WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
be

Rekordowy spadek RMF FM, zyskują Trójka i Radio ZET

be Wto Maj 10, 2011 11:18 pm

powinno się to wyrównać, w sumie rmf i zet to niemal to samo w ofercie. cieszy wzrost trójki i to zasłużony.
Awatar użytkownika
adam

Re: Rekordowy spadek RMF FM, zyskują Trójka i Radio ZET

adam Wto Maj 10, 2011 11:49 pm

RMF 25,4% + Zet 16,0% + Eska 7,4% + Maxxx 2,9% = 51,7%. Tylu mamy idiotów w kraju...
Awatar użytkownika
TOK FM W DÓŁ!

TOK FM W DÓŁ! Wto Maj 10, 2011 11:56 pm

Awatar użytkownika
realo

realo Śro Maj 11, 2011 6:30 am

Idiotów? a co złego w tym, że ktoś np. jadąc samochodem rano do pracy posłucha sobie muzyki, która go obudzi? albo włącza sobie przy pracy, żeby coś grało? ludzie, ogarnijcie się...

nie wiem, czy zgodzicie się ze mną czy nie - ale ten ostatni radiotrack jest troche jakiś dziwny. wyniki niektórych stacji ni stąd ni zowąd.
Awatar użytkownika
gogonek

gogonek Śro Maj 11, 2011 7:04 am

Wszystkie stacje z RMF FM na czele stały się bezosobowe, nastawione na jakiegokolwiek słuchacza, a ich stały repertuar to konkursy, głównie poprzez smsy - na to łapią słuchaczy, bo każdy się łudzi, że wygra !!! Innych atrakcji i pomysłów brak. Jestem rozczarowana, bo lubię (lubiłam?) RMF FM, ale teraz mam mieszane uczucia co do tej ( i nie tylko) stacji.
Awatar użytkownika
Lennon

Lennon Śro Maj 11, 2011 7:23 am

W RMF jedynie Fakty są bardzo dobre. Uważam, że to najlepszy radiowy serwis informacyjny w kraju, a być może nawet w tej części Europy. Reszta, to papka nie do strawienia. RmfMaxxx jest źle zarządzane, stąd taka kicha, mam wrażenie, że tam nikt nie zwraca uwagi na słuchacza, a i programy są delikatnie mówiąc beznadziejne.TRZYMAM KCIUKI ZA RMFCLASSIC, BO TA STACJA WYCISZA MOJE SKOŁATANE NERWY, POTRAFI PRZENIEŚĆ W INNY WYMIAR.
Awatar użytkownika
WIKI

WIKI Śro Maj 11, 2011 7:27 am

Jaka jest najgorsza stacja w Polsce? ODPOWIEDŹ BRZMI RMFMAXXX. RANY, KTO TAM PRACUJE NAD RAMÓWKĄ, KTO POZWALA NA PROWADZENIE TAKICH SUCHYCH, PEŁNYCH GŁUPOTY LUDZKIEJ PROGRAMÓW. KIEDYŚ NAWET SŁYSZAŁAM TAM GOŚCIA KTÓRY SIĘ JĄKAŁ. PORAŻKA TOTALNA!!!
Awatar użytkownika
Neo

Neo Śro Maj 11, 2011 7:29 am

Droga Wiki,
Zgadzam się z Tobą w zupełności. Słuchałem tego radia kiedyś na Śląsku. Na początku myślałem, że fajnie, że nie ,ma lokalnego radia Fan z Knurowa, bo to nie było radio i że wchodzi taka marka. A teraz stwierdzam, że może być coś gorszego- to własnie RMFMaxxx.
Awatar użytkownika
Gaba

Gaba Śro Maj 11, 2011 7:31 am

A mi się generalnie muza podoba w Maxxxie. Jedynie co bym usuneła w tym radiu, to informacje. Bo zauważyłam, że to nie udolna kopia serwisów z RMF-u a informacje podawane są z opóźnieniem.
Awatar użytkownika
Tede24.pl

Tede24.pl Śro Maj 11, 2011 7:33 am

Byłem kiedyś na imprezie organizowanej przez maxxxa. Rany ci ludzie tam nie mają żadnej pokory. Myślą, że są jakimiś gwiazdami, nawet nie można z nimi normlanie pogdać. Ale cóż, kompleksy dają o sobie znać- nigdy do niczego nie doszli!!!
Awatar użytkownika
Makkartnej

Makkartnej Śro Maj 11, 2011 7:34 am

Lennon, wiesz co nawołujmy do bojkotu RMFMAXXXXXXXXXXXXX
Awatar użytkownika
ajasm

ajasm Śro Maj 11, 2011 7:55 am

Makkartnej to przy okazji bojkotujemy też RMF FM. :)
Awatar użytkownika
Radyjo

Radyjo Śro Maj 11, 2011 7:57 am

Zgadzam się z przedmówcami co do tego, że RMF schodzi na psy. A RMF Maxxx, to nie radio, to jest radio węzeł- choć lepiej brzmią niektóre radia szkolne- na przykład w moim liceum:) Kiedyś czytałem, że najlepsze raio RMF było za czasów niejakiego Staszka Tyczyńskiego. Jestem za młody żeby się wypowiadać. JAKO MŁODY MOGĘ JEDNAK POWIEDZIEĆ, ŻE NAJLEPSZE RADIA SĄ W SIECI: POLSKASTACJA.PL, CYBERSTACJA ITD.
Awatar użytkownika
m

m Śro Maj 11, 2011 7:58 am

ty od bojkotu, spadaj stad pisiorku lub kibolku;-(
Awatar użytkownika
rodlo

rodlo Śro Maj 11, 2011 8:05 am

Stacje komercyjne juz dawno zapomnialy o sluchaczach. Interesuje ich jedynie reklamodwaca. Ich celem nie jest program, ale przychody z reklam.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości