WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
TakaPrawda

Re: Ringier Axel Springer Polska rusza z platformą Mediaklub, w ramach jednej opłaty dostęp do wszystkich płatnych treści

TakaPrawda Pią Gru 18, 2020 12:24 am

Przed oczami mam Lisa, który myśli pewnie, że jest na wojnie. I mam też Węglarczyka, który średnio co kilka dni wrzuca w sieć hasło polexit. I już mi się odechciewa czytać cokolwiek onetowego..
Awatar użytkownika
Greg

Re: Ringier Axel Springer Polska rusza z platformą Mediaklub, w ramach jednej opłaty dostęp do wszystkich płatnych treści

Greg Pią Gru 18, 2020 12:54 am

Kto tyle zapłaci? Za recykling treści i spóźnione newsy
Awatar użytkownika
o

Re: Ringier Axel Springer Polska rusza z platformą Mediaklub, która gromadzi płatne treści z jego serwisów

o Pią Gru 18, 2020 8:34 am

takie Piano Media sprzed niemal dziesięciu lat...
Awatar użytkownika
Nie działa!

Re: Ringier Axel Springer Polska rusza z platformą Mediaklub, która gromadzi płatne treści z jego serwisów

Nie działa! Pią Gru 18, 2020 8:36 am

Wykupilem dostep. Niestety nic tam nie dziala. Po zalogowaniu do serwisu i kliknieciu w dany artykul pokazuje sie info ze zostalo jeszcze iles tam procent artykulu pod zamknieta bramka, a kolejne klikniecie przenosi do serwisu danego tytulu, ktory jest tez totalnie zamknięty i nie przyjmuje loginu z mediaklubu. Wszystko to mało intuicyjne. No i nie działa pomimo opłacenia.
Awatar użytkownika
Olo

Olo Pią Gru 18, 2020 9:24 am

25 zł jak to zostało policzone? Aaa No tak Netflix, Spotify... skłonność do płacenia za treści w Polakach jest więc zarobimy.
Otóż nie, kolejny strzał z d. Skutecznie spakowany rasp gotowy do wysyłki.
Awatar użytkownika
Maja

Maja Pią Gru 18, 2020 3:02 pm

"o" napisał(a): takie Piano Media sprzed niemal dziesięciu lat...

Piano grupowało obce tytułu. Tutaj to paywall dla jednej firmy.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości