[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Rekordowe wzrosty RMF FM, Eski i Antyradia. Ostro w dół Jedynka i Trójka

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
J.S.

Rekordowe wzrosty RMF FM, Eski i Antyradia. Ostro w dół Jedynka i Trójka

J.S. Śro Sie 15, 2018 1:05 am

To rze spada to strategiczna decyzja. Z kolei w Trójce są najlepsi ludzie, którzy przą do przodu. To rze ktoś zarabia w ZPR Media czy Eska nie ma znaczenia, eksperci są roz chwytywani. To potważ!
Awatar użytkownika
ton nadaje

Re: Rekordowe wzrosty RMF FM, Eski i Antyradia. Ostro w dół Jedynka i Trójka

ton nadaje Śro Sie 15, 2018 1:34 am

Drogie .... Przestańcie w każdym tekście o rynku radiowym wpisywać informacje o tym, ze w kwietniu ZET zmieniło ramówkę. Chyba , ze autorowi artykułu chodziło o uzasadnienie spadku słuchalności o 1 procent, w co szczerze wątpię.
Awatar użytkownika
olga

olga Śro Sie 15, 2018 7:38 am

dobra zmiana rozkłada jedynkę i trójkę...........
Awatar użytkownika
Naczelnik gminy

Naczelnik gminy Śro Sie 15, 2018 8:39 am

Sobalo powyzej masz uzasadnienie.
Awatar użytkownika
Henio

Henio Śro Sie 15, 2018 9:08 am

Panie Sobala a gdzie te wzrosty PRL 24 ??? ha ha ha ha
Awatar użytkownika
bsrt

bsrt Śro Sie 15, 2018 9:13 am

Widać duże wpływy pana Tekielego w jedynce. W lecie z radiem pseudo pisowska satyra, gorsi prowadzący, religijna propaganda o muzyce nie wspominając.
Awatar użytkownika
Henry

Henry Śro Sie 15, 2018 9:54 am

A jak tam Wojciech Mann niezłomny od urodzenia bohater? Fajnie mu w Trójce tak jak zawsze ?
Awatar użytkownika
Tom

Tom Śro Sie 15, 2018 10:42 am

A ja przerzucilem się na radio zet. Mają zdecydowanie bogatsza play listę niż RMF czy Eska i w końcu zaczęli grać sporo nowości.
Awatar użytkownika
Radio of my life

Radio of my life Śro Sie 15, 2018 12:18 pm

Ja też ostatnio przełaczam sie na zetke. Potrafia zaskoczyc muzycznie i cos fajnego odkopac, jeszcze troche pracy nad samym programem i bedzie szlo ku lepszemu
Awatar użytkownika
zmiana

zmiana Śro Sie 15, 2018 12:27 pm

"ton nadaje" napisał(a): Drogie .... Przestańcie w każdym tekście o rynku radiowym wpisywać informacje o tym, ze w kwietniu ZET zmieniło ramówkę. Chyba , ze autorowi artykułu chodziło o uzasadnienie spadku słuchalności o 1 procent, w co szczerze wątpię.

Zetka jedyne co robi to mało znaczące zmiany za którymi nikt nie nadąża. Zamiast zrobić jedną zmianę personalną największego katastrofisty i malkontenta. Z drugiej strony Zetka uwielbia wojny, katastrofy, tragedie czy inne konflikty, wystarczy zobaczyć social media. Doła można złapać od samego czytania. Może te newsy są powodem wiecznie posępnego humoru władz radia Zet? Taka moda? Dla zetki dobry news to zły news. A Eska jak widać czerpie garściami .
Awatar użytkownika
2018

2018 Śro Sie 15, 2018 1:00 pm

Niestety Trójki nie daje się już słuchać. Jakość tej stacji spada pod każdym względem. Z reguły słucham radia od 5.30 do 16.30. W tym czasie nie musiałem uciekać z Trójki. Ale teraz jednak nie da się nie uciekać. Trudno mi wytrzymać przy tendencyjnym Salonie Politycznym. Nowe osoby przedstawiające wiadomości robią to w sposób chaotyczny , mylą się , wchodzą sobie w słowo , mylą materiały dżwiękowe. To plus zawartość serwisów powoduje , że ich wiarygodnośc jest dla mnie zadna. Podobnie nowi ludzie w redakcji sportowej. Tu trzeba być na prawdę dokładnym prezentując wyniki. A tej dokładności nie ma. Interesuję się sportem , ale kilka razy rankiem osłupiałem słysząc wyniki inne od faktycznych czy mylne zapowiedzi wydarzeń. I o ile na poczatku można było to tłumaczyć tremą , ale po tak długim czasie już nie. No i na koniec muzyka. Niby jest a jakoby jej nie było. Dziękuję zatem Trójce za przygotowanie mnie do słuchania Antyradia. Poproszę tylko o zwiększenie zasięgu Antyradia.
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Śro Sie 15, 2018 1:29 pm

Teraz NIE słucham radia Ale kiedyś jak słuchałem było TO RMF FM A co DO publicznego radia jedynkę połączyć z trójką w jedną stację Plus zostawić pr24 resztę stacji skasowac szkoda kasy na publiczne stacje radiowe dwie wystarczą absolutnie
Awatar użytkownika
pavv

pavv Śro Sie 15, 2018 2:13 pm

Posłuchałem RMF przez kilka dni i miałem dość! Kawałki które nie nadają się do słuchania, jakieś jazgoty, albo kawałek w którym jakiś rezus jęczy albo co chwila wypowiada słowo LEGO, LEGO... co za matoł ostatni im playliste układa?
Awatar użytkownika
Revolwer

Revolwer Śro Sie 15, 2018 2:37 pm

te wasze badania tak poza tym to o kant d... potłuc
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Sie 15, 2018 5:05 pm

Jedynka i Trójka powinny zyskiwać, a RMF i Eska tracić. Jedynie Radio Zet trzyma poziom.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości