowego.
To znaczy konkretnie do którego?
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pon Maj 30, 2022 4:58 pm

"Aural" napisał(a): Pszaśna spuścizna na twarze fajnopolaków. Ten marny podcast nie umywa się do Trojkowego.

choooooj nie prowokacja
Awatar użytkownika
Trasater

Trasater Śro Cze 01, 2022 1:59 pm

Jaka piękna nazwa- patron. Dzi.wki też mają patronów ?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości