WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
dziki

Reklama napojów Tymbark obraźliwa dla pijących wodę (wideo)

dziki Wto Sty 15, 2013 10:20 am

Nie oglądam telewizji, ale reklama ukazana w waszym serwisie wywarła na mnie negatywne wrażenie.
Z pewnością tylko i wyłącznie dzięki niej będę zastanawiał się czy wolę być dzikim czy "cywilizowanym" co w moich oczach nie koniecznie oznacza popadnięcie w konsumpcjonizm. Tymbark jest smaczny, ale czy picie go co obiadu, śniadania czy kolacji jest wskazane?
Napędzamy naiwne społeczeństwo do kupowania produktów wypełnionych cukrami, barwnikami i konserwantami.
Moja rodzina popadła w ten konsumpcjonizm. Efektem była otyłość, absencja ruchowa i myślowa. Po wyprowadzeniu się z domu rodzinnego i przyjęciu innych zwyczajów żywieniowych, moje życie wygląda zupełnie inaczej. To nie są badania, to wyczuwalna poprawa samopoczucia i kondycji fizycznej po odstawieniu napojów tego typu.
Proponuję herbatę owocową, lub kompot, ewentualnie sok a nie NEKTAR z kilogramem cukru w sobie.
Problem leży w tym że ludzie kupują w Polsce budżetowe napoje, aby tylko zaspokoić głód słodkości
Awatar użytkownika
Janka

Re: Reklama napojów Tymbark obraźliwa dla pijących wodę (wideo)

Janka Wto Sty 15, 2013 10:28 am

Ja tam wolę być dzika niż pić Tymbark. W ostatnich Wysokich Obcasach jest artykuł o nawykach żywieniowych - w półlitrowej butelce słodzonego napoju, pewno też świństwa typu Tymbark, jest aż 10 łyżeczek cukru. Niech więc cywilizowani sobie to piją.
Awatar użytkownika
KOkos

KOkos Wto Sty 15, 2013 10:39 am

Tymbark strzela sobie w stopę, choć próba odwrócenia trendu skutecznie forsowanego przez producentów wód (picie woday jest trendy) z punktu widzenia strategii marki jest pewnie słuszna, bo to wody sprzedaje się więcej, coraz więcej złego pisze się natomiast o sztucznie słodzonych sokach (które obecnie są zresztą już najczęsciej napojami, bo tak jest taniej). Wybrali jednak chyba najgorszą z dróg. Ta reklama budzi we mnie nie śmiech, tylko politowanie, a Tymbarku więcej nie kupię.
Awatar użytkownika
hehe

hehe Wto Sty 15, 2013 11:16 am

No nie wierzę, naprawdę ktos nie ma sie czym zajmować w pracy, to sobie rozważy, czy picie soku jest obraźliwe.... Jako pijąca wodę nie czuję się dotknięta Tymbarkiem, tylko tym, że chyba poziom poczucia humoru w PL jest zerowy.
Awatar użytkownika
lily

lily Wto Sty 15, 2013 11:45 am

Ta reklama jest po prostu strasznie GUPIA! Podobnie jak wymiędlone wypowiedzi Maspexu.... To jest dopiero obraźliwe dla inteligencji człowieka - wszystko jedno czy dzikiego pijącego wodę czy teskoludka pijącego jakiś syf.
Awatar użytkownika
re

re Wto Sty 15, 2013 12:01 pm

Maspex u mnie skreślony- cały z Lubella włącznie
Awatar użytkownika
Zbyszek

Zbyszek Wto Sty 15, 2013 3:44 pm

Najważniejsze jest zdrowie - popijanie posiłków nie jest zdrowe, należy jeść wolniej i dokładnie gryżć! Cała reszta to już tylko marketing
Awatar użytkownika
antek

antek Śro Sty 16, 2013 11:49 am

głupia i tyle, ale nie czuje się dotkniety ponieważ piję wodę????? Ludzie weźcie sie do pracy i przestancie zajmować sie głupotami!
Awatar użytkownika
woda

woda Śro Sty 16, 2013 3:44 pm

wspaniale. lepiej pić nafaszerowaną słodzikami "soki", które są, no właśnie. słodzoną wodą. brawo. Wielkie brawa. Naprawde biedni to są twórcy tego czegoś a nie pijący wodę.
Awatar użytkownika
sok

sok Śro Sty 16, 2013 4:41 pm

Właśnie. Tymbark to też woda, tyle, że słodzona. :)
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość