WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
AnnaMaria

Rekordowy lipiec kanałów informacyjnych, zdecydowanym liderem TVN24

AnnaMaria Śro Sie 03, 2016 2:22 am

TVN24 rowniez powinna odnotowac spadek, reporterzy popelniaja bledy, Pani Seremak po dzis dzien nie nauczyla sie prowadzic wywiadow, czytac bez jakania wiadomosci itd. Przed 2 laty jeszcze pracowaly tam osoby, ktore znaly sie na swojej pracy, obecnie wiekszosc osob z "lapanki" - taki wlasnie poziom ma TVN24
Awatar użytkownika
widz

Re: Rekordowy lipiec kanałów informacyjnych, zdecydowanym liderem TVN24

widz Śro Sie 03, 2016 2:41 am

TVN24 i TVN24BIS.. po prostu.. Jesteście WSPANIALI.. tak dalej trzymajcie. Brawo 👏
Awatar użytkownika
ELA

ELA Śro Sie 03, 2016 7:59 am

TVN 24 to mój ulubiony program informacyjny.Młodsi dziennikarze muszą jeszcze trochę popracować nad sobą,ale ogólnie jest OK.
Fantastyczne relacje ze ŚDM,świetni goście i komentatorzy.Wczoraj na pasku zobaczyłam smsa -nie lubię was,ale relacje ze SDM rewelacyjne.Więc przynajmniej jeszcze komuś się podobało.
Rozmowy z powstańcami,które prowadzili między innymi J.Pochanke i A.Morozowski inteligentne i wzruszające.
Awatar użytkownika
conf

conf Śro Sie 03, 2016 10:24 am

Tak tak , stacja z satelity wyprzedza wszystkie naziemne, widze że nielsen szaleje. Chociaż relavje spod śmietnika, gdzie tvnowiec robi sensacyjny material przy okazji dorabiajac sobie zbierajac surowce wtorne to nawet ja bym obejrzał:) tvn - caly śmietnik calą dobę;)
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Śro Sie 03, 2016 12:07 pm

TVP Info to najlepszy program ;) Sportowy wieczór jest świetny mówią dużo o najważniejszej imprezie sportowej czterolecia - Igrzyskach Olimpijskich ! Panorama Dnia też fajna ogólnie mieli świetne relacje z ŚDM...TVN 24 też bardzo lubię ale Polsat News jest fatalny dla nich wszystko jest "PILNE"
Awatar użytkownika
Ktoś

Ktoś Śro Sie 03, 2016 8:03 pm

Tak mnie zastanawia skąd nagle taka powalająca liczba polubień... A co do oglądalności- wolę oglądać tvn24 niż propagandę Kurskiego. Czekam na setki hejtów
Awatar użytkownika
Emil

Emil Czw Sie 04, 2016 12:26 am

A co tu robi TVP 3, jak to nie jest kanał informacyjny w ogóle? :/
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: skarlsquinn oraz 2 gości