[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Reporterzy „Sprawy dla reportera” będą jeździć w teren, ale Elżbieta Jaworowicz pozostaje prowadzącą

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
swojaczka

Reporterzy „Sprawy dla reportera” będą jeździć w teren, ale Elżbieta Jaworowicz pozostaje prowadzącą

swojaczka Sob Maj 12, 2018 8:56 am

reportaże u jaworowicz? - wolne żarty, przecież to zwykłe felietoniki. Tylko kto teraz każe tym ludziom płakać na zamówienie, kto będzie stroił gwiazdorskie fochy? - jestem ciekawa, jak to pociągną. i dlaczego te program nie idzie na żywo?? a już wiem, bo wtedy wyszłoby na jaw, że ci niby eksperci walą ściemę.
Awatar użytkownika
Polak

Re: Reporterzy „Sprawy dla reportera” będą jeździć w teren, ale Elżbieta Jaworowicz pozostaje prowadzącą

Polak Sob Maj 12, 2018 11:55 am

Uwaga, wstrzymajcie oddech! Elżbieta Jaworowicz nie pojechała w teren! Czy już najważniejsze stolice odniosły się do tego? Co papież o tym sądzi? To na pewno na zlecenie Kaczora, co psuje tvp. A może po prostu zmienili format, może nie ma czasu pani Elżbieta, może nie ma tyle siły, z całym szacunkiem - ale może jakaś chorobowa niedyspozycja do wyjazdów w teren, zmęczenie.
Awatar użytkownika
nie oglądam

Re: Reporterzy „Sprawy dla reportera” będą jeździć w teren, ale Elżbieta Jaworowicz pozostaje prowadzącą

nie oglądam Sob Maj 12, 2018 12:34 pm

tylko zajawki ale tam takie komedie odstawiacie. ludzie są samotni i zdruzgotani ale kochani chyba nie tędy droga
nie każdy to rozumie a może każdy rozumie inaczej. wszyscy mają lokalnego wariata ale to nie powód żeby go za frak ciągać
a tak mi się ten program kojarzy. z dziwolągami.
nie mówię że się nie pomaga ale może ciszej. nie tak głośno.
szkoda mi tych ludzi
Awatar użytkownika
nie oglądam

nie oglądam Sob Maj 12, 2018 12:38 pm

jest takie słowa proszę państwa jak odpowiedzialność. podpisałabym się więc już bym była bardziej odpowiedzialna. rozumiem to
Bóg, honor i ojczyzna nie ja z tym wyjeżdżam. ale warto z tym przyjechać do słabszych czy zrozpaczonych
Awatar użytkownika
ktoś powie

ktoś powie Sob Maj 12, 2018 12:44 pm

bo ja zazdroszczę. ale czego? chyba raczej nie muszę mówić o sprawach oczywistych chyba po prostu muszę je zrobić. takim być

zobaczymy jak takie kocury jak wy będą bronić ojczyzny. czy tylko gębą. może się przekonamy
są świetni ludzie. sama bezinteresowną pomoc otrzymałam. więcej niż raz.
Awatar użytkownika
też tak uważam

też tak uważam Sob Maj 12, 2018 1:08 pm

myślę że już kompletnie się zafiksowaliście. akurat nie startuję na tej bieżni i nie mam zamiaru bo cóż mi za cel? mym celem poznanie.

pewno mieszkacie i oddzielnie i podobnie. brakuje tej szklanki cukru. tej muzyczki sąsiada. tego psa co na klatce narobi. jesteście wysterylizowani
nie rozumiecie co to składka na pogrzeb. akurat nie że rodziny. co jak wyleje nie u siebie. wielkie miasta tak to się nazywa. ale chyba tylko ciałem. małe duchem

nie że kogoś nie lubię. bardzo lubię. tylko budujecie bariery. instynktownie. że o coś chodzi. chodzi się długo i systematycznie a potem już tylko się biega
Awatar użytkownika
obserwator

obserwator Sob Maj 12, 2018 1:17 pm

jakby tak z boku się przyjrzeć tej parodii programu reporterskiego ( w którym druga strona w 99 proc. przypadków albo jest pomijana albo może co najwyżej pismo do prowadzącej wysłać ), to może nowe osoby jeżdżące w teren zaczną w końcu gadać ze wszystkimi stronami przedstawianych spraw i przestanie to być takie jednostronne
Awatar użytkownika
rzadko dyskutuję

rzadko dyskutuję Sob Maj 12, 2018 1:36 pm

"obserwator" napisał(a): jakby tak z boku się przyjrzeć tej parodii programu reporterskiego ( w którym druga strona w 99 proc. przypadków albo jest pomijana albo może co najwyżej pismo do prowadzącej wysłać ), to może nowe osoby jeżdżące w teren zaczną w końcu gadać ze wszystkimi stronami przedstawianych spraw i przestanie to być takie jednostronne
jestem solistką. trudno się nie zgodzić że to parodia. mój ty ułanie może na sianie. mniej więcej. musiałbym pogrzebać w pamięci ale reklamuje się seksem, głupotą, cygańskimi pieśniami i nie tylko a głownie walką o ten przysłowiowy płot.
i tako: co pani powie? pokaże pani ten papier
drwina a ci uradowani. eksperci obradują. i zatańczy osoba (akurat na czasie) niepełnosprawna. nie jest to wesele to książkowe?? co ptaszki
Awatar użytkownika
kacper3100

kacper3100 Sob Maj 12, 2018 7:28 pm

Nie oglądam.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości