WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kruca

RMF Classic zacznie nadawać w Płocku, dostało koncesję od KRRiT

Kruca Pią Lip 15, 2016 9:31 am

Widać, że powoli kończą się czasy, kiedy w całej Polsce były dostępne tylko RMF FM, Radio Zet, Radio Maryja i Polskie Radio z niepełną ofertą. Przez wiele lat ambitniejsze rozgłośnie komercyjne były nadawane wyłącznie w stolicach województw. Teraz widać, że ambitniejsze rozgłośnie komercyjne coraz śmielej ruszają na podbój mniejszych miast i walczą o częstotliwości w takich miastach.

Chociaż teraz to już jest za późno. Jestem bogaty, stać mnie na to, żeby zapewnić sobie internet w samochodzie. Słucham w samochodzie przez internet takich stacji, jakich chcę, i nie jestem uzależniony od zasięgu nadajników FM. Amen.
Awatar użytkownika
Łukasz

Re: RMF Classic zacznie nadawać w Płocku, dostało koncesję od KRRiT

Łukasz Pią Lip 15, 2016 11:12 am

Prawda :) Ale za to jesteś uzależniony od nadajników GSM z 3G, 4G...

Moim zdaniem problem jest podejściem. Albo ciasny ukf albo teraz drogi dab+. W USA gro stacji nadaje na AM co w przypadku Polski oznaczałoby jeden nadajnik fal średnich na całą Polskę. Z powodzeniem takie stacje jak Radio Maryja, PR24, Tok fm, nawet Jedynkę można by tam przenieść. Koszt dużo mniejszy plus 90% sprzętu audio od drogiego hifi przez radia samochodowe po tanie radia kieszonkowe, radiobudziki odbiera FM/AM.
Awatar użytkownika
RZE.FM

RZE.FM Pią Lip 15, 2016 11:58 am

Następnie Rzeszów trza rozpisać konkurs pod Classica, pod MAXXXa również
Awatar użytkownika
abc

abc Sob Lip 16, 2016 5:47 am

Wkrótce pewnie dostaną koncesje na Włocławek bo na jedną z częstotliwości tylko Opera FM startuje.
Awatar użytkownika
.

. Pon Lip 25, 2016 12:28 pm

spokojnie, KRRiT niebawem dojdzie do #dobrazmiana, wówczas koncesje popłyną dla i z Torunia
Awatar użytkownika
Dado

Dado Nie Paź 30, 2016 5:58 pm

Minęło już 3,5 miesiąca od podania tej informacji, a RMF Classic nadal w Płocku nie nadaje. Wie ktoś kiedy planowany jest start?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości