WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
NEO

Remik Maścianica: Morning show to dochodowy biznes

NEO Pon Cze 13, 2011 7:42 am

"DDTVN to zachodnie standardy, przybliżone do morning show NBC". Ale się uśmiałem......... Facet chyba nigdy nie oglądał amerykańskiej telewizji. Wszytskie poranne programy w poslkiej TV są do d...py. DDTV różni się ty, że jest nadawany na innym kanale. Poza tym tacy wielu prowadzących już się wypaliło. Komentarz w sprawie: Duet Pieńkowska i jej partner- nawet nie kojarzę nazwiska, bo jest bezbarwny pozostawiam innym widzom. Wszyscy kopiują a zwłaszcza TVN z amerykańskiej telewizji, bo polska tv a zwłaszcza TVN ma kompleksy i to tak długie jak z Tatr nad Bałtyk. Ludzie z pomptera, brak wyrazistości i talentu: czego świetnym przykłądem był Pan Kuźniar w X factor.
Awatar użytkownika
Lena

Re: Remik Maścianica: Morning show to dochodowy biznes

Lena Pon Cze 13, 2011 7:46 am

Słyszałam, że Pani Pieńkowska pracuje za darmo dla DDTVN i może dlatego tak długo jest prowadzącą:) Jeśli chodzi o cały program, to powiem szczeże, nudnawy, bez pomysłu, niczym nie różni się do Kawy czy mleka, Bułki i masła, Dżemu i superstacji
Awatar użytkownika
Widz

Widz Pon Cze 13, 2011 7:48 am

W tym TVN to mają wysokie poczucie wartości, rany ludzie jacy wy jesteście zakompleksieni w tej TV. Czy tylko amerykańska telewizja robi dobre programy. Świetnie potrafią rozbawić i dodać energii niemieckie stacje telewizyjne, hiszpańskie oraz angielskie. Pzrestańcie już z tą Ameryką!!!
Awatar użytkownika
Gaga

Gaga Pon Cze 13, 2011 7:50 am

Proponuję w wakacje Dzień dobry Kuźniar i Pieńkowska, chcę się wyspać podczasd urlopu a ten duet zapewni że szybko się nie obudzę:)
Awatar użytkownika
marko

marko Pon Cze 13, 2011 8:15 am

"Pytanie na śniadanie"...ściągnęło już WSZYSTKO co tylko można było ściągnąć od "Dzień dobry TVN".Cały wzór wzięli od DDTVN.
Awatar użytkownika
bolo

bolo Pon Cze 13, 2011 8:31 am

Pytanie na śniadanie- jest BAAARDZO słabe. Oglądam DD TVN
Awatar użytkownika
Aśka

Aśka Pon Cze 13, 2011 9:40 am

Kto robi ten program? Czy wy sami siebie oglądacie? A przynajmniej na trzeźwo? Ciekawe czy zatrudnianie wszystkich swoich "narzeczonych" jest również światowym standardem, panie szefie DDTVN? :P Naprawdę. Może trochę pokory?
Awatar użytkownika
klo

klo Pon Cze 13, 2011 10:42 am

Lokalne programy w małych miastach w USA sa na wyzszym programie i bardziej profesjonalne niz dno sprzedawane przez TVN Takie bzdury jakie opowiada ten człowiek sa dobre dla bezrobotnych klentów sklepów na zapadłej wsi
Awatar użytkownika
TVN= poziom Faktu i Super expressu

TVN= poziom Faktu i Super expressu Pon Cze 13, 2011 11:13 am

W profesjonalnej telewizji czyli NBC ABC CBS nikt nie zatrudnił by Miszczaka i Mascienicy a jego prowadzacy ze swoim drewnianym amatorskim profesnonalizmem mogliby robic herbate na zapleczu i przynosc kanapki dla obsługi technicznej
Awatar użytkownika
MF

MF Pon Cze 13, 2011 11:17 am

Remisiu, jesli to przeczytasz, a zwłasza wypływ jadu powyżej - proszę Cię - rób swoje i TAK TRZYMAJ! Wiesz, że to, co robisz jest dla ludzi i na przyzwoitym poziomie. A wzorce mozesz mieć jako producent jakie Ci tylko do głowy przyjdą! Niekoniecznie hiszpańskie, brytyjskie czy niemieckie :)

Pozdrawiam MF
Awatar użytkownika
hhahhaha co ten cienki bolek bredzi?

hhahhaha co ten cienki bolek bredzi? Pon Cze 13, 2011 11:19 am

TVN tylko słuzy do sprzedazy podpasek tamponów zup w proszku kisieli batoników kredytow a amatorzy ktorzy wystepuja w tej stacji sa tylko przerywnikiem do szmiry której wciska ta smierdzaca kupa o nazwie TVN i taka jest cala prawda
Awatar użytkownika
Mascienica do Miszczaka

Mascienica do Miszczaka Pon Cze 13, 2011 11:24 am

Szefie Co? chwala nas Kto ? WY mnie a ja was hahahahahh hahahah dno
Awatar użytkownika
aniala

aniala Pon Cze 13, 2011 5:02 pm

widziałam kila razy i PNŚ i potem DDTVN i to bzdura, że PNŚ powtarza tematy DDTVN z kilkudniowym opóźnieniem, na własne oczy zaobserwowałam, że temat, który był rano w tvp2, tego samego dnia lub kila dni później puszczał TVN, wiec nie wiem skąd ta arogancja i pewność siebie tego pana.
Awatar użytkownika
DVI

DVI Pon Cze 13, 2011 10:37 pm

Nie ogląda konkurencji, ale wie, że są gorsi. ;)
1 mld Euro długu ITI musi frustrować…
Awatar użytkownika
poinformowany

poinformowany Czw Cze 16, 2011 11:12 am

Dlaczego nie ma poranka w TV PULS...?? Panie MAŚCIENICA wypadałoby wiedzieć więcej na temat konkurencji... Po prostu wycofał się inwestor z powodu kryzysu i upadku paru banków, w których Rupert Mardoch inwestował pieniądze!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości