WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Piotr

Richardson zaskoczona rozwiązaniem współpracy przez TVP

Piotr Wto Wrz 21, 2010 2:32 pm

I po co zgrywa pierwszą naiwną. To było oczywiste, że wyleci z TVP z udział w reklamie. Poza tym to jej akurat mi nie będzie brakowało.
Awatar użytkownika
dr

Re: Richardson zaskoczona rozwiązaniem współpracy przez TVP

dr Wto Wrz 21, 2010 2:56 pm

Kolejna kobieta, piękna, mądra i zaradna i niszczona..w tym kraju trzeba być brzydkim, głupim, niewykształconym i dawać się wykorzystywać wtedy większość nas lubi..
Awatar użytkownika
perła

perła Śro Wrz 22, 2010 2:58 pm

Zastanawiam się tylko, czy telewizja zachowa się podobnie w stosunku do Pań Sadowskiej i Kurzejewskiej? Nie sądzę. Losu Richardson z pewnością nie podzieli też Pan Babiarz. Na Woronicza jest tylko sprawiedliwość aktualnie rządzących
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Pią Wrz 24, 2010 8:11 am

Richardson to najokropniejszy glos w calej telewizji.Jak mowila cos w TV to moje dzieci chowaly sie pod stol.Jej dlugi nie interesuja nas nie chcemy jej widziec nigdy nie kupie kawy ktorą ostatnio nie wiem dlaczego reklamuje.Z takim glosem powinno sie sprzedawac warzywa na bazarze.Gorsze "biedy" od niej to tylko potrzebujace natychmiastowej pomocy logopedy prezenterki pogody w TVN, rekord zlej wymowy to Cegielska.Moze Pan Walter wyjmie troche kasy z sakiewki by je podszkolic.
Awatar użytkownika
As

As Pią Wrz 24, 2010 1:43 pm

Richardson ..cóż cieszę się, że zniknie kobieta z szerokim nieszczerym uśmiechem, glosem ..jak spod ziemi...nadruchliwa i głupawa....Niech pilnuje reklamy kawy ......... jeśli jest tak z niej zadowolona..
Koniec z łapaniem wszystkiego co się da , a przynosi duże pieniądze...I to za co????
Kiedy wreszcie w TV będziemy oglądać profesjonalne prezenterki ... Aż żal....
Awatar użytkownika
Kika

Kika Śro Paź 13, 2010 11:44 pm

dr napisał(a):Kolejna kobieta, piękna, mądra i zaradna i niszczona..w tym kraju trzeba być brzydkim, głupim, niewykształconym i dawać się wykorzystywać wtedy większość nas lubi..

Jak taka piękna i mądra, to czemu ją zatrudniono dzięki mamuśce pracującej od stu lat w telewizji, a nie startowała w konkursie z piękniejszymi i mądrzejszymi? Bo nie miałaby szans. Jej jedyny sukces, to mężowie z UK.
Awatar użytkownika
Harry

Harry Nie Maj 04, 2014 10:28 pm

pani pietkowska...bo chyba tak brzmi pani prawdziwe nazwisko....a nie jak malolata tu się PUBLICZNIE
wycierać jakimiś zachodnim przezwiskiem(czy pani nie widzi,ze to cale "riczardson".........czy jak mu tam.........
to nie pasuje do polskiej rzeczywistości??.........importowany towar,to nie pasuje!!)nie wiem jak to wygląda u pani z zawodem(czy faktycznie jest pani dobra dziennikarka?)ale jeżeli jest to tak samo jak z pani "dojzaloscia emocjonalna",to zastanawiem się za co pani bierze kase.??.........sledzilem kiedyś ten pani program..."Europa da się lubic"...i powiem pani jedno.............pani sprawia wrazenie kobiety CALKOWICIE nie na miejscu.....lub niedojzalej!!Pani MA PRACOWAC,a nie BAWIC się ta praca!!
(jesteśmy praktycznie rówieśnikami)i powiem pani,ze gdyby moja zona w polowie zachowywala się tak
jak pani .........to,np.na jakims spotkaniu towarzyskim...to bym ja wyrzucil z domu..........a tez jest po studiach
i tez zna dwa jezyki(mieszkamy we Francji).........sorry pani Moniko,ale pani jest niepowazna i kropka!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości