WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
miki

RASP pozwie byłego dziennikarza "Newsweeka". ”Insynuacje uderzają w dobre imię pracowników”

miki Pią Lip 08, 2022 8:13 pm

Czy to fake? Czy śni mi się? Idioci w tym RASPie pracują?
Awatar użytkownika
miki

Re: RASP pozwie byłego dziennikarza "Newsweeka". ”Insynuacje uderzają w dobre imię pracowników”

miki Pią Lip 08, 2022 8:14 pm

A może jednak ta informacja jest niepełna?
Awatar użytkownika
no to może

Re: RASP pozwie byłego dziennikarza "Newsweeka". ”Insynuacje uderzają w dobre imię pracowników”

no to może Pią Lip 08, 2022 8:26 pm

niech Holzer opowie co robił w Życiu Warszawy w latach 90.
Awatar użytkownika
miki

miki Pią Lip 08, 2022 8:34 pm

"no to może " napisał(a): niech Holzer opowie co robił w Życiu Warszawy w latach 90.

Oświecisz nas Zeusie?
Awatar użytkownika
Wege

Wege Pią Lip 08, 2022 8:54 pm

To może za jednym zamachem także Renacie Kim za ujawnienid spraw wewnętrznych spółki? Badzcie konsekwentni. Swoją drogą, hr w tym raspie to jakiś sen.
Awatar użytkownika
Chlopie

Chlopie Pią Lip 08, 2022 9:11 pm

Niech ktoś zabierze lisowi dostęp do internetowi bo od czytania tej jego narracji robi się słabo. Chłopie, jakie pozwy, przecież ciebie rasp wywalił z roboty na zbity miesiąc przed tym jak Jadczak puścił swój tekst. Odpowiedz po prostu na jedno pytanie: jaki był powód? Albo niech rasp odpowie. I będzie koniec tego cyrku - prania mózgów. Nie da się tego słuchać i czytać
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Sob Lip 09, 2022 1:17 am

Pracowałam w Życiu i mogę potwierdzić to i owo. Szefów zawsze miałam Z patologii. Faceci to ku...wy
Awatar użytkownika
Fenoloftaleina

Fenoloftaleina Sob Lip 09, 2022 6:52 am

Zarząd rasp widać chce bronić hr za wszelką cenę. Wizerunkowo zły krok a jeśli jeszcze kontrola pip wykaże nieprawidłowości będą czytać o sobie w mediach jak to gnębią sygnalistów.
Awatar użytkownika
Kilov

Re: Ringier Axel Springer Polska pozwie byłego dziennikarza "Newsweeka". ”Insynuacje uderzają w dobre imię pracowników”

Kilov Sob Lip 09, 2022 9:32 am

Fajnie . Będzie można wezwać władze spółki na świadków i zażądać dokumentów w sprawie. Dobry adwokat zrobi z tego świetne widowisko w którym panowie i panie menedżerowie RASP wyjdą na niekompetentnych i antypracowniczych.
Awatar użytkownika
Aron

Re: Ringier Axel Springer Polska pozwie byłego dziennikarza "Newsweeka". ”Insynuacje uderzają w dobre imię pracowników”

Aron Sob Lip 09, 2022 10:07 am

RASP to rak
Awatar użytkownika
Byly pracownik

Byly pracownik Sob Lip 09, 2022 10:33 am

Aż sie wierzyć nie chce, że RASP czyli wielkie korpo wytoczy proces pracownikowi (bylemu). TO WIZERUNKOWY STRZAL W KOLANO. trzeba sie bedzie zdzucic publicznie na dobrego prawnika dla RH bo to w glowie nie miesci.
Awatar użytkownika
Bo

Bo Sob Lip 09, 2022 12:43 pm

Rysiek trzymaj się. Tym stanowiskiem RASP tylko podkreślił, jakim chu chu jest pracodawcą obecnym i byłym.
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Sob Lip 09, 2022 3:31 pm

Patologia. Wydawnictwo bedzie sie mscic na bylym pracowniku za wolnosc slowa. Czy my zyjemy w demokracji? Gdzie jest minister sprawiedliwosci i gdzie sa te wydawnictwa upominacjace sie wolnosc - wolne media i praworzadnosc. Pokazcie sie teraz. Bo wytaczanie procesu dziennikarzom to skandal.
Awatar użytkownika
eyo

eyo Sob Lip 09, 2022 4:10 pm

"Kasia" napisał(a): Pracowałam w Życiu i mogę potwierdzić to i owo. Szefów zawsze miałam Z patologii. Faceci to ku...wy

A ku...wy to faceci :)
Awatar użytkownika
Do nory

Do nory Sob Lip 09, 2022 7:11 pm

To nie zarząd to nierząd. Banda niekompetentnych komuch. ów i partaczy
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości