[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Redaktorzy naczelni miesięcznika „Teraz Rock” z audycją w Antyradiu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
orion2
 

Redaktorzy naczelni miesięcznika „Teraz Rock” z audycją w Antyradiu

orion2 Pią Paź 06, 2017 1:19 am

Dobry pomysł. Będę słuchał. Już dawno powinno nastąpić takie połączenie rockowych sił. Antyradio górą!
Awatar użytkownika
Były słuchacz AR i były czytelnik TR
 

Re: Redaktorzy naczelni miesięcznika „Teraz Rock” z audycją w Antyradiu

Były słuchacz AR i były czytelnik TR Pią Paź 06, 2017 6:31 pm

"orion2" napisał(a): Dobry pomysł. Będę słuchał. Już dawno powinno nastąpić takie połączenie rockowych sił. Antyradio górą!

Orionie, z Antyradiem i Teraz Rockiem jest podobnie jak z Trójką, na temat której często się zgadzamy. Przecież pomiędzy obecnym Antyradiem a tym sprzed 10 lat (a co dopiero w porównaniu z Radiem 94) i pomiędzy Teraz Rockiem a Tylko Rockiem jest taka sama przepaść jak pomiędzy Trójką od czasów Laskowskiego a tą przed nim. Od razu wyjaśniam, że nie chodzi o to, żeby było tak samo, żeby byli ci sami ludzie, te same audycje itd., ale o tzw. standardy.
Redakcja Teraz Rocka chyba zmarnowała szansę na to, by stworzyć największy i najbardziej opiniotwórczy krajowy wortal dedykowany szeroko rozumianej muzyce rockowej a nawet muzyce popularnej (w tej bardziej ambitnej części tzw. muzyki popularnej).
Oczywiście lepiej późno niż wcale. Antyradio wykorzystuje okazję, by przejmować rockowych słuchaczy Trójki. To zrobi dobrze zarówno Trójce, jak i Antyradiu, bo potrzeba świeżego powietrza w obydwu mediach. Niestety w oprawie muzycznej raczej będzie nadal tak jak jest. Właściwie w eterze, oprócz Antyradia (nawet takiego jakim jest teraz) nie ma rockowej rozgłośni, bo przecież Rock Radio to parodia samego siebie. Eska Rock to też takie konfekcjonowane rockowisko. Osobiście stawiam na RockSerwis.FM a reszcie szczerze życzę, by wreszcie pokazała na co ją naprawdę stać - z korzyścią dla słuchaczy i muzyki.
Awatar użytkownika
orion2
 

Re: Redaktorzy naczelni miesięcznika „Teraz Rock” z audycją w Antyradiu

orion2 Pon Paź 09, 2017 11:47 pm

"Były słuchacz AR i były czytelnik TR" napisał(a):
"orion2" napisał(a): Dobry pomysł. Będę słuchał. Już dawno powinno nastąpić takie połączenie rockowych sił. Antyradio górą!

Orionie, z Antyradiem i Teraz Rockiem jest podobnie jak z Trójką, na temat której często się zgadzamy. (...)

Twoje uwagi są trafne jednakże mój wpis był podyktowany obserwowaną od wielu lat sytuacją na rynku telewizyjno-radiowym, gdzie muzyka rockowa jest traktowana marginalnie. Stąd jako wyznawca zasady: "miłośnicy muzyki rockowej - w czasach kryzysu - łączcie się" ucieszyłem się, że dwa rockowo zorientowane podmioty połączą siły.
Kiedyś Tylko Rock - dziś -Teraz Rock - po kilkunastu latach wróciłem do ich poczytywania i muszę powiedzieć, że po tej mizerii z czasów kiedy się z nimi rozstawałem (ok. 2002-2004) dziś miło mnie zaskakują - szczególnie na tym bezrybiu. Także po starej znajomości życzę im dobrze i kibicuję - bez wnikania zbyt głęboko w merytoryczne sprawy. Książka W. Weissa o Tomaszu Beksińskim tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że stawiam na właściwy kierunek.
Antyradio - poza kilkoma znaczącymi wyjątkami - jest jedną wielką playlistą... wiemy, że tego nie lubimy - zegarek da się przy tej playliście nastawiać. Ale jestem skłonny przymknąć oko na to czy tamto, bo Antyradiu coś tam zawdzięczam - choćby transmisje z Przystanku Woodstock, festiwalu im Ryśka Riedla, Antyfesty itd. itp.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z wad Teraz Rocka czy Antyradia. Czy problemy z nimi można przyrównać do przepaści Prawdziwa Trójka-Trójka Laskowskiego? Może nie porównujmy tych dwóch spraw (?).
Tak w przypadku Teraz Rocka jak i Antyradia trzeba pamiętać o jednym - podmioty te muszą zarabiać. A zarabianie nie zawsze idzie w parze z jakością - staram się tutaj być po prostu wyrozumiałym. Tyle ode mnie - w dużym skrócie i w dużym stopniu ogólności: temat jest bowiem szeroki.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości