WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ała

Rekordowy tydzień TVN24, TVP Info i Polsatu News. „Fakty” ratingowym hitem

Ała Pon Lip 24, 2017 11:49 pm

1. Kocham Władcę pierścieni. Niezależnie od ilości powtórzeń.
2. Samozaoranie przekazu PiS jest wielkie. Teściowa moja właśnie stwierdziła, że TVP kłamie! To jest wydarzenie, bo w wyborach poparła Dudę i PiS. Co się stało? Obejrzała przekaz ustny Wiadomości o protestach i porównała go z obrazami tłumów pokazywanymi na TVN i Polsacie. Taka prosta rzecz: pokazać nieprzebrany tłum wolnym ujęciem kamery. Od początku ulicy, po widnokrąg. A potem tak samo pokazać tłum w kolejnym mieście. I w kolejnym. I w kolejnym. I w kolejnym. I potem pokazać sto osób przed malutkim Sądem w miasteczku z jednopiętrowym ryneczkiem.
Taka prosta rzecz: po prostu pokazać tłum tak, jak stoi. I wszelkie gadanie o spacerowiczach, obcej inspiracji, astroczymśtam umiera.
Wystarczy pokazać dokładnie to, co jest i propaganda jest bezbronna.
Awatar użytkownika
moja ocena

Re: Rekordowy tydzień TVN24, TVP Info i Polsatu News. „Fakty” ratingowym hitem

moja ocena Wto Lip 25, 2017 12:04 am

Lubię i wybieram najczęściej takie stacje jak Stopklatkę, TTV, TVN7, TVP Kultura, TVN Turbo - jak dla mnie fajne filmy można tam odnaleźć lub programy - nawet z tych które już były wcześniej emitowane ale cały czas pozostają ciekawe i super (...) co można też zauważyć w powtórkach niektórych pozycji w TVN - też z TTV - super zrobionych i wykonanych programów. Oglądam też trochę na zmianę TVN24, TVN24 BIS i TVP Info - ale nie za dużo... Nie lubię i nie oglądam moim zdaniem najgorszej pod wszystkimi możliwymi względami stacji z Grupy Polsat - Polsat i inne śmieciowe twory - nic od nich mnie się za bardzo nie podoba, wiocha, tandeta, kicz w zdecydowanej większości - nie dają żadnych powodów dla mnie aby ich oglądać lub się nimi zainteresować. Dla przykładu o dowolnej porze mając wtedy włączony TV sprawdzam wszystkie poszczególne stacje od Polsatu - wszędzie po kolei paradokumenty kierując dalej na inne ich stacje - z Polsatu na Polsat2 i ATM Rozrywka - wszędzie to samo lub takie bzdury że brakuje słów aby to opisać, albo reklamy - to samo z TV4, TV6 i inne pozostałe - same bzdury i głupoty - znowu dla przykładu wszędzie największa ilość durnowatych paradokumentów, głupich amerykańskich filmów, ich własne programy to też porażka, lub też Polsat Play i Polsat Cafe - pytam się co to jest...
Awatar użytkownika
bbb

bbb Wto Lip 25, 2017 12:05 am

Do Ała. No niech pan/pani nie żartuje z tymi tłumami. Byłem z ciekawości zobaczyć i w żaden sposób nie potrafiłem się dopatrzeć tych tłumów z tvn. Kamera odpowiednio łapie, ustawia kąt a światełka dodatkowo robią wrażenie. Zwykła reżyserka. Ot i całe tłumy. Kilka tysięcy zwolenników opozycji to nie tłumy. Więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Tvp info podawała zgodnie z tym co sam widziałem
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Wto Lip 25, 2017 7:24 am

"bbb" napisał(a): Do Ała. No niech pan/pani nie żartuje z tymi tłumami. Byłem z ciekawości zobaczyć i w żaden sposób nie potrafiłem się dopatrzeć tych tłumów z tvn. Kamera odpowiednio łapie, ustawia kąt a światełka dodatkowo robią wrażenie. Zwykła reżyserka. Ot i całe tłumy. Kilka tysięcy zwolenników opozycji to nie tłumy. Więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Tvp info podawała zgodnie z tym co sam widziałem

To tak jak z ministrem Szyszką. Ty nie dostrzegasz tłumu, lecz kilka tysięcy ludzi. On nie dostrzega puszczy, lecz drewno tartaczne.
Awatar użytkownika
Tyle...

Tyle... Wto Lip 25, 2017 9:00 am

"bbb" napisał(a): Do Ała. No niech pan/pani nie żartuje z tymi tłumami. Byłem z ciekawości zobaczyć i w żaden sposób nie potrafiłem się dopatrzeć tych tłumów z tvn. Kamera odpowiednio łapie, ustawia kąt a światełka dodatkowo robią wrażenie. Zwykła reżyserka. Ot i całe tłumy. Kilka tysięcy zwolenników opozycji to nie tłumy. Więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Tvp info podawała zgodnie z tym co sam widziałem

Mój Boże wy tak dalej... co za dno.
Nie kilka a kilkanaście i kilkadziesiąt tysięcy osób i nie przywiezionych autobusami...
I to jest prawdziwa informacja!
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Wto Lip 25, 2017 9:30 am

Brawo TVN24! Chyba pierwszy raz w zestawieniu z tygodnia przegonił TVP2!
Kodowana stacja informacyjna ma lepszy wynik niż druga główna otwarta antena telewizji publicznej/narodowej.
Przypadek? 😀
Awatar użytkownika
kobra

kobra Wto Lip 25, 2017 11:17 am

ja głównie oglądam z Netflixa, jak przełączam to wyłącznie Stopklatka, Focus , TV7, pozostałe stacje z powietrza to szkoda czasu
Awatar użytkownika
Marek

Marek Wto Lip 25, 2017 12:15 pm

"Ała" napisał(a): 1. Kocham Władcę pierścieni. Niezależnie od ilości powtórzeń.
2. Samozaoranie przekazu PiS jest wielkie. Teściowa moja właśnie stwierdziła, że TVP kłamie! To jest wydarzenie, bo w wyborach poparła Dudę i PiS. Co się stało? Obejrzała przekaz ustny Wiadomości o protestach i porównała go z obrazami tłumów pokazywanymi na TVN i Polsacie. Taka prosta rzecz: pokazać nieprzebrany tłum wolnym ujęciem kamery. Od początku ulicy, po widnokrąg. A potem tak samo pokazać tłum w kolejnym mieście. I w kolejnym. I w kolejnym. I w kolejnym. I potem pokazać sto osób przed malutkim Sądem w miasteczku z jednopiętrowym ryneczkiem.
Taka prosta rzecz: po prostu pokazać tłum tak, jak stoi. I wszelkie gadanie o spacerowiczach, obcej inspiracji, astroczymśtam umiera.
Wystarczy pokazać dokładnie to, co jest i propaganda jest bezbronna.

Co do Władcy Pierścieni się zgadzam.

Natomiast co do reszty to słabo, rozumiem że w TVN opracowali już technologię podróży w czasie i potrafią jednocześnie pokazywać w danym dniu relacje z protestów z czwartku soboty oraz różnych pór dnia. Szkoda że tak się nie ekscytowaliście kiedy PO znikło nam pieniądze z OFE lub chciało sprzedać lasy państwowe których teraz tak bronicie. A na koniec mam pytanie gdzie była ta demokracja kiedy wywalili do kosza w sejmie 1,5 podpisów w sprawie sześciolatków.
Awatar użytkownika
Północny

Północny Wto Lip 25, 2017 1:31 pm

Fakty z dwukrotną przewagą nad Wiadomościami. To pokazuje, że dużo ludzi oglądało W. wyłącznie dla poznania przekazu przeciwnika. Za to w mijającym tygodniu dooglądywali Fakty, a potem zamiast oglądać Holecką i spółkę - wychodzili już na protesty.
Wyniki zabójcze dla Wiadomości.
Awatar użytkownika
KolaM25

KolaM25 Wto Lip 25, 2017 2:56 pm

polecam na wspólnej przed całe wakacje 20:15
Awatar użytkownika
am

am Wto Lip 25, 2017 11:09 pm

Wy naprawdę wierzycie tvn który Wam wmawia, że było was kilkadziesiąt tysięcy na protestach. Chyba wtedy gdy pokazywał wam relacje równocześnie z kilku dni i sumował z całego tygodnia. Jesteście pozbawieni samooceny i podatni na reklamę. Wam wszystko można wcisnąć.
Ale chcecie to wierzcie. Dopóki krzyczycie po ulicach jesteście niegroźni. Możecie tamśpiewać i tańczyć ze 20 lat. Powodzenia
Awatar użytkownika
pp

pp Czw Lip 27, 2017 8:12 pm

TVN wam wmawia bzdury a wy łykacie jak dzieci. Ludzie zacznijcie myśleć
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości