[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Rekordowo niska sprzedaż „Wprost”. „Do Rzeczy” z największym wzrostem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wilk

Re: Rekordowo niska sprzedaż „Wprost”. „Do Rzeczy” z największym wzrostem

Wilk Wto Cze 21, 2016 12:52 am

Ja również z wielką przyjemnością czytam do rzeczy w sieci gazetę polską gość niedzielny. Czasami jesnocześnie. W zasadzie mam żal do pana boga, że nie wyposażył mnie w drugą parę rąk. Ale ministerstwo nauki gowina pracuje nad rozwiązaniem tego problemu - prawdopodobnie kodiarze będą karnie przytrzymywać te doskonałe tytuły rasie panów.
Awatar użytkownika
Benia

Benia Wto Cze 21, 2016 1:03 am

Wprost juz pod dnie ciągnie, nigdy jeszcze nie tak nisko się nie sprzedawał !!! To juz czas
Awatar użytkownika
Mirek

Mirek Wto Cze 21, 2016 1:20 am

Ludzie nie popisujcie sie.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Wto Cze 21, 2016 1:27 am

Rekordowo niska sprzedaż „Wprost” - nie trzeba było wyrzucać ekipy, która "nie boi się świętych krów" i przerzucać się na linię zabiegającą o przychylność polityków. Czytałem Wprost namiętnie po aferze podsłuchowej bo wiedziałem, że jeśli coś się złego dzieje to Ci dziennikarze o tym napiszą. I za to ich wyrzucono. I za to przestałem kupować.
Awatar użytkownika
xm

xm Wto Cze 21, 2016 1:37 am

Ciekawe wyniki, głównie dlatego, że w kwietniu wzrosła cena Newsweeka i Polityki. W sprzedaży temu drugiemu to nie zaszkodziło a tygodnikowi Lisa wręcz przeciwnie. Wprost - wiadomo, dno dna.
Awatar użytkownika
Goldman

Goldman Wto Cze 21, 2016 1:39 am

Co na to Lis, w rzyszym miesiacu ponizej 100tys, to sie nazywa biznes....man, Hahaha
Awatar użytkownika
Maks

Maks Wto Cze 21, 2016 2:50 am

Czytam tylko tygodniki i gazety polskie o kapitale polskim.
Awatar użytkownika
Marian

Marian Wto Cze 21, 2016 2:53 am

Z wielką przyjemnością czytam Gość Niedzielny, W Sieci, Tygodnik Do Rzeczy i Gazetę Polską.
Awatar użytkownika
:D

:D Wto Cze 21, 2016 7:38 am

"Maks" napisał(a): Czytam tylko tygodniki i gazety polskie o kapitale polskim.

I jeszcze tylkoautorow z napletkami (musza okazac w stopce)?
Awatar użytkownika
gorszy sort 1999

gorszy sort 1999 Wto Cze 21, 2016 7:48 am

Jakieś zdziwienie wzrost OD RZECZY /odwrotnie/ wszystkie instytucje podległe Sprawiedliwym muszą KUPOWAć czyli prenumerować .Kto płaci BUDZET płaci inaczej Pani,Pan i moja skromna osoba TEŻ
Awatar użytkownika
mła

mła Wto Cze 21, 2016 7:52 am

Jak to jest, że czego Wróblewski nie dotknie, to położy? Do tego też trzeba mieć talent...
Awatar użytkownika
Ere

Ere Wto Cze 21, 2016 7:57 am

Polityka dodała do jednego z numerów Georzdne wojny wiec napompowali miesięczna sprzedaż p jakieś 60 tysięcy. To i tajemnica wzrostu.
Awatar użytkownika
Inna

Inna Wto Cze 21, 2016 8:03 am

Dla mnie tygodnikiem pierwszego wyboru jest Do Rzeczy. I czytam w całości. Resztę przerzucam.W Sieci da się czytać tylko niektóre pozycje, podobny poziom stronniczości, co w Newsweeku czy Polityce, tylko w druga stronę.Wprost to niezła gazeta, ale dla niszy.
Awatar użytkownika
krak

krak Wto Cze 21, 2016 8:09 am

sprzedaż "W sieci" jest wyższa, tabela nie uwzględnia prenumeraty! a z nią będzie ok 80 tys.
Awatar użytkownika
antyFox

antyFox Wto Cze 21, 2016 8:31 am

Redaktor KOD Tomasz Lis prowadzi gazetę do upadku. Życzę dalszego powodzenia w tym dziele!
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości