WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
qwert
 

Rekordowe wydatki na produkcję filmową i telewizyjną w Wielkiej Brytanii

qwert Nie Lut 06, 2022 10:21 pm

Dobrze, że się produkuje. Tylko czemu jakość filmów i seriali jest coraz niższa? Fabuły w których logika i zdrowy rozsądek schodzą na trzeci albo i dalszy plan. W imię artyzmu zawsze było pewne usprawiedliwienie, ale to co się dzisiaj wyprawia to albo głupota albo celowo przekłamanie albo tępienie myślenia odbiorców.
Awatar użytkownika
haha
 

Re: Rekordowe wydatki na produkcję filmową i telewizyjną w Wielkiej Brytanii

haha Pon Lut 07, 2022 2:30 pm

"qwert" napisał(a): Dobrze, że się produkuje. Tylko czemu jakość filmów i seriali jest coraz niższa? Fabuły w których logika i zdrowy rozsądek schodzą na trzeci albo i dalszy plan. W imię artyzmu zawsze było pewne usprawiedliwienie, ale to co się dzisiaj wyprawia to albo głupota albo celowo przekłamanie albo tępienie myślenia odbiorców.


mudzińskie aktory pionierzy cywilizacji w londinium musza gdzieś straszyć widzów swoim "talentem i czystą europejskością" :). Ma ktoś dan o stratach, bo ta kasa się nie wróci na 100%.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość