[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Reklama rajstop Adrian z grobem i cytatem z ks. Twardowskiego. „Pokazujemy, że życie biegnie nieubłaganie”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mateusz

Reklama rajstop Adrian z grobem i cytatem z ks. Twardowskiego. „Pokazujemy, że życie biegnie nieubłaganie”

mateusz Czw Paź 01, 2015 1:34 am

ma-sa-kra
Awatar użytkownika
reklamówka

Re: Reklama rajstop Adrian z grobem i cytatem z ks. Twardowskiego. „Pokazujemy, że życie biegnie nieubłaganie”

reklamówka Czw Paź 01, 2015 2:03 am

czy ta Pani właścicielka zabiega o tani rozgłos, licząc na to, że kontekst zostanie zapomniany? tak myślę, dla Ciechana BTW zapracowała kontrowersja
Awatar użytkownika
k

Re: Reklama rajstop Adrian z grobem i cytatem z ks. Twardowskiego. „Pokazujemy, że życie biegnie nieubłaganie”

k Czw Paź 01, 2015 4:24 am

To raczej zaproszenie do nekrofilii.
Awatar użytkownika
Grzegorz

Grzegorz Czw Paź 01, 2015 7:03 am

"Nie jestem głupia. Chciałam jedynie pokazać, że jestem mądra"...
Awatar użytkownika
koza

koza Czw Paź 01, 2015 7:41 am

w życiu nie kupię od nich nic -teraz firma kojarzy mi się tylko ze śmiercią i pogrzebem...dramat
Awatar użytkownika
Prorok

Prorok Czw Paź 01, 2015 8:08 am

Gośce, jak wielu nowobogackim walnęło do łba- daleko nie zajdzie
Awatar użytkownika
żałośni

żałośni Czw Paź 01, 2015 9:12 am

widać ,że brak im pomysłu i za wszelką cenę chcą rozgłosu. mieli już inwalidki a teraz to... Proponuję zamiast na reklamę wydać kasę na leczenie u bardzo dobrych lekarzy.
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Czw Paź 01, 2015 10:34 am

Po prostu głupie i niesmaczne.
Awatar użytkownika
kaz

kaz Czw Paź 01, 2015 11:02 am

To ja wolę, żeby mnie jednak firma Adrian nie kochała...
Awatar użytkownika
ardiana-slipy.pl

ardiana-slipy.pl Czw Paź 01, 2015 11:41 am

Najlepsze są DWIE SPACJE po "Śpieszmy".
I logo z jedną protezą a drugą w normalnej grubości.
"Nie reklamuję rajstop". No w sumie to racja.
A, i czekam na nie-reklamę rajstop z modelką bez nóg, myślę, że to może być kolejny pomiot pomysłowości Pani Właściciel. Tak to jest jak ogon kręci psem czyli Szef/owa wymyśla kontent.
Awatar użytkownika
aga

aga Czw Paź 01, 2015 12:00 pm

Masakra i bezguście to mało powiedziane. To jest tak jak ktoś kto nie ma pojęcia o reklamie zabiera się za jej tworzenie. Rozumiem, ze właścicielka chciała błysnąć myślą filozoficzną i tak ją poniosło ze rzuciła to hasło na outdoor przy okazji kampanii rajtek, ale na litość boską nie można się dać porwać wszystkim naszym impulsom. Pani właścicielko głupawo to wypadło, proszę zając się czymś innym dla własnego dobra.
Awatar użytkownika
a rajtki kiepskie

a rajtki kiepskie Czw Paź 01, 2015 12:31 pm

Duża kasa + pustogłowie dają właśnie takie efekty, czyli antyPR/
Awatar użytkownika
Maria Awaria

Maria Awaria Czw Paź 01, 2015 12:57 pm

Wdowy stanowią 15 % wszystkich kobiet w Polsce. Przed świętem zmarłych dotarcie do nich z komunikatem - "mąż już cię nie kocha bo zmarł ale kocha cię Adrian" - może paradoksalnie być atrakcyjne dla nich. Wdowy, szczególnie w mniejszych miejscowościach i na wsi, chodzą na cmentarze pokazując lokalnej społeczności swoją stałą miłość wobec małżonka. Jest to pewnego rodzaju spektakl, w którym ważne są zarówno jakość polerki- błysk płyty nagrobnej, kwiatów jak i wyglądu kobiety. Adrian się idealnie w ten spektakl wpisuje. Do tego z mentorem Twardowskim i retorycznym hasłem dotyczącym naszego życia.
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Czw Paź 01, 2015 1:41 pm

Sepuku biznesowe
Awatar użytkownika
Maltreting

Maltreting Czw Paź 01, 2015 1:56 pm

"Nie reklamuję rajstop" - no istotnie. Kobita na zdjęciu jest przecież w pończochach.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości