WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gośc

Reklamę Shopee obejrzało przynajmniej raz ponad 18,2 mln osób

Gośc Wto Maj 24, 2022 7:40 am

Tragiczna reklama. Bezsensowny pomysł, tragiczna realizacja i fatalny wygląd "aktorów". Za ciasne spodnie niezgrabnej "modelki " wyglądają obrzydliwie.
Jedna z najgorszych reklam dwudziestolecia. Tym bardziej, że sklep nie ma samych dobrych opinii.
Awatar użytkownika
LGOM

Re: Reklamę Shopee obejrzało przynajmniej raz ponad 18,2 mln osób

LGOM Wto Maj 24, 2022 9:37 am

TV nie kłamie! Uwierzcie REKLAAAMIE!
Awatar użytkownika
by

by Wto Maj 24, 2022 9:55 am

Czyli sukces idiotów.
Awatar użytkownika
Adam K

Adam K Wto Maj 24, 2022 10:47 am

chyba trochę przepalony ten budżet i można było osiągnąć zamierzony efekt niższym kosztem, niemniej ruch na stronie a także liczba użytkowników na poziomie Aliexpress pokazuje, że wszystko jest ok. Irytacja? Ciekawe. Mi zabrakło wskazania realnego benefitu z korzystania z portalu. Darmowa dostawa, to dużo a to nie za bardzo wybrzmiało.

W każdym razie nie oglądając tv, znam reklamę, zrobiłem tam zakupy.

Mam za to inny wniosek. Ludzie oglądają za dużo tv. Nie tylko ta reklama tam irytuje. Niski poziom tego medium jest chyba większym problemem ;)
Awatar użytkownika
Mati

Mati Wto Maj 24, 2022 12:16 pm

Twórcy tej reklamy, jej pomysłodawcy, klient - który to obejrzał i powiedział: super, puszczamy to - wasze miejsce jest w gułagu, w którym oprócz codziennej pracy w kamieniołomach powinniście karnie oglądać reklamę swoją i mediaekspresu.
Awatar użytkownika
Pietras

Pietras Wto Maj 24, 2022 1:15 pm

Dobrze że jeszcze nie drą papy, Włączamy niskie ceny !!!! i przy ustawieniach na poziomie 30% łapałem za pilota bo było 110 decybeli. Wiem że to nie ta reklama i marka, ale do tego dążą.
Awatar użytkownika
B

B Wto Maj 24, 2022 1:21 pm

Gdziekolwiek się zaczynała ta wkur..zająca reklama to od razy off, zmiana kanału, stacji. Nie sądzę żebym kupił tam mieszkanie o tej samej jakości 20% taniej więc ja wiem, że z premedytacją z tego sklepu, aplikacji nie skorzystam bardzo długo.
Denerwująca, wkurzająca reklama, która ma zwiastować chyba irytację zakupami w tym miejscu.
Awatar użytkownika
mike

mike Wto Maj 24, 2022 10:48 pm

Nie 18 mln. obejrzało, a 18 mln. było w zasięgu obrazu bądź dźwięku z TV gdy leciała ta reklama więc kitów nie wciskajcie.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości