[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Reality-show „Kto poślubi mojego syna?” stracił 850 tys. widzów. 14,3 mln zł z reklam

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Adamo023

Reality-show „Kto poślubi mojego syna?” stracił 850 tys. widzów. 14,3 mln zł z reklam

Adamo023 Pią Gru 11, 2015 9:34 am

O te 1,23 mln za dużo.
Awatar użytkownika
loko

Re: Reality-show „Kto poślubi mojego syna?” stracił 850 tys. widzów. 14,3 mln zł z reklam

loko Pią Gru 11, 2015 10:53 am

O, matko… jaki głupi program… jak dobrze, że nie mam telewizora w domu… i telewizji też :D
Awatar użytkownika
nok

Re: Reality-show „Kto poślubi mojego syna?” stracił 850 tys. widzów. 14,3 mln zł z reklam

nok Pią Gru 11, 2015 2:33 pm

robiac wywiady w tv z celebrytami ta pani zachowuje sie tak, jakby to ona byla najwieksza gwiazda, to blad w sztuce
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Gru 11, 2015 3:12 pm

warsaw shore inaczej. smutne
Awatar użytkownika
Danuta

Danuta Sob Gru 12, 2015 4:27 pm

jastrząb - na vod.tvp są odcinki Rolnik szuka..., popatrz, posłuchaj, może się czegoś nauczysz
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości