WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
farol

Rekordowe wydatki reklamowe polskiej branży handlowej, liderem Lidl przed Metro Group i Biedronką

farol Pią Lis 18, 2016 6:10 pm

Powiedziałbym że reklamy media expert z Lisowską najbardziej utkwiły mi w pamięci.
Awatar użytkownika
patyk

Re: Rekordowe wydatki reklamowe polskiej branży handlowej, liderem Lidl przed Metro Group i Biedronką

patyk Nie Lis 20, 2016 12:58 pm

hehe mi też i dobre by było gdyby powtórzyli akcję. Ludzie chyba by wyrzucali telewizory przez okna.
Awatar użytkownika
swierzonka

Re: Rekordowe wydatki reklamowe polskiej branży handlowej, liderem Lidl przed Metro Group i Biedronką

swierzonka Śro Lis 23, 2016 12:00 pm

"patyk" napisał(a): hehe mi też i dobre by było gdyby powtórzyli akcję. Ludzie chyba by wyrzucali telewizory przez okna.

Dlaczego? Mi tam ona się podoba bardzo. Ewelinka jest super piękna i aż miło ;)
Awatar użytkownika
cyber

cyber Czw Lis 24, 2016 3:33 pm

"farol" napisał(a): Powiedziałbym że reklamy media expert z Lisowską najbardziej utkwiły mi w pamięci.

jeśli chodzi o skuteczność reklamy to z pewnością są w czołówce najlepiej zapamiętywanych
Awatar użytkownika
roko

roko Pon Gru 05, 2016 2:57 am

"farol" napisał(a): Powiedziałbym że reklamy media expert z Lisowską najbardziej utkwiły mi w pamięci.
No włąśńie święta idą i zastanawiam się czego mogę się spodziewać, bo chyba już tego nie powtórzą miejmy nadzieję... chociaż to mogłyby być dobre jaja :)
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości