WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Adamo023

Reality-show „Hell’s Kitchen 6” straciło 420 tys. widzów. 26 mln zł z reklam

Adamo023 Pią Lis 25, 2016 8:09 pm

Niestety u nas ze świetnego programu zrobiono zwykły szajs, który był tragiczny i ciężki do oglądania. W USA mimo 16 sezonu dalej jest zachowana dynamika i pewnego rodzaju świeżość.
Awatar użytkownika
takie tam

Re: Reality-show „Hell’s Kitchen 6” straciło 420 tys. widzów. 26 mln zł z reklam

takie tam Nie Lis 27, 2016 8:30 pm

Pamiętam że naprawdę lepiej oglądało się ten program kiedyś raz po raz w oryginalnej wersji za granicy - był chyba nadawany właśnie w TVN Style. Nie widziałem i nie oglądałem od początku do końca ani jednego odcinka z żadnego sezonu tego programu w polskiej wersji na Polsacie - wystarczy że na chwilę zobaczyłem ten program - aby już dalej tego nigdy nie próbować nawet na chwilę oglądać. Dziękuje - ale nie oglądam czegoś co naprawdę nie warto oglądać - tym bardziej jak jest to coś ze stacji Polsat - która chyba we wszystkim charakteryzuje się tym że jest "dnem dna bez dna" - plus niekończące się reklamy pośród oferty programowej której nie da się oglądać lub nawet wskazać że jest ciekawa lub interesująca...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości