[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Rebranding stacji Statoil na Circle K potrwa rok, będzie reklamowany pod hasłem „Nowa nazwa. Ci sami ludzie”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Emil.

Rebranding stacji Statoil na Circle K potrwa rok, będzie reklamowany pod hasłem „Nowa nazwa. Ci sami ludzie”

Emil. Czw Lut 09, 2017 2:20 am

"U nas wiosną ub.r. firma Statoil Fuel & Retail Polska zmieniła nazwę na Circle K Polska. Natomiast rebranding na stacjach zacznie się w maju, w pierwszej kolejności nastąpi uroczysta zmiana oznaczeń na stacji przy siedzibie firmy w Warszawie. Potem marka Circle K zastąpi Statoil na wszystkich 357 stacjach w całym kraju. Cały proces ma potrwać około 12 miesięcy"

O matko... Dłużej się nie dało?
Awatar użytkownika
ustawa o języku polskim

Re: Rebranding stacji Statoil na Circle K potrwa rok, będzie reklamowany pod hasłem „Nowa nazwa. Ci sami ludzie”

ustawa o języku polskim Czw Lut 09, 2017 2:34 am

Bosko. I tak do Leroy Merlin nazywanego potocznie liroyem, H&M zwanego Chamem, dołącza Circle K nazywane na bank cyrklem:)
Awatar użytkownika
Ares

Re: Rebranding stacji Statoil na Circle K potrwa rok, będzie reklamowany pod hasłem „Nowa nazwa. Ci sami ludzie”

Ares Czw Lut 09, 2017 10:08 am

Idealna w wymowie nazwa na polski rynek..;)
Awatar użytkownika
Jerzy Trzepak

Jerzy Trzepak Czw Lut 09, 2017 11:04 am

Pomysl na kampanie bardzo slaby. Kogo obchozi ze na stacji benzynowej sa ci sami luzie? To zadna wartosc, nawet jesli czujesz sie zwiazany z marka Statoil.
Awatar użytkownika
Lojza

Lojza Czw Lut 09, 2017 11:19 am

"Jerzy Trzepak" napisał(a): Pomysl na kampanie bardzo slaby. Kogo obchozi ze na stacji benzynowej sa ci sami luzie? To zadna wartosc, nawet jesli czujesz sie zwiazany z marka Statoil.

To samo pomyślałem. Stacja benzynowa to nie warzywniak, kiosk czy apteka.
Zresztą w ogóle w przypadku stacji benzynowej mówienie o tych samych ludziach średnio jest trafne...
Awatar użytkownika
matt

matt Czw Lut 09, 2017 11:42 am

Statiol nie zmienił nazwy tylko sprzedał markę firmie Circle K, więc nie podawajcie fałszywych informacji o zmianie nazwy firmy Statiol
Awatar użytkownika
seba

seba Czw Lut 09, 2017 11:45 am

czekamy na odpowiedz ORLENU i nazwanie swoich stacji za granicą po Polsku czyli ORLEN
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Czw Lut 09, 2017 11:51 am

Rebranding do dobrej marki z dobrą nazwą na nieznaną markę z dziwną nazwą, to trudna robota.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Czw Lut 09, 2017 11:58 am

"Ares" napisał(a): Idealna w wymowie nazwa na polski rynek..

Czego chcesz! To proste: "cyrk - lek" ;)
Awatar użytkownika
przepowiadam-przyszlosc

przepowiadam-przyszlosc Czw Lut 09, 2017 12:21 pm

będzie tak:
hot dogi będą z cyrkla
po wachę będziemy jeździć do cyrkla
itp
Awatar użytkownika
j

j Czw Lut 09, 2017 1:03 pm

A co mnie obchodzi, że ci sami zawracający przy każdej wizycie tyłek ludzie? Cena paliwa mnie obchodzi nie pracownik od wciskania hot dogów.
Awatar użytkownika
Patryk Wójcik - Psychologia Marketingu

Patryk Wójcik - Psychologia Marketingu Czw Lut 09, 2017 3:03 pm

Bardzo ciekawe jaką opinię miał Statoil w naszym kraju? Jakie wzbudzał zaufanie? Bo jeżeli, nie było ono jakieś szczególnie wysokie, to trudno mi zrozumieć pomysł na kampanię.

Nie wydaje mi się, że zwracamy uwagę na ludzi pracujących na stacjach. Nie odwiedzamy stacji z powodu pracujących tam osób (chyba, że mamy w tym interes). Więc dlaczego ludzie są podstawą komunikatu?
Awatar użytkownika
t

t Czw Lut 09, 2017 5:54 pm

W pobliżu mam taką stację, która niedawno działała jako samoobsługowa pod szyldem Neste. Dwa lata temu szyld zmienił się na Statoil, a ostatniej jesieni zakończyli budowę pawilonu na tej stacji, bo juz nie jest samoobsługowa. Teraz znowu zmiana szyldu, wizualizacji i w związku z tym remont. No i jak ma być tania benzyna?
Awatar użytkownika
sebaaa

sebaaa Czw Lut 09, 2017 8:01 pm

łeeee,Statoil to marka w Polsce, bardzo silna i zakorzeniona już w głowach ludzi. Nowa nazwa słaba, i trudna do wymówienia (już "lerła merlę" jest prostsze a i tak większość nie wiem jak to się wymawia)
Awatar użytkownika
Ała

Ała Czw Lut 09, 2017 9:29 pm

"t" napisał(a): W pobliżu mam taką stację, która niedawno działała jako samoobsługowa pod szyldem Neste. Dwa lata temu szyld zmienił się na Statoil, a ostatniej jesieni zakończyli budowę pawilonu na tej stacji, bo juz nie jest samoobsługowa. Teraz znowu zmiana szyldu, wizualizacji i w związku z tym remont. No i jak ma być tania benzyna?

Boleje nad stratą Neste. Na Statoilu, który ją zastąpił, tankuję sporadycznie. Wcale nie chcę obsługi na stacji benzynowej. Chyba że Pana Nalewaka z kasą fiskalną w ręku (na wsi w takiej tankuję, to wygodne). Ale jak mam iść i słuchać, czy zbierasz punkty, to mnie cholera jasna bierze.
Ja chcę PALIWA bez zmian, CENY bez zmian, a czy ta sama sklepowa zapyta, czy może być winna grosik, jest mi obojętne.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość