WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
arnie

Rekordowy spadek RMF FM, tracą też Radio ZET i “Jedynka”

arnie Śro Maj 16, 2012 11:40 pm

Dlatego tak się boją Trwam na DVB-T.
Awatar użytkownika
nieujawniony

Re: Rekordowy spadek RMF FM, tracą też Radio ZET i “Jedynka”

nieujawniony Czw Maj 17, 2012 5:41 am

RMF w każdym sondażu traci i będzie tracił, gdyż ludziom już się nudzi ta muzyczna komercyjna sieczka, którą serwują cały dzień na okrągło. RMF było kieeedyś fajnym radiem i osobiście przez 15 lat byłem fanem tego radia, ale teraz coraz częściej wolę sobie włączyć Trójkę (zwłaszcza w sobotnie noce). Pozdrawiam Atelier ;)
Awatar użytkownika
asdw kocham RMF FM a brzydzę się Radiem ZET

asdw kocham RMF FM a brzydzę się Radiem ZET Czw Maj 17, 2012 8:36 am

Te ujawniony, nie przegiąłeś właśnie RMF FM jest dalej fantastycznym radiem tylko słuchacz stał się wymagający, a ty nim właśnie jesteś.
Ja słucham RMF FM 8 godzin dziennie i jest wspaniale, na okrągło fajna muzyka, świetna zabawa i zawsze powtarzam zawsze jest dobrze poinformowany przez najlepszych dziennikarzy w kraju.
Spróbuj to jakąś wytłumaczyc.
Awatar użytkownika
uważny

uważny Czw Maj 17, 2012 9:37 am

do -> asdw kocham RMF FM a brzydzę się Radiem ZET
jak robisz wpis sponsorowany, to przynajmniej rób to z klasą i nie tak na cha.a. Na pewno twoi szefowie nie będą zadowoleni z prowokacji szytej tak grubymi nićmi, a czytelnicy i tak poznają na lep jakiej propagandy chcesz ich złapać.
Awatar użytkownika
gm

gm Czw Maj 17, 2012 10:55 am

W sumie trochę mi tego RMFu szkoda, bo z jednej strony porządne serwisy informacyjne ale nic poza tym. Wielka kumulacja, reklama i wiecznie ta sama muzyka. Kiedy nie włącze, to samo. Ale cóż. Ludzie to lubią, ludzie to kupią...
Awatar użytkownika
słoń mi na ucho nie nadepnął

słoń mi na ucho nie nadepnął Czw Maj 17, 2012 12:30 pm

Komercyjne stacje radiowe tracą i będą tracić. Ludziom już nie wystarcza dobry serwis info, chcieliby posłuchać jeszcze muzyki, a ta w kółko powtarzana sieczka jest nie do słuchania. Wiele osób woli włączyć swoją ulubioną płytę.
Awatar użytkownika
kamil

kamil Czw Maj 17, 2012 1:51 pm

Rmf I Zetka to masakra,ciągle ta sama muza....nie dziwię się,że spada słuchalność
Awatar użytkownika
były słuchacz

były słuchacz Czw Maj 17, 2012 3:09 pm

słuchałem lata RMF coraz bardziej nachalne konkursy i ta sama muza spowodowały ze sie przeniosłem, brakowało mi wiadomosci bo to dalej ich dobra strona ja sie przeniosłem na Chilli Zet a wiadomosci czytam w smartfonie i jest teraz ok no more rmf przykro mi
Awatar użytkownika
lolek

lolek Czw Maj 17, 2012 3:19 pm

sam jestem swiezym sluchame RM po nie przyznaniu im koncesji;]. Na prawde sie zdziwilem jakoscia audycji, oczywiscie pozytywnie
Awatar użytkownika
steppa

steppa Czw Maj 17, 2012 3:25 pm

ASDW niestety gościu ale Nieujawniony ma rację, za dużo komercji w radiu. Lepiej posłuchać radia w internecie. Nie gadają o bzdurach, słucham tego co lubię i przez cały dzień coś innego. Ostatnio puściłem radio w radiu, to w ciągu 2h słyszałem 3 razy ten sam numer w dodatku tak beznadziejny, że przez 3 minuty myślałem, że się zrzygam od ciągłego Barbara Streisand, Barbara Streisand, Barbara Streisand, Barbara Streisand ... Shit! Lekkie przegięcie, w dodatku koleś do końca chyba nie wie jak posługiwać się bit maszyną, syntezatorami itp :-/ DNO!
Awatar użytkownika
lolek

lolek Czw Maj 17, 2012 5:49 pm

lol ktos napisal ze dobry serwis info w radiu zet? haha kpiny
Awatar użytkownika
Lisek

Lisek Czw Maj 17, 2012 6:53 pm

Brawo Dabrowa, świetne wyniki!!!! jeszcze 3 miesiące i Jedynko spadnie poniżej 10%.
Awatar użytkownika
brown

brown Czw Maj 17, 2012 8:36 pm

nigdy kiepski produkt nie cieszył się wzięciem. Dziesiejsze radio i tv są jak tureckie podrobki z bazaru pod koniec lat 80-tych. Czemu się więc dziwić.
Awatar użytkownika
tz

tz Czw Maj 17, 2012 10:40 pm

Też słuchałem RMF od 1990 roku, na kombinowanej antenie, żeby krakowski sygnał w Katowicach złapać. I ti było dobre radio - dopóki nie zostało sprzedane prasowemu koncernowi. A teraz ma tyle wspólnego ze starym RMFem, że z Krakowa nadaje. Szkoda.
Awatar użytkownika
korektor

korektor Czw Maj 17, 2012 11:06 pm

lolek napisał(a):sam jestem swiezym sluchame RM po nie przyznaniu im koncesji;]. Na prawde sie zdziwilem jakoscia audycji, oczywiscie pozytywnie

Lolek, nie tylko słuchaj, ale czasem też coś poczytaj, choćby "Nasz Dziennik". Może będziesz robił mniej błędów ortograficznych (nie chodzi mi już o literówki) :shock:
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości